Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Všeobecne

pridané: 31.5.2005 (20:39:41)

Re:cyklistická a korčuliarska dráha
Pevne verim ze to tak bude a ze to nebude prvi a hned aj posledny usek cyklotrasi vnasom meste....................

Súdruh

pridané: 31.5.2005 (20:10:52)

poškodená šmýkačka
Komu máme nahlásiť zlomenú detskú šmýkačku? Na kaške je jedna deravá užrok a je to stále nebezpečnejšie pre deti. Trčia z toho ostré hrany acez dieru už môže dieťa prepadnúť. Zlomené su aj dosky navrchu. Druhášmýkačka ma svoje roky tiež dávno za sebou, potrebuje nový náter, lebouž je vydraná až na laminát. Ďakujem.

rodic

pridané: 31.5.2005 (18:11:27)

Re:psi
Pani Helena boli ste sa pozrieť ako sú trápení psi na reťazi vo dvorerodinného domu alebo zatvorený vo voliere počas celého roka lebomajiteľ to prepískol s jeho veľkosťou a neovláda ho?!Alebo ten chudákkorkšpaniel pána MUDr. z Hurbanovej ulice čo je viacej na sídlisku akovo svojom dvore??!!

Pani Helena sú aj v činžiakoch psi trápený ale ja za seba vyhlásim žeten môj miláčik sa má ako v bavlnke, pravidelné venčenie na VODÍTKU,nie do piesku, aj výkal by som zodvihol ale nemám ho kam odhodiť lebona sídl..Lúky sú 2 ( slovom dva) odpadové koše od zmrzliny po ZŠ Lúky.Navštevuje veterinára, pravidelne sa kúpe, češie a že si štekne?? Veď vtých panelákoch robia ľudia taký hurhaj že aj ten pes musí zareagovať!Taký farebný spolubývajúci keď začnú spievať ráno o pol štvrtej ponávrate zo zábavy, alebo oslava vždy končí v nočných hodinách hurhajoma spevom lebo nevieme prestať. Ale psa vždy utíšite. Takže teraz mioponujte kde je psovi zle a kde je mu blížené.

Prosím neblížte psom, sú to priatelia človeka.

Majiteľ pittbula

pridané: 31.5.2005 (16:10:23)

Trasa pre cyklistov a korčuliarov
V minulom roku zabezpečilo mesto Vráble spolu s dopravným inšpektorátomv Nitre označenie odstavných bezpečnostných pruhov v obojstrannom smerena štátnej ceste I/51 v časti ulice Levická. Uvedená úprava slúžihlavne pre bezpečnosť cyklistov a tiež zároveň opticky zužuje vozovku,čo by malo podvedome viesť vodičov k reakcii na zníženie rýchlosti.Tento odstavný, bezpečnostný pruh však podľa vyjadrenia dopravnéhoinšpektorátu v Nitre nespĺňa kritéria chodníka pre cyklistov a ajpreto, že v našom meste nie je cyklistická a korčuliarska dráha -trasa, mesto Vráble zaradí do svojho rozpočtu na rok 2006 investičnúakciu cyklistický a korčuliarský chodník, ktorého trasa pôjde popovrchu hrádze rieky Žitava od mosta pri spoločnosti Teleflex po mostcez potok Širočina pri spoločnosti RH Sound v dĺžke cca 1km.Predpokladáme, že uvedená trasa bude spĺňať okrem podmienok dobréhošportového vyžitia aj príjemný pocit z pekného prostredia.

S úctou

Ing. Ján Jamrich, prednosta MsÚ

pridané: 31.5.2005 (14:52:16)

to Helena
Neviem ci to "A pán "tupec" nechajte ..." patrilo mne, ak ano chcemreagovat, pretoze ine oslovenie si ani ti, ktori su lenivi spravit o 10krokov viac, aby nepresli cez travnik, ktori vlastne ani este nestiholvykuknut spod zeme nezasluzia !!!!!

Pokial to nebolo mne adresovane, tak je tento clanok bezpredmetny :o)

[D]

pridané: 31.5.2005 (12:37:49)

"niečo pre psov" a "tupcovi"
Prosím Vás, čo by ste chceli pre psov. Najviac sa pre nich dá spraviťiba jedno a to , že ich necháte na dvore rod.domov a nebudete ichtrápiť v činžiaku.Ďalej tu nikto nehľadí na ľudí, ale nazvieratá.Človek v paneláku si nemôže oddýchnúť, lebo neustále zniektorej strany šteká, zavýja psisko a nehovoriac o nečistote, ktorúsa sebou zanechávajú po chodbách, na chodníkoch a tráve, kde mimochodomsa hrajú deti a veľmi ľahko sa môžu nainfikovať chorobou. To Vásnetrápi??? Ja by som Vám dala trikrát také poplatky, aké sú teraz averím, že aj vtedy by Vám nedošlo, že pes sa chová pre úplne iný dôvodnež to vnímate Vy.

A pán "tupec" nechajte si to oslovenie pre seba, pretože pokiaľ máte naniečo svoj názor, prezentujte ho spôsobom, ktorý je hodný človeka.Vopačnom prípade hovoríte len a len o sebe.

Helena

pridané: 31.5.2005 (12:21:02)

lavicky
Ospravedlnujeme sa obyvatelom s.Luky ale pre vytaženosť strojov smemuseli práce vykonať rano.Lavičky ktoré vymieňame su poškodené.Akosenie? Pri teplotách ake boli doteraz je ranné kosenie nevyhnutnosť.Naša pracovná doba začína o 6.00. Prosíme Vás opochopenie. Konáre nachodnikoch, prosím nahlásiť a spravíme nápravu.

Vepos

pridané: 31.5.2005 (09:51:17)

fitness-centrum
chcem sa spytat, ci vo vrabloch funguje nejake fitnesscentrum?ak anokde, ake su tam stroje a kolko sa placi za hodinku...dakujem

katrenka

pridané: 31.5.2005 (09:38:18)

nieco pre psov
Prečo by mali ľudia platiť také vysoké daňe za psov?Veď v našom mesteim ešte nikto nič nespravil pre ich potreby.Tak prečo platiť toľko?

123456789

pridané: 31.5.2005 (09:30:49)

pre tupcov !
Tento prispevok by som chcel venovat tym, ktori si radi skracuju cestucez prednedavnom nasadenu travu, ste slepi !? Ta trava na hlavnej ulicisa tam nesadila preto, aby ste sa po nej (este ani nezidenej)prechadzali ! Aspon niektori ludia sa u nas pokusaju zveladit nasemesto, ale zopar tupcov ich pracu uplne znehodnocuje, zamyslite sa nadsebou !!!

[D]

pridané: 31.5.2005 (08:08:01)

Re:LAvičky
Lebo rodinný podnik Vepos a spol známych.Tiež ma otravuje kosenie ošietej ráno pod oknami činžiaku. Halvne že už sa nedá chodiť pochodníkoch na sidl.lúky lebo Vepos kšle na rozrastené stromy a ichkonáre treba obísť po trávniku alebo cez kríky.

Nespokojný!

pridané: 31.5.2005 (07:33:35)

lavicky na sidl luky
dobry den

rad by som vedel kto nariadil dnes rano o 6,15 hod lamat a buratlavicky na sidl. luky.myslim ze sa to da robit aj v priebehu dna ked uzdeti nespia.

a este jedna otazka? preco sa vlastne museli funkcne lavicky odstranit?


robo

pridané: 31.5.2005 (00:44:35)

obmedzenie rýchlosti
Dneska som bol svedkom ,keď pred Hudečkom skoro zrazil jeden sopliak naaute uháňajúceho peknou rýchlosťou malé decko.Často vidím po sídliskuhlavne mladých vodičom hrať sa na pretekárov.Tuším še už sa tu písalo oznížení rýchlosti na sídliskach na 20 Km/h.Robí sa s tým niečo ???

Peťo

pridané: 30.5.2005 (22:58:59)

Re: sport a obcania
čo hovorí vyhláška o korčuliaroch? Je to chodec, alebo cyklista, alebočo? Chodec patrí na chodník a cyklista na krajnicu. Ale korčuliar sikľudne zaberie celý pruh a ešte frfle ak ho odtiaľ vytrúbi kamión. Naceste prvej triedy nemajú takéto prekážky čo hľadať a prosím policiuaby to riešila. Pásy na Levickej nevydržali ani rok. Mohli tu cestunajprv umyť a potom maľovať.

vodic

pridané: 30.5.2005 (22:19:24)

Bufet v Hefre
Prestavitelia spoločnosti Hefry!

Ak sa dá skontrolujte cenotvorbu a čerstvosť potravín v bufete v Hefre.Je to humus hnoj ako za trest, horšie ako vbývalom bufete na rohu, kdeje dnes krásna predajňa T-Mobile. Tie prevádzkovateľky sú pôvodom zjednej dediny a rovnako sú prešibané smerom k sebe. Predávajú tovar sxpercentným rabatom a čo hlavne neboja sa predávať po záruke!!!!!!!!!!!

Treba asi informovať SOI alebo hygienu!!!!!

Zamestnanec Hefry čo dostal hnačku v bufete u Blaženy

pridané: 30.5.2005 (09:20:42)

Re: sport a obcania
Vybudovanie uclovej komunkacie len pre korculiarov by asi bola dostnakladna zalezitost, aj ked na "zapade" existuju popri automobilovychkomunikaciach paralelne chodniky pre cyklistov. Vo Vrabloch sa to davelmi jednoducho riesit na Levickej jej optickym zuzenimprostrednictvom ciar a prislusneho dopravneho znacenia a vytvorenimpriestoru pre cyklistov po obidvoch stranach - ten by mohli vyuzivat ajkorculiari. Je to financne nanarocne, vo svete bezne, priblizme sasvetu...

Marian Libiak

pridané: 29.5.2005 (20:20:51)

Re:sport a obcania
Sice je pravda to čo tu naši vodici písu na adresu športuchtivíchobčanov ale musia si taktiež uvedomiť že v našom mestečku ani jehoblizkosti nie je vybudovaná žiadna ciklotrasa ani nic pobobného takžetaky korčuliar nemá možnosť kam ísť korčulovať jedine tak smerom naDyčku a aj to je preňho niečo podobné ako hliniková !!!! samí kamienoka podobne co tak sa zamyslieť nad nejakym riešenim a nielen tu nadavaťa osočovať sa na druhých ??????????

????????

pridané: 29.5.2005 (17:12:17)

Prindis,L:K.,77,občan vrábeľ
Narodil som sa vo Vrábľoch a žil tu 28 rokov.Poslených 31 rokov žijem vBratislave.Viem porovnať minulosť a súčasnosť Vrábľov.Mesto sapredovšetkým od roku 1991 podstatne zmenilo predovšetkým po stránkevybudovanej technickej infraštruktúty v prospech Vás.Každé vedeniemesta so svojími pracovníkmi odviedlo pre Vás obrovský kus poctivejpráce.Proste je Vám dobre.Žiaľ jediné čo sa nezmenilo,to sú poniektoríVrábelčania.Stále je v nich vrodená zloba a neprajnosť,presne tak akopred 31 rokmi,keď som zo svojho rodiska odchádzal.A to ma mrzí.

František

pridané: 29.5.2005 (02:21:30)

vodic
preco tie vulgarizmi? ja hodne chodim korculovat mam celu vybavu. tak prosim nehadzte vsetkych do jedneho vreca.

korculiar

pridané: 29.5.2005 (01:53:31)

korculiarom
Mam taku prosbu na korculiarov. Ked sa uz roztahuju po strede Levickejcesty, nemohli by si aspon davat pozor? A co strcit si nejake toblikatko do zadku, nech je vas aspon vidiet. Kazdy slusny cyklista topochopil tak sa pridajte, ak nechcete plnit ciernu rubriku miestnehorozhlasu.

vodic

pridané: 28.5.2005 (15:21:05)

To: Hlinikova
Nielen Hlinikova je v zlom stave, a vedenie mesta o tom vie. Otazkaznie, co robilo predchadzajuce vedenie mesta? Kolko ciest dalo opravit?Hlinikova je dlhodoba zalezitost, tak ako chodniky na Sturovej aKollarovej, uzka a nebezpečna cesta na H. Ohaj. Len si treba uvedomit,ze za jedno volebne obdobie sa vsetko neda dat do uplneho poriadku.Zacalo sa Levickou a Hlavnou, porobili sa upravy na "autobuske", boloby treba vyriesit parkovanie na nam. 1. maja - tam sa pomaly nedaprechadzat. Ak sa robila Safarikova, je to preto, ze celu opravu ulicevyfinancovala firma, ktora tam ma sidlo a chodia do nej tazkemechanizmy. Obcan L.K. sa stazuje, ze on novu cestu nepotreboval, chcelby, aby odisla firma a aby sa nebudovali dva priemyselne parky. Lenzeprevadzku firme povolilo minule vedenie, nie toto. Pan L. K. place nadnespravnym hrobom. Ale je fakt, ze vtedy nemal kde, lebo neexistovalotaketo forum. Ja by som si osobne vazil, co robi toto vedenie mesta aneznechucoval ho. Ak ma obcan problem, nech pride na mestskezastupitelstvo a nech prednesie svoju poziadavku, pripadne nech oslovisvojho poslanca a ten v ramci interpelacii bude ziadat napravu nejakehonezelaneho stavu. Len nechcime vsetko hned, nejde to. Budme trpezlivi aaj sami sa pricinme, aby sa nam to zo dna na den zilo lepsie a krajsie.

Prindis

pridané: 28.5.2005 (12:52:08)

To: Hlinikova..
Myslim si, že obyvatelia Hliníkovej ul. by mali napísat niekde donemecka neakej automobilke ktora potrebuje testovaciu trat prespolahlivost automobilov pred uvedenim do vyroby.. Lebo naozaj tatoulica je ako tankodrom... A mozno , že by s toho prenajmu boli celkomslusne penieze.. :-)

občan VR

pridané: 28.5.2005 (08:47:30)

to Cyklista:
Plne suhlasim a aspon niekto potvrdil to co som napisal ! Len doplnim,ze nemusi mu len dieta pod kolesa behnut, moze i zviera, moze dostatsmyk, defekt a nic netusiaci obcania na chodnikoch mozu na todoplatit...

[D]

pridané: 27.5.2005 (19:03:02)

? ? ? ? ? ? ? ? ? PREČO? ? ? ? ? ? ? ?
V poslednom čase sa chodím dosť bicyklovať či už po Vrábľoch aleboblízkom okolí a môžem potvrdiť že vodičov na motorkách asi nebaví žiť !! !.A na hlavnej čo predvádzal jeden “ vraj motorkár, ale o tompochybujem „. tak ten bol asi vymetení ale poriadne....teraz nejde lenoneho, po meste sa bicykluje a korčuľuje dosť detí a pán boh chráň, žeby mu dakto nechtiac vbehol do cesty rovno pod kolesá!!!!!!!!!!! Už smetu asi nemali dlho žiadnu haváriu, až na to že sobotu takmer prišli oživot dvaja mladí ľudia "ak už niesu na pravde božej.....“
Všetkých zdravím

cyklista

pridané: 27.5.2005 (14:58:30)

motorkar
zhodou okolnosti som stravil par popoludni na Hlavnej cca od 17 do18.00 sa Hlavna denne meni na min. Hungaroring. 25. 26. 5. bol ten hlukuz dost neznesitelny a verim ze rev motocyklu pri 120km/h dorazi aj naMoravsku k Policii .

Ked si chalani myslia ze maju na pokuty a nic ich nesere

tak nech platia .

TT

pridané: 27.5.2005 (14:51:44)

šafarikova - koberec
Huraaa na ktorom mieste v poradovniku je Hliníková.

Včera som pri prejazde napočital 60x hegnutie nápravy

začal som pocitat tak od 1/3 dlzky . Tak nejakych 99 preseknuti

asfaltu tam bude . Maju obyvatelia Hlinikovej narok na nejake priplatky z Msú na poškodene casti aut... :-)

Niektory uz maju sice terenaky a mohli by sa po oprave stazovat ze to zase nevyuziju tak radsej to nechajme tak.

Preco sa to dovolilo takto roz.....??? inak sa nedalo ???


TT

pridané: 27.5.2005 (13:41:11)

Otázka J. Čokynovi
Ahoj Juraj,

nenašla som tu žiadnu zoznamku. Je niekde? Ak nie, možno by sa ujala.

es

pridané: 27.5.2005 (10:47:40)

...ešte som zabudol
Nieje priemyselný park na opačnej strane mesta???

Tam kde je dobrá cesta, kde nieje nikto rušený hlučnou výrobou??? Aleveď čo, najlepšie bude, keď bude nejaký park na každej starne mesta!!!Hlavne že nemáme ani poriadny park napr. s tenisovým kurtom kde sizahrajú aj obyčajní občania a nie len vyvolený!!!

L.K.

pridané: 27.5.2005 (10:44:18)

Šafárikova má nový koberec:/
Ďakujem za nový koberec na Šafárikovej ulici! Bývam tam a pýtam sazodpovedných, bolo to potrebné?? Mám pre to také prirovnanie, bolo totreba asi tak ako ďalšiu "krčmu" v meste! Veď ich máme málo! A prídecestu poklepať aj Miki alebo aspoň nejaký minister?? To isto po nejnebudú chodiť kamióny až k 20 tonovému bucharu, že?? Ale to vedia lenzodpovední...Príliš sme si zvykli opakovať chyby, opäť máme na stolejedovaté hríby!!

L.K.

pridané: 26.5.2005 (19:30:22)

To : D
Ked na tu policiu skutocne zavolate, tak oni su,,POVINNY,, to preveritpripadne zasiahnut! A nie ako vy hovorite , ze co by sa stalo keby tamzavolate.. PS:Vrable su male mesto a nemaju v zalohe celu armadupolicajtov, tak ked je hliadka niekde na konci mesta a kontrolujevodicov tak nemoze vediet co sa prave deje na hlavnej a ci tam vycinaakysi motorkar... Preto som vam naznacil , ze treba volat..

občan VR

pridané: 26.5.2005 (13:06:01)

to 12365:
Sa Vam ospravedlnujem :o) bolo to adresovane citatelovi... (to rypanie)

[D]

pridané: 26.5.2005 (12:37:52)

(D)
Ja 12365 som nikde nepisal ( la),ža rýpete !!!"čitalel" má pravdu na margo Vaších príspevkov.

12365

pridané: 26.5.2005 (10:04:32)

to Obcan VR, citatel...
To chodi malo policajtov po meste, ze si to nevedia vsimnut ? Apropo a keby tam aj hned zavolam, co spravia ?


to:12365: Ja rypem ? (pokial viem, je to realita = stale porusovaniepredpisov). Ked sa budu spravat ako obycajni slusni ludia a nie akobohovia, tak maju moju velku uctu a respekt !!!


[D]

pridané: 25.5.2005 (22:29:13)

to : D
ved v dnešnej dobe Má skoro každy mobil, tak staci zasvolat na 158alebo sa obratit na mestkú políciu a nie vypisovat sem absolutnenezmysly v nerealnom čase..Take problemi sa tu nevyriešia.. Na to jepolicia a ine kompetentne orgány...Dúfam, že sa z toho poučite pán/paniD !!!

občan VR

pridané: 25.5.2005 (21:18:06)

to:12365
nevsimol si si ze "D"bil ma vo zvyku stale rypat do motoriek a tuningovych aut?

citatel

pridané: 25.5.2005 (12:20:27)

(D)
Nechápem prečo o tom píšete sem.To nemáte telefónné číslo polície ?

12365

pridané: 25.5.2005 (09:41:59)

Bezpecnost...
Kto si vcera okrem mna vsimol na hlavnej ulici toho nemenovanehosamovraha na morotke (ktora uz viditelne nie raz padla), ktory anineviem komu co dokazoval ? Pani policajti, bolo by ozaj dobre si tovsimat, ved ten neohrozoval seba, ale hlavne druhych !!!

[D]

pridané: 24.5.2005 (22:11:18)

RE: gymnazistom
Bol som na tom koncerte a tiez musim povedat ze som bol prekvapenycelkom obstojnym spravanim, ale potom mi doslo v com tobolo......ponukli nam keksiky...ktore decko by sa nechovalo slusne?? Noale na nasu obhajobu: vzdy sa najde niekto, kto potrebuje zo seba robithrdinu, a to nie len na gymnaziu, ale asi v kazdej tak velkej skupineludi, takze prosim neberme to ako vizitku skoly, ale vizitku ziaka -jednotlivca...

lukkke

pridané: 24.5.2005 (20:13:29)

Nadpis
Ozaj,kedy by sa mal dokoncit ten novy park v smere na dycku?

peto

pridané: 24.5.2005 (12:18:11)

gymnazistom
Óóó veľká vďaka, chlapi! Dnes ste mali v kine koncert, na ktorom ste sachovali tak v pohode, až som si myslel, že vás vymenili! Ale - keď sme"rámovali" kino, na mužskom WC bol v pisoári hodený celý balík ešteneodbaleného toaletného papiera, ktorý sme položili do kabínky, aby steho mohli v prípade potreby využiť (tak, ako sa patrí u slušných ľudí,keď už tie vecká vyzerajú, ako vyzerajú). Teda, nesklamali ste! A odkaztomu, kto sa takto pobavil: Tešíme sa na teba aj nabudúce, sviňa!

čokyna - vedúci okaš

pridané: 24.5.2005 (12:12:55)

občanovi
11. júna koncert vážnej hudby (organ + hoboj = to tu ešte nebolo!) vkostole, jarmočné vystúpenia vrátane veselice ... a po Smatanovejštandard kultúrne leto (s tým, že by sme sa chceli vrátiť trocha nazačiatok a pustiť v lete viac našich nových rockových kapiel, aby smesi ich "odskúšali"). Väčší koncert neplánujeme ďaleko dopredu - onodosť závisí aj podľa ponuky (v rámci šnúr je to vždy o niečo lacnejšie)

čokyna - vedúci okaš

pridané: 24.5.2005 (08:05:18)

Kultúra
Som veľmi rada , že tu vystupoval i F.Nedvěd. Bol to krásny kultúrnyzážitok. Je mi však ľúto, že tam bolo málo ľudí. Napadla mi takámyšlienka, že by sa mohli pri hlásení správ púšťať pesničky tohospeváka alebo skupiny, ktorá práve bude vystupovať a zároveň na programpozvať ľudí i takýmto spôsobom. Možno by to skôr upútalo pozornosťobčanov. Zároveň chcem pochváliť kompetentných za obnovenie detskýchpieskovísk na sídlisku Lúky a verím, že si to deti rýchlo nezničia.

Helena

pridané: 23.5.2005 (23:36:58)

pre Cokynu
Aky kocert, okrem Smatanovej, planujes v blizkej buducnosti?

obcan Vrabel

pridané: 23.5.2005 (20:04:52)

Re: pre Dobráka
V každom obchode ide o to ako oklamať zákazníka. Stačí taká Jednota,skús kúpiť vo vrábeľskej Jednote večer alebo pobede čerstvé pečivo.medzi čerstvým je elegantne zamiešané pečivo včerajšie, aleborozmrazené a predávame. V mäsiarstve to predražené mäso no fuj... aLídl ako z poľských blšákov ala Nowy Targ a podobne. Asi predsa len toTesco sem dotiahne vyššiu kvalizu ako Lídl a komunistickáJednota!!!!Česť práci a kvalite pokoj v Lídli a Jednote.Radšej budem vTescu pochodovať v uličkách a hľadať si tovar sám ako Ťa má strážiťnejaká trápna predavačka v Jednote anemá Ťa kto skasírovať keď aj taknič v tej smradľavej Jednote nenakúpiš.

Spokojný volič

pridané: 23.5.2005 (16:53:13)

tesko
tesco ma novinku. Predava mrazene hranolky na kila, samoobsluha. Taktosa zbavia pozarucnych, staci zahodit obal. Podobne ako aj tie slavnekrajane salamy, sunky, salaty za pultom. Kde je aka zaruka povodu adoby spotreby? Lidl to ma balene, nemaju take pulty. Len ochranku askladnikov, ale ani tak to nebudi doveru. :) Nemala by sa tu zalozitdalsia diskusia ohladom obchodov? www.sala.sk ma tych rubrik neurekom asame pekne reakcie.

dobrak

pridané: 23.5.2005 (16:22:22)

TESCO CI LIDL.........to je jedno........keby ste len vedeli preco suvyrobky s etiketou TESCO tak lacne?????!!!!! proste 2 ci 3tiatrieda...davaju si vyrabat tie iste vyrobky od nasich vyrobcov a to budriedene..pri maso-vyrobkoch: nekvalitnejsie casti atd atd.....

Aspon ze nam zelen ustupuje......niekto mudry povie (pracovne prilezotosti)

Ja tomu hovorim PIJAVICA export KAPITALU

tak zatim....infos

pridané: 23.5.2005 (10:15:46)

to: ...
Aaaale veď mne tykanie vôbec nevadí! To som si len tak rýpol! Buďme vpohode! --- Koncert Honzu Nedvěda bol vo Vrábľoch pred dvoma rokmi! Akje po koncerte jeho brata s absolútne odlišným (viac trampským)repertoárom "prenedvědované", potom nemá význam sa baviť napríklad okonertoch našich kapiel! Dohodnime sa, že tento názor budeme brať ako"uletený" a poďme ďalej ... Chyba bola ozaj asi niekde inde a je na násvšetkých, aby sme sa nad tým zamysleli. A tu vás opäť všetkých prosím:poraďte! Ak niečo navrhnete, ja preverím podmienky, dám vám vedieť,koľko by muselo byť vstupné (vždy ho staviame len do takej výšky, abypokrylo výdavky = bez zisku) a vy si následne poviete, či do toho ísť,alebo nie. Keď tu už spolu lamentujeme nad úrovňou kultúrneho života voVrábľoch (z môjho pohľadu = konečne!), skúsme na tom spolu ajpopracovať. Vás to nezabije (nahlas porozmýšľať na webe) a mne toskutočne pomôže - veď som tu za vaše peniaze! Vopred všetkým ďakujem.--- Decká, prosím vás, nepíšte na stránku somariny! Ono by to mohlo maťza následok "moderovanie diskusie", čo znamená kontrolu každéhopríspevku pred uverejnením! Vaše hlúposti by sa tým na stránku aj taknedostali, len by ste znepríjemnili život mne (musel by som semčastejšie chodiť) a tým ľuďom, ktorí na stráne prezentujú svoje názorya debatujú medzi sebou. Veľmi vás preto prosím: DOSŤ. Aj vám ďakujem,že sa pokúsite chovať sa na tejto stránke normálne (čítajte, ale aknemáte čo napísať, nechajte tak ...)

čokyna - správca

pridané: 22.5.2005 (00:41:33)

pre p.Cokynu
Prepacte pan Cokyna,ze som vam tykal v tom predchadzajucom texte.Somrad ze usporiadavate koncerty v meste.Len vo svojej praci pokracujte.

obcan Vrabel

pridané: 22.5.2005 (00:32:53)

pre vsetkych
Ja som rad ze aspon niekto ako je cokyna robi niejake akcie vmeste,keby sa aj iny zapojili bolo by to este lepsie.Nemyslite? Nielenkritizovat jeho pracu ako podaktory!A ktej 40-ke myslim ze to budelepsie,lebo ozaj cez mesto niektory vodici letia a kaslu na predpisi!

obcan Vrabel

pridané: 21.5.2005 (17:45:13)

LIDL a bezpečnosť potravín
Dňa 20. mája sa v rubrike "Fórum pre bezpečnosť potravín a krmív" nastránke Ministerstva pôdohospodárstva (www.mpsr.sk) objavil nasledovnýoznam:

"Chcel by som odporučiť kontrolórov na predajňu LIDL, ktorá sa nachádzav petržálke pri kostole ( ulica asi Jasovska?). S istotou môžem tvrdiť,že tam predávajú po záruke niektoré mäsové ( párky) a mliečne výrobky (jogurty).Majú do konca na ne zľavu okolo 30-40%. To, že predajne Lidl aKaufland predávajú nekvalitné potraviny vie asi každý, ale že ichpredávajú aj po záruke tak to pozor!!!"

Aj tento oznam ma presvedčil, že hlasovanie za TESCO bolo správne.

Ing. Marian Libiak, poslanec MsZ


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka