Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Všeobecne

pridané: 30.4.2005 (12:32:47)

kontakty
zdravim najma autorov tejto stranky. Mala by som taky maly navrh na zlepsenie stranky.podla mna.

Chybaju mi tu kontakty-ci uz telefonne alebo mailove adresy-institucii,ktore funguju vo Vrabloch a nemusia ale mozu prave suvisiet s,,mestom"- napr. ZUS,MS,SS, fara, Pozitavska komunita, T18,... neda sas tym nieco robit? Dakujem

jana

pridané: 29.4.2005 (22:40:35)

Objektivista
Aha ! Pracovník OPČ .

asdfg

pridané: 29.4.2005 (12:36:49)

Re: Pizzeria
Nezabúdajte, že Bažant je aj preto špinavý, že ho znečisťujú jehonávštevníci, väčšinou občania Vrábeľ a okrem toho, žiaľ, plní funkciuverejného WC a tak potom vyzerá. Nechcem sa ich zastávať, ale aj totoje dôvod...

Objektivista

pridané: 29.4.2005 (11:38:02)

Pizzeria
Na Vaše námietky voči službám v Pizzérii by mal odpovedať zodpovednýpracovník oddelenia podnikateľských činností Msú Vráble.Práve totooddelenia je zodpovedné za drukhovosť prevádzok,za otváracie azatváracie hodony a má dosah na vlasníkov prevádzok !!! Ale asi ajtomto prípade to dopadne tak ako v prípade špinavého Bažanta.

asdfgh

pridané: 29.4.2005 (08:02:17)

Pizzeria
Ja som si minule objednala mexický šalát, kde cibuľa podľa ich menunemá čo hľadať. Samozrejme tam bola, dokonca bola hnedá. Určite nebolačerstvá, tak som si ju povyberala a zjedla tak. Nechcite vedieť aké sommala aj napriek tomu žalúdočné a črevné problémy.

XXX

pridané: 29.4.2005 (07:58:08)

Pizzeria
Mne sa tam vždy prevráti stolička, všetci sa na mňa pozerajú, čináhodou nie som pod parou, hanbím sa... Strašná situácia. A na vine somsamozrejme ja, nie tie stoličky, ktoré majú pravdepodobne ťažšieoperadlo. Samozrejme som im to povedala, ale načo, rieši sa niečo?Hovoriť sťažnosti v pizzerii, to môžete hádzať hrach na stenu. Jesť tamnikdy nechodím, stačí mi, keď vidím čo majú ostatní na stole. Chodím sitam sem tam pokecať s kamoškami, páči sa mi,že tam je kľudnejšieprostredie, ale to je asi všetko.

HK

pridané: 29.4.2005 (07:31:58)

Stara pizzeria
Tu sa nejedná len o kvalitu jedál, pokazené nebývajú, mňa osobne skôrzarážajú služby. Stáva sa tu, že si napr. objednáte vineu, namiestotoho dostanete marku a vyprchanú bez bubliniek. To znamená, že somvidela ako čašníčka vyťahuje z chladničky 2 lt flašu marky, minutúdopoly a z nej dáva zákazníkom. Bohvie koľko tú flašu v chladničke má,kým ju neminie. A netýka sa to len vinei, takto ponúkajú aj ostatnénápoje. Keď som to videla, ostala som v šoku. Odvtedy som tam nebola,ani neplánujem. Jedlá , to je kapitola sama o sebe, nechcem to turozoberať, nezdržala by som sa vulgarizmov. Ale platí, že keď niekomunechutí, nech tam nechodí. A to je môj prípad. Len je na škodu, žezaberajú miesto niečomu kvalitnejšiemu, konkurencia je vo Vrábľochslabá. Čo sa týka majiteľa, ja osobne ho nepoznám, poznajú ho však mojiznámi, ktorí mu kritiku na pizzeriu povedali. Lenže si myslím, žemajiteľ má mnoho iných starostí, že to necháva na prevádzkara a tak toaj vyzerá. Ozaj, myslíte, že kečup, ktorí ponúkajú je kupovaný, aleborobený doma? Aj také niečo som počula. Možno sú to len fámy, alemimochodom, keď sa ponúkajú v reštauráciách doma robené produkty,nemali by byť schválené? Možno im krivdím, možno ich povolené majú.

Kačena

pridané: 28.4.2005 (10:41:54)

Kvalita potravín a čo s tým?
Chcel by som dať do pozornosti občanom jednu adresu. Na stránkeMinisterstva pôdohospodárstva SR (www.mpsr.sk), ktorú menežuje našafirma je diskusné fórum, ktoré sa priamo dotýka kvality poravín akrmív. Nájdete ho v pravom stĺpci hore a má názov "Diskusné fórum prebezpečnosť potravín a krmív". Sem môžete zaslať svoje sťažnosti nakvalitu predávaných potravín (a možno sem zaradiť aj problém pizzérie).Je to ale fórum moderované a tak príspevky, ktoré by neboli v súlade sistou mierou etiky nebudú zverejnené. Podnetmi sa zaoberajú štátneorgány poverené dohľadom nad predmetnými oblasťami. Je tam užpríspevok, kedy sa občan sťažoval, že M-market v Detve predával zhnitúcibuľu a podnet bol riešený!!! Takže máte návod a miesto, kde pohnúť s"vychcálkami" čo sa nás snažia dobehnúť.

Marian Libiak

pridané: 28.4.2005 (08:53:49)

to:mm
Mame podobne skusenosti ale aj tak nechapem preco to pisete do tejtodiskusie. Mam strasne rad ludi ktory ked maju nejaky problem tak tonepovedia majetelovi ale hned informuju cele Vrable. Zamyslite sa tuVam s vasim problemom asi tazko niekto pomoze.

nenavstevnik starej pizzerie

pridané: 28.4.2005 (08:07:12)

mm
Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Nitre,Štefanikova 58 Nitra.Na túto adresu zašlite vzorky objednánéj zákazky .V prípade ,ženepochodíte ,napíšte sem opäť a dám Vám kontaktnú adresu na pracovníkovneovplyvniteľných žiadnou mocou.

xa

pridané: 28.4.2005 (06:43:08)

mm
Chcela by som sa spýtať obyvateľov Vrábel , ako sú spokojní so službamiv Starej Picérii?: Mne a mojim kolegyniam sa stáva pravidlom, že keď siobjednáme niečo telefonicky nikdy nám neprinesú kompetnú objednávku.Keďsi objednáte napríklad šalát ten istý viac krát za sebou, vždy v ňomnájedeme iné zloženie. O tom ,že majú v ponuke zapekačky, ktoré nikdynemajú ani nehovorím .To sa stáva aj s gyrosom , nemajú ho stále a eštesú to malé a predražené porcie a samozrejme najmenej hodina, kým hoprinesú.Stáva sa to len nám, alebo máte aj iný takéto skúsenosti?Nechceme aby sme vyzerali ako najväčšie sťažovateľky , ale zatiaľ dobréskúsenosti nemáme.

mm

pridané: 28.4.2005 (06:28:40)

xx
Plne súhlasím s predchádzajúcim príspevkom...

Aj som rada ,že ten kopec odtiaľ zmizol ,pretože mi vždy keď som tamvidela deti sánkovať behali po chrbte zimomriavky.Bolo to pri hlavnejceste a ešte aj blízkosti rieky.

xx

pridané: 27.4.2005 (21:35:47)

Re:Kopec
Ten kopec vznikol cca pred asi desiatimi- pätnástimi rokmi.Vábelčaniakde sme sa chodili sánkovať??!! Na Vrábelské vinice a Kopčeky predsa,tí ešte trochu starší sme sánkovali aj na bývalom kúpalisku, tam kdednes stojí osemročné gymnázium. A toho snehu čo je počas roka na tomkopci, normálneho Vrábelčana nebudú trápiť, pretože o čo lačnejšienakúpi v Tescu, tak za ušetrené prachy môže ísť aj na Krahule.

Stredne starý vráblečan

pridané: 27.4.2005 (10:10:54)

Milý Peťo,
keď oddelenie výstavby MsÚ vyvážalo nepotrebnú zeminu zo stavieb anavážalo ju na jeden veľký kopec, bol som sa opýtať, čo s tým hodlajú vbudúcnosti robiť, pretože je to veľmi dobré miesto na sánkovanie. A užvtedy mi povedali, že nič, lebo je to veľmi dobré miesto na sánkovanie.A ja som už vtedy na net napísal, že ten kopec tam ostane, lebo je toveľmi dobré miesto na sánkovanie. Dúfam, že teraz si už pochopil, žebikrosový areál, ktorý padne kvôli Tescu nie je jediným kopcom. Je tuešte jeden, ktorý - len tak mimochodom je veľmi dobrým miestom nasánkovanie ...

čokyna - ved. okaš msú

pridané: 27.4.2005 (10:02:04)

To: Peto
Súhlasím, že ten kopec bol dobrý na sánkovačku, bicyklová dráha saprakticky nevyužívala a myslím, že ani neudržiavala. Ten kopec vznikolumelo, ako súčasť bikrosovej dráhy. Môže vzniknúť aj iný, nie jeproblém. Čo sa týka pozemkov, máš nepresné informácie. Záujem oumiestnenie obchodného domu v lokalite smerom na H. Ohaj trval lenchvíľu a bol viac-menej platonický. Ten, kto chce predávať neumiestnisvoj obchod ďaleko od hlavnej cesty na úzkej a nebezpečnej prístupovejkomunikácii. Keď chceš ponúkať pozemok na predaj, musíš maťvysporiadané vlastnícke vzťahy a to nie je jednoduchá záležitosť, takžetých možností zase až tak veľa nebolo a nie je. Ideálne by bolo, kebysa ukončil konkurz bývalého TESONU a pozemok, kde je stará kotolňa akomín by získalo mesto - tam si viem predstaviť pekný obchodný dom ahneď by ináč vyzeral aj vstup do mesta, len toto nie je v rukách mesta.Záverom si dovolím tvrdiť, že napriek tomu, že padlo pár stromov (ktorésa väčšinou vyrubujú - už som písal prečo) a zanikne kopec nasánkovanie, efekt z nového obchodného domu bude podstatne vyšší adotkne sa viacerých (takmer všetkých) občanov mesta. Takže nemámvýčitky svedomia, nikdy nerozhodneme tak, aby boli všetci spokojní,snaha je dosiahnuť stav, kedy tých nespokojných bude čo najmenej, O.K.?

Ing. Marian Libiak, poslanec MsZ

pridané: 27.4.2005 (08:48:35)

peto
Viete Vy vôbec milý pán Peto, že 80m od Vášho vysnívaného kopca jeďalší kopec vhodný na sánkovačku resp. na bicyklovanie a iné športy? Toale znamená, že ten Váš kopec nie je jediný vo Vrábľoch. Ten o ktoromhovorím ja je oveľa lepšie situovaný z hľadiska bezpečnostišportujúcich a zabávajúcich sa detí, pretože sa nenachádza vedľafrekventovanej cesty I.triedy.

IBP

pridané: 27.4.2005 (08:19:13)

Tesco
Ešteže Tesco...

Mato

pridané: 27.4.2005 (07:40:07)

peto
A podľa Vás,kde umiestniť to 1000 ckové Tesco ?

ASDFGHJ

pridané: 27.4.2005 (06:25:52)

xx
Sme všetci radi, ze naše mestské zastupiteľstvo schválillo Tesco,toutocestou im ďakujeme.Konečne aj Vrábeľčania budú mať obchod na úrovninebudú nútení cestovať do Nitry a Levíc alebo nakupovať v predraženejJednote.

xx

pridané: 27.4.2005 (01:27:59)

Výrub stromov, opekačky a iné
Ten pozemok používali deti v zime na sánkovačku a v lete ako zjazdovkupre bicykle. Takto prišli o jediný kopec v meste. A tie stromy? Noneviem kedy dorastú do takej vyšky niekde inde... :) V tom parku tobude ešte dlho vyzerať ako na letisku. A pritom pozemky na stavbuobchodov tu už boli spomenuté. Ani stromy tam niesú, len by to rušilomiestnych podnikateľov čo tam majú nové rodinné domy...

peto

pridané: 26.4.2005 (10:15:54)

Výrub stromov, opekačky a iné
Zaujímavá diskusia sa tu rozpútala okolo výrobu stromov a možnostírelaxu, opekania, oddychovej zóny, len škoda, že diskutujúcinepoužívajú vecné argumenty, ale nahrádzajú ich vulgarizmami. Všetko sadá povedať aj slušnou, no pritom dôraznou formou. Je zrejmé. že akchceme mať TESCO, nemôu na tej istej ploche stáť aj stromy, aspoň nietam, kde by bránili výstavbe. Okrem toho tie stromy boli topole, ktorémajú veľmi nepriazniv vplyv na alergikov. Určite nie je zámerom vedeniamesta vyrúbať všetky stromy v meste - viď Hlavná ulica, kde sarozšírené parkovanie na obidvoch stranách cesty nerealizovalo na úkormestskej zelene. Či bude oddychová zóna hotová, keď bude pisateľ (podznačkou JA) dôchodca, závisí od jeho súčasného veku :-). Bol by somrád, keby sa tí, čo si myslia, že na relax sa nemyslí, pozreli na wwwstránku Žitavskej komunity, ktorá má za cieľ vybudovať veľmi peknýoddychový areál - www.zitkom.sk K vybudovaniu tohto areálu, kdemimochodom bude aj priestor pre opekanie, môže prispieť každý občanmesta napr. aj tým, že na účet Žitavskej komunity poukáže svoje 2%-tá.Takže nie je to až také čierne s tou našou zeleňou a opekaním.

Marian Libiak

pridané: 26.4.2005 (10:02:24)

re:bombes
ja by som zas chcel vediet ci taky zadubenec ako ty chodi aj obcas von do prirody alebo len sedi za netom

pridané: 26.4.2005 (09:56:14)

re:xx
a odkedy su luky stred mesta????

laky

pridané: 26.4.2005 (09:41:03)

Interpelácie
V zmysle žiadosti jedného z občanov, ktorý ma tu pred časom oslovilohľadne dopravnej situácie na sídlisku Lúky som včera vystúpil sinterpeláciou. Mesto sa už týmto problémom zaobera. Prednosta MsÚ, Ing.Ján Jamrich, dal vypracovať materiál, ktorý by sa zaoberal parkovaním abezpečným prejazdom osobných áut na sídlisku Lúky. Vyriešenie súčasnéhostavu nebude určite záležitosťou okamžitou, ale mesto tento problémpozná a bude ho riešiť.

Okrem toho som znovu požadoval rokovanie s kompetentnými inštitúciamiohľadne celoplošného zníženia rýchlosti motorovch vozidiel na územímesta Vráble na "40". Je to nutné minimálne kvôli prechodom pri ODJednota a na celej Levickej, kde sú tri ZŠ a osemročné gymnázium.Verím, že tentokrát budú rokovania úspešné a aj týmto spôsobom sapodarí aspoň o trošku spríjemniť a "zbezpečniť" život vo Vrábľoch.

Ing. Marian Libiak, poslanec MsZ Vráble

pridané: 26.4.2005 (09:29:13)

Obchodný reťazec
Mestské zastupiteľstvo vo Vrábľoch na svojom včerajšom zasadnutíjednomyseľne schválilo výstavbo obchodného domu TESCO, pričom nie jevylúčené, že sa LIDL nebude v budúcnosti uchádzať o povolenie výstavbydruhého obchodného domu. Zástupcovia obidvoch reťazcov dostali možnosťpredstaviť svoju koncepciu, slovo dostali aj obidvaja občania, ktorí sazasadnutia zúčastnili a boli ochotní prehovoriť. Takže všetci "dobreinformovaní" mali asi nepresné informácie. Chvalabohu vrábeľskíposlanci majú svoj vlastný rozum, vedia sa rozhodovať samostatne a anizaručený úplatok od LIDLA o ktorom "Informovaný" písal, nepomohol. ODTESCO by malo byť ukončené najneskôr do 30. 4. 2006. Verím, že prispejek zníženiu cien, predovšetkým potravín, v našom meste

Ing. Marian Libiak, poslanec MsZ Vráble

pridané: 26.4.2005 (07:49:37)

xx
Bude tam postavené TESCO vrátane náhradnej výsadby stromov.

srnka

pridané: 26.4.2005 (06:18:32)

Kompetentní...
Uz sa vie na isto čo včera na mestskom zastupiteľstve odkleplo?

Lidl alebo Tesco?


xx

pridané: 25.4.2005 (22:47:58)

auu
noo svine este nam aj tu luku pri strome zorali :)))))))))

r0r1

pridané: 25.4.2005 (20:01:37)

RE:RE:RE:RE:RE
No to je sila aké vulgarizmy sa tu začínajú používať!!!!!!!!!! Pokiaľsa ja pamätám tak sa tu vždy hlavne diskutovalo tak by som bol rád kebto tak bolo aj naďalej…………… A všeci čo tu hlavne frfľú napr. aj na túprírodu by som rád vedel či sa zúčastňujú brigád okolo svojich obydlí/lebo šomrať vedia všetci ale niečo preto spraviť tak to už nie………. Apokiaľ ide o opekačku tak sa dá a neni to až taký problém dokonca ajnaši dochodcovia pravidelne každé leto robia opekačkovú akciu stačí saokolo seba trochu popozerať………………..

Súdruh

pridané: 25.4.2005 (19:55:14)

to: paaaal
Este stale si mozes ist vrznut pod Vrabelsky most , sice to nie jeziadna romantika , ale aspon to nebudes mat daleko do obchodneho domukde si mozes ist kupit smrcky , aby si nam nahodou nechytil dakuchorobu. S tou ritou Ti nepomozem , asi aj toto leto si ju budes musietskriabat. Ale aspon Ta na ulici lahsie spoznam. Vela zdaru v lovenibabik a pekne si uzi.

Odstahovany.

pridané: 25.4.2005 (19:39:42)

tesco,lidl
A cez leto som si vedla Žitavy zoparkrát celkom dobre zasuložil bude nato priestor aj ked tam bude obchodný reťazec? Dúfam že aj na to budevedenie mesta mysliet. Zároven žiadam o vyriešenie môjho problemu jetam vela komárov a celý zadok som mal doštipaný. Neda sa s tým niecospravit aby som aj túto sezónu takto nedopadol. Dakujem a tesím sa naodpoveď kompetentných.

paaaal

pridané: 25.4.2005 (19:18:30)

Pre.iformovaného
Tento príspevok sa svojím slovníkom nehodil do lampárne na tejtostránke, preto som ho vymazal. Ďakujem za pochopenie. (Priateľu DH,prečo takto? Veď doteraz si bol v pohode!). čokyna - správca

DH

pridané: 25.4.2005 (18:01:42)

duf
A nechceš tak náhodou aj vodopády a Gerlach ?Ty ,veď si tam vycestuj a nechci na rovine to čo je v lese či horách .

srnka

pridané: 25.4.2005 (17:14:42)

otvorte si oci
no tej prirody je ozaj neuveritelne vela.cestou ku vieche vedie kraasnylesny chodnicek - vsak madej:)ja vam k tomu poviem asi len toto:


az ked bude vyrubany posledny strom,

otravena posledna rieka, chytena posledna ryba,

zistite ze peniaze sa jest nedaju...

...citat greenpeace, ktory presne vystihuje situaciu nielen v nasom meste

-duf-

pridané: 25.4.2005 (14:13:07)

rasto,laky,JA
lol---nic ine sa na vas neda len smiat a smiat a smiat a este aj tobude malo- nerad pouzivam invektivy voci inym ale normalne sa cudujemako taki zadubenci maju prisup k netu-a este raz lol na tie vase nazory

bombes

pridané: 25.4.2005 (14:01:01)

vrable
úplne súhlasím s p. Libiakom vo veci pána informovaného...len škoda, žetakých provokatérov je tu ešte stále viac ako ľudí, ktorý chcú pomôcťsvojimi nápadmi a postrehmi...a k tomu porastu...prešli ste sa užniekedy cestou na napríkla Viechu? Treba asi len vystrčiť nos z domutrochu ďalej ako len na balkón!

madej

pridané: 25.4.2005 (13:16:30)

opekaj...
Opekaj si na viniciach a nie v strede mesta.V Prahe si kde opekajú na Václaváku?

xx

pridané: 25.4.2005 (12:54:38)

Re: opekačka
A kde sa dá opekať v Nitre, Bratislave, Banskej Bystrici, či Košiciach?

Yossarian

pridané: 25.4.2005 (12:49:31)

re: tem,komu na Vrábľoch záleží
tak mi vysvetli kde sa da do vr napriklat opekat????ked je uz tej prirody tu tak vela

laky

pridané: 25.4.2005 (10:56:40)

To: Informovaný
Vážený občan, mám rád takých frajerov, ktorí sa schovávajú pod kadejakévymyslené mená, ale sú úžasne informovaní. Za tvoj príspevok mám chuťdať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Čo si vlastne o sebemyslíš? Ak si úplatný ty, to ešte neznamená, že sú podplatiteľní všetciokolo teba. Takýto sprostý a urážlivý príspevok si vyprosím a minimálnesi zistím, odkiaľ si písal (podľa IP adresy sa to dá, vieš?). Rád bysom ťa videl na dnešnom zasadnutí mestského zastupiteľstva. A čo keďodsúhlasíme TESCO? Tiež len preto, že sme zobrali úplatok? Z ľudí, akosi ty, mi je na vracanie a strácam chuť čokoľvek robiť pre mesto, alechválabohu vo Vrábľoch žije množstvo ľudí, ktorí si to zaslúžia a ktorínašu prácu ocenia. Keď sa nedokážeš slušne správať, nekaz vzduch natakýchto fórach.

Ing. Marian Libiak, poslanec MsZ za DS

pridané: 25.4.2005 (08:48:28)

zachranme vrable
Vsimol som si vyrubany lesik, zmizli aj velke stromy okolo benzinolky,niekto sa tu pokusal vyrubat storocne stromy na hlavnej. O par dnipridu znovu barbari zo slovenskych elektrarni a zacnu pilit stromy vpolovicke hlava-nehlava, aby nezavadzali stlpom elektrickeho vedenia(pritom kazde normalne mesto uz ma elekriku tahanu davno v zemi). Tymtotempom nepotrebujeme ani tatransku kalamitu a ostali sme bez stromov.Kde je tu v okoli aka priroda? Vsade naokolo chemicky osetrene polia apar krikov co to oddeluje. Takze zalozme nadaciu na zachranu Vrabel.Ked sa mozu nakupovat stromy do tatier, mozu sa aj sem. Tu ich je trebaovela viac.

rasto

pridané: 25.4.2005 (07:33:39)

prechádzkár ...
k tým prechádzkám do lesíka...

To je taká blbosť akú som ešte v živote nepočula, keď len toto má byťprekážka na postavenie nového obchodu ,tak sa prosím Vás ľudia nadsebou zamyslite...

xx

pridané: 24.4.2005 (23:41:47)

tem,komu na Vrábľoch záleží
uplne suhlasim

laci

pridané: 24.4.2005 (21:48:43)

JA
Vy ste chodieval na prechádzky do topoľovej aleje vedľa OSBD ? No to mapodržte! Takúto nehoráznu volovinu som ešte nepočul !Čumel som na tenporast vyše 20 rokov ,ale na prechádzke som tam nikdy nikohonevidel.Bude tam postavené TESCO, a to je podstatné ! Prírody je vmeste a okolí dosť !Doparoma ,však nie sme Nitra či dokoncaBratislava,kde je okolitá príroda podstatne vzdialenejšia od obývanýchčastí !!!Čo došľaka stále niekto tu vyrýva !Čo vlastne chcete ?Primátor aj stavbári robia doslova nemožné aby tu bolo konečne nejakéto ohnivko tzv.obchodného reťazca a Vy tu len vrtáte! Ak sa Vám voVrábľoch nepáči,tak sa odsťahujte a už neotravujte !

Mimochodom.Cesta pešobusom na trase Lúky - Vinohrady trvá cca 10 min.,tak nech sa páči vyvetrať do prírody ,ak Vám tak chýba!!!

A ten park na Žitave bude dobudovaný aj bez Vášich uštipačných poznámok!tem,komu na Vrábľoch záleží

pridané: 24.4.2005 (16:18:38)

Zobudte SA!
Ako obcan mesta Vrable by som chcel vediet kedy sa vsetci zobudia. Tonikto nevidi, ze vo Vrabloch uz nie je kam ist na prechadzku doprirody. Teraz vyrubali lesik pre Tesco alebo kto to ma byt a somzvedavi kedy vysekaju nieco dalsie. Slavna oddychova zona bude fungovatasi tak ked budem v dochodku a stale som viac a viac rozcarovanejsi ztohto vyvoja. Povedzte mi kam to speje.

JA

pridané: 24.4.2005 (08:46:01)

informovaný
Nepíšte sem dezinformácie !!!

Beta

pridané: 23.4.2005 (08:33:29)

!!!!obchod!!!!!
nevieme aky obcho budeme mat,ale myslim ze ludia budu spokojny tak citak,pretoze vo vrabloch neni vela moznosti nakupu!Ak to bude tesco,taksi myslim ze budu vsetci radi!!!a ked lídl ,ci jak sa to pise tak si natom sgustne ta nizsia vrstva obyvatelov vrabel,DAKUJEM!

GONZALES

pridané: 22.4.2005 (17:25:00)

to DK
ale veď ja som Vám porozumel! - tieto veci neberiem osobne (a keby aj,tak si môžete povedať, že je to len môj problém). tiež mám snahu veciriešiť (zvlášť, keď som za to platený) a preto si vážim každéupozornenie - preto som Vám ďakoval (to naozaj nebolo myslenéironicky!). Okrem toho dobre viem (lebo napísané na stránku to vyzeralosilácky), že je na čom robiť, a že vôbec nie je všetko v poriadku (veďkedy sa tu konalo niečo, čo by stálo za to!) ... ale mal som dojem, žepráve preto vznikla celá naša debata ... takže sme sa oblúkom vrátilina začiatok - k jadru problému. To všetko tu už bolo (o tom všetkom somuž písal) ... aj na webe. Len, prosím Vás, píšte ďalej (potrebujem to!)...

čokyna - ved. okaš msú

pridané: 22.4.2005 (17:18:00)

LIDL
Mate smolu, kto chcete nieco ine, ako Lidl.Zijeme na Slovensku, a uplatky tu funguju.Takze sa vsetci tesme na LIDL.

Informovany

pridané: 22.4.2005 (15:06:09)

to čokyňa
Musím Vás vyviesť z omylu, už Vás totižto poznám. Náhodou som sa ocitlav Live minulú sobotu, kde ste moderovali. Na rozdiel od Jura sinemyslím, že vaše oddelenie je zbytočné, ja som nekritizovala Vás, alekino a kultúrne strediská vo Vrábľoch. S tým , čo písal p. Libiak vposlednom príspevku úplne súhlasím a písala som veľmi podobne. Ja viem,že mesto na také veci v živote peniaze mať nebude, nemá na iné možnopotrebnejšie veci. Chcela som len upozorniť na niečo, čo sa možno ajVám zdá perfektné, a je to pritom iba priemerné. Veľmi by som chcela,aby sa mesto Vráble stalo moderným mestom, či je to už kino, alebo inéslužby. Ja mám možnosť hľadať kvalitu inde, ale je veľa ľudí, čo tiemožnosti nemá a na tých som v prvom rade myslela. More, ani prales mitu nechýbajú, ani trávu na húlenie nepotrebujem, chcem len, aby to, čouž Vráble majú, bolo aspoň kvalitné. Opakujem, nechcem to len pre seba.Mimochodom neprezentujem len svoje názory, ale aj názory mojich 5kolegýň, ktoré všetkým, ktorí sa do nás obuli veľmi ďakujú. Nie všetcimáme rovnaké názory, ale aj tak si myslíme, že máme pravdu.

DK

pridané: 22.4.2005 (13:45:04)

Zákazníkom 101 Drogerie.
Dobrý deň,

dostal sa mi na stôl list z mestského úradu Vráble, ktorý ma nasmerovalna Vašu web stránku a teda aj na odozvy na našu predajňu 101 Drogerievo Vašom mestečku. Zostalo mi veľmi smutno po prečítaní Vašichskúseností z nákupov v 101. Chcem sa Vám všetkým, ktorí ste odchádzaliod nás s pocitom, že ste obťažovali, resp. si Vás nikto z personálunevšimol, v mene majiteľa i v mene mojom, hlboko ospravedlniť.

Personál predajne bol dôrazne upozornený a napomenutý. Ďakujeme Vám zavšetky príspevky, i tie negatívne, lebo práve tie nás posúvajú správnymsmerom. Verím, že i vďaka Vaším postrehom bude v budúcnosti každýzákazník od nás odchádzať s dobrým pocitom a že sa k nám rád vráti.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujem a prajem Vám i nám iba príjemné nakupovanie v 101. Radi Vás u nás opäť privítame.


Eva Rosová, riaditeľka 101 Drogerie

pridané: 22.4.2005 (12:53:23)

ip- opbchodný reťazec
Prosím Vás ! Vyjadrujte sa presne. Na MZ bude asi prejednaná výstavbajedného článku obchodného teťazca a nie ako uvádzate obchodnýreľazec.Obchodný reľazec pozostáva z mnohých obchodných jednotiek

predavač

pridané: 22.4.2005 (10:12:27)

to:kd
Mne tu chýba prales a nejaké to more.

A ľudia, ktorí vidia aj niečo pekné. Aspom obcas si dajte ružové okulláre, prosím . Dakujem

Sandokan

pridané: 22.4.2005 (09:43:06)

Kanalizácia
Práve bola zahájená výstavba kanalizácie zostatku Partizánskej ulice. Kompetemtní,ďakujem.

Jozef Nezvedavý

pridané: 22.4.2005 (07:45:59)

xx
Pridte na poddelkové mestske zastupitelstvo a dozviete sa aky novy obchod bude postaveny v nasom meste

TC

pridané: 22.4.2005 (07:02:45)

nový obchod
Počula som , že v pondelok sa má znovu prerokovať stavba

nového obchodu.Som tomu veľmi rada, hoci nemám nič proti Lidlu

určite ma aj tento reťazec svojich fanúšikov, ale Lidl nie je obchod nakaždodenné nákupy.Ten môže slúžiť ako doplnkový obchod, tam vám salámunenakrájajú ani šalát nanavážia atď.

A ešte je to obchod len na potraviny a hoci vo Vrábloch súrne potravinypotrebujeme,zišiel by sa nám tu obchod typu Tesco alebo Hypernova kdeje zastúpený aj iný sortiment.Tak dúfam ,že mestské zastupiteľstvo budepri volbe nového obchodu pamätať aj na to.Díky.

xx

pridané: 21.4.2005 (20:02:09)

nechcela som, ale predsa...
Páni, dámy, čo takto stretnúť sa osobne a prediskutovať si problémy?Vyjdite von so svojimi návrhmi. Viem,... aj ja si občas myslím, že ajtak je to nanič a už zo zásady niektorí ľudia neprijímajú cudzienápady, len aby nikomu nedošlo, že sú tu aj múdrejší a šikovnejší, aleraz možno aj motyka vystrelí... alebo sa zmierme s tým, že je tu všetkozaspaté viac ako Šípková Ruženka ( na sto rokov)...

Rebecca

pridané: 21.4.2005 (17:04:59)

nechcel som, ale predsa ...
reagovať na Jura. Najskôr som nevidel dôvod, veď každý má právo nanázor a uhol pohľadu ... Nepotrebujem, aby ma predávali slová - tátostránka je v podstate plná (na 80 - 90%) aktivít oddelenia mestskéhoúradu, ktoré vediem (treba viac?). Mal by som sa ale poďakovať zauzemnenie (a vôbec nie ironicky). Juro mi dal pocítiť, že nie somnajdôležitejší na svete a DK, že ani najmúdrejší. O čo som sikoledoval, to som dostal. Ak DK písala, že ma nepozná, tak toto jejedna z vecí, ktorú ja jednoducho čas od času potrebujem. Ďakujem, užsom zasa nohami na zemi ...

čokyna - ved. okaš msú

pridané: 21.4.2005 (14:01:36)

to KD
Prečítaj si všetky moje doterajšie príspevky!/nie len tie posledné/

Myslím,že som bola konkrétna a aj kritická.

DK

pridané: 21.4.2005 (13:36:08)

Re: Reštaurácia
Aj mne chýba, ale čo s tým? Mesto nemôže zriadiť reštauráciu.Existovala v penzióne Centrum a skončila pre nezáujem. Zaujímavé, ženám vždy začne niečo chýbať až keď to stratíme. Ľudia vo Vrábľoch súzvyknutí večerať doma a nie v reštaurácii a len kvôli obedom sa asireštaurácia nevyplatí.

Marian

pridané: 21.4.2005 (11:49:54)

DK
A čo ostatné ? Snáď nie podzemná železnica,letisko ,hrad,jaskyne,motorest,diaľnica,tunel,biskupstvo,električky,100 tisícobývateľov,krematórium...? Rozumne konkrétizuj a nohováraj !

KD

pridané: 21.4.2005 (10:06:04)

Reštaurácia
Chýba, ako všetko ostatné !

DK


 

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka