Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Všeobecne

pridané: 31.7.2008 (17:28:35)

netiketa
ja s vyrokom, ze cistym textom sa nedaju spravne vyjadrit emocie, nasuhlasim. Daju sa. Len to treba vediet presne(!) napisat a precitat bez domyslania si(!). Zial v tomto sme tak trochu negramotni :)
Ale mame smajliky! :)
treba vsak povedat, ze aj smajliky sa daju rozne interpretovat. Napriklad tento moj smajlik za slovom negramotni, znamenal vysmech, ironicke pousmiatie, alebo ze iba zartujem? Pripadne to bola radost z toho, ze aj ja som negramotni? (A to som ani nemusel chodit daleko po priklad...) :)
Mimochodom, idealna forma komunikacie neexistuje... Ide o to, pocuvat(citat) a snazit sa vyjadrovat co najpresnejsie a hlavne tolerantne a s pokorou...

filips

pridané: 30.7.2008 (15:52:28)

ROCK SHOW
cawte nemyslíte že ROCK SHOW má velmi malú propagáciu? ved je už koniec júla a stále nič. Žiadne plagáty ani žiadna reklama.

občan 551

pridané: 24.7.2008 (01:19:48)

To : netiketa
Troxu odbocim od temy, ale tato cast sa mi pacila :)
"...Pisanym textom sa nedaju spravne vyjadrit emocie. Na to vymysleli "smajliky"..."
Takze navrhujem aby sa do mestskej kroniky odteraz davali smajliky :) Ked niekto zomrie, bude tam mat :'( popr :( a ked sa narodi zas naopak :) popr :o)

Co vy na to? :)

Smajlik

pridané: 22.7.2008 (14:08:09)

re:správca
Myslím,že som mojim príspevkom na nikoho nebrýzgala,a do nikoho nekopala, len som sa zapojila na tému neskorého oznamu o úmrtí. Nechcela som nikoho uraziť, keď som urazila - sorry. Možno fakt zohrali svoje aj emócie, ale myslím,že aj Vaše pán správca....

smútiaci

pridané: 21.7.2008 (08:47:37)

PS
možno by tie smajlíky pomohli :))

Gisel

pridané: 21.7.2008 (08:45:46)

emócie
možno by stačilo predstaviť si, že sa pod to čo píšem aj musím podpísať - som presvedčená, že by príspevky mali inú formu - hlavne tie, čo brýzgajú - použila som slovo od správcu, lebo mi iné nenapadá a mimochodom tentokrát so správcom súhlasím - v tomto prípade len vysvetľuje ako by to malo fungovať a nevidím v tom nič "Lenonovské".

Gisel

pridané: 19.7.2008 (00:41:32)

To : správca
Aj ten
človek ,ktorý robí svoju prácu skutočne dobre si časom začne myslieť,že Lenon to vie najlepšie.

kamarát

pridané: 18.7.2008 (20:06:50)

Netiketa
Internetove diskusie sa zasadne lisia od realneho zivota. Pisanym textom sa nedaju spravne vyjadrit emocie. Na to vymysleli "smajliky" Vsimam si to uz dlhe roky. Hlavne starsia generacia, bez urazky, tieto veci nechape. Darmo sa prispievatel snazi napisat prispevok slusne, pokial neobsahuje hromady smajlikov, citatel si ten prispevok lahko precita tonom aky mu prave napadne. Niekto si to precita v klude, pre niekoho to je "bryzganie" Pre niekoho urazanie. Pritom ide stale o ten isty text. Tato lamparen sa vyznacuje chronickym napadanim prispievatelov a to hlavne starsou generaciou. Zamyslite sa na tym, skuste pohladat nieco o netikete a flame v diskusiach a mozno sa dostaneme aj k normalnej debate bez alergickych reakcii.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Netiketa

netiketa

pridané: 18.7.2008 (17:44:26)

pre spravcu
Pan spravca v prvom rade si Vy musite hliadat svoje emocie, uz dlhsiu dobu sledujem tento Vas problem. Pre pracovnika uradu , ktory ako ste sa pred casom vyjadrili bu mal byt sluhom obcanov, to nie je lichotiva vizitka.

takisto obcan

pridané: 18.7.2008 (16:06:03)

re: spravca
prosím, pozor na emócie, ktoré vás zvádzajú...

obcan

pridané: 18.7.2008 (15:20:45)

smútiaci
prosím, pozor na emócie, ktoré vás zvádzajú na zlé pochopenie príspevkov pred vami! nikde nebolo napísané, že keď niekto zomrie, mestskí úradníci obehnú celú rodinu a pýtajú sa, či to che, alebo nechce mať zverejnené, a v prípade, že čo i len jeden nesúhlasí, úrad informáciu nezverejní! písalo sa tu o tom, že aktuálne informácie do spoločenskej kroniky týkajúce sa úmrtí, sú na stránku vkladané z informácií z mestského rozhlasu! to znamená, že rodina príde na matriku, prípadne do pohrebnej služby, kde sa ich na toto opýtajú - a v prípade, že si to niekto neželá, nezverejňuje sa v rozhlase - a teda ani na webstránke! v tom prípade sa o tom všetci dozvieme až po mesiaci, kedy sa spoločenská kronika sumarizuje z nám dostupných zdrojov! to znamená, že ak ste neboli svojmu príbuznému vybavovať záležitosti okolo úmrtia, ako člen rodiny ste sa s tým určite nestretli! prosím, čítajte, rozmýšľajte a nedávajte ľuďom do úst svoje zbrklé myšlienky. aká obhajoba?! kolegyňa popisovala, ako so spoločenskou kronikou pracuje! môže sa vám to nepáčiť, môžete s tým nesúhlasiť, môžete to pripomienkovať, navrhovať, či žiadať iný postup, ale tón vášho príspevku si ako človek, ktorý má stránku na starosti a záleží mu nej, vyprosím!!! nikto nemá patent na rozum, ale prečo sa aspoň nepokúsite niečo kľudným tónom navrhnúť, a hneď brýzgate? kde ste boli, keď sme zakladali stránku? kde ste boli, keď nám ju slušní ľudia bez hlúpych rečí spripomienkovali tak, že sme napríklad založili spoločenskú kroniku? vtedy ste čušali! dnes sa tvárite ako majster sveta a kopete a pľujete! len pre ilustráciu, správne malo byť napísané:
to jz
neviem, či je to vždy tak, ako ste napísali, že úmrtie neuvádzate s odôvodnením, že príbuzní to nechceli. viem vám uviesť konkrétne prípady mojich príbuzných, ktorí zomreli, neboli uvedení v spoločenskej kronike, a pritom sa nás nikto nespýtal, či chceme aby to bolo uverejnené na stránke mesta Vráble. konkrétne mená - prípad po prípade si s vami môžem vydiskutovať na maily a výsledok zverejníme v tomto diskusnom fóre. nikto nie sme dokonalý, stane sa, že niekoho jednoducho zabudnete uviesť....

vec by bola jasná, nedorozumenia by sa v pohode vysvetlili medzi vami a zodpovedným človekom a v prípade, že by ste o to mali záujem (verím, že nemali, lebo všetko by sa normálne vysvetlilo a vy by ste nechceli ostať na posmech svojej rodine a známym), tak by ste výsledok uverejnili tam, kde diskusia vznikla! vám však nejde o riešenie problému! vám ide len o to, v piatok prísť nervózny domov, každý po vás dupe, všade ste nula, tak si aspoň tu anonymne kopnete ... to ale z plešivého vlasáča neurobí, verte mi

správca

pridané: 18.7.2008 (14:30:00)

to jz
prepáčte mi preklepy

pridané: 18.7.2008 (14:28:45)

to jz
prosím Vás nepíšte nezmyselnú obhajobu na seba, že príbuzní to nechceli, mne už z rodiny zomrelo dosť ľudí, ale v živote sa ma nikto nespýtal,či chcem aby to uverejnené na stránke mesta Vráble. Jednoducho ste pána J.B. zabudli uviesť....

smôtiaci

pridané: 16.7.2008 (15:18:42)

Spoločenská kronika
Rada by som uviedla veci na správnu mieru. Do spoločenskej kroniky píšem zomrelých a tie pohreby, ktoré moja kolegyňa hlási v mestskom rozhlase. Ak si smútiaca rodina nedá pohreb vyhlásiť do rozhlasu, tým pádom to ani ja nesmiem uverejniť na stránke. Práve preto sa niekedy stáva, že nie všetky pohreby sú na stránke. Potom si na konci mesiaca vyžiadam informácie od pohrebných služieb Nezábudka a Slza a dopíšem tam ostataných zomrelých za daný mesiac.
Niekedy sa stane, že moja kolegyňa aj hlási pohreb, ale ja mám dovolenku, ako som mala aj tieto 2 týždne - a preto nie je pohreb nahodený, ale to sa stáva len výnimočne. Inak sa snažím všetky pohreby, ktoré moja kolegyňa hlási, napísať na web stránku. Keď si to smútiaca rodina ale neželá, tak tam tie pohreby nie sú.

jz

pridané: 16.7.2008 (11:34:43)

pán Jozef
To je tu normálne, v máji zomrel náš dobrý známy p.J.B. a doteraz tam nie je uvedený........

smútiaci

pridané: 14.7.2008 (17:18:40)

RE: spoločenská rubrika
Podsekcia viem kde je, aj ju pravidelne otváram, ale keď sa tam objaví informácia o pohrebe týždeň po, je to asi na výsmech , pri všetkej úcte k Vašej práci!
Konkrétne sa jedná o pani učiteľku Oťapkovú, ale to nie je zďaleka prvý prípad meškania oznamu o úmrtí, nie som zaťažený na úmrtia, ale ak Vám zomrie niekto známy, príbuzný, sused a nemáte doma babku poslucháčku, tak potom.... radšej tri bodky.

jozef

pridané: 12.7.2008 (20:29:34)

Spoločenská kronika - jz
Betka,dotaz zaslala Janka ?

Jarolím Verco

pridané: 12.7.2008 (19:01:52)

Spoločenská kronika - jz
Janka, netreba reagovať hneď podráždene. Ja osobne si tiež myslím, že spoločenská rubrika nefunguje tak, ako by mala. V prípade narodení je jedno, kedy sa informácia dostane na internet. Horšie je to v prípade úmrtia. Tam je dôležité dostať informáciu čím skôr. Poslednú poctu niekomu, kto Vám bol nejakým spôsobom blízky, dáte ťažko, ak sa o pohrebe dozviete s niekoľkodňovým meškaním - tak ako to bolo aj teraz s pani učiteľkou Oťapkovou. Mrzí ma, že som sa nemohla s ňou rozlúčiť. Nepatrím k blízkym príbuzným, takže od rodiny info nemám, ale ako človeka som túto pani učiteľku mala veľmi rada a vážila som si ju. Pracujem mimo Vrábeľ a keď prídem domov o šiestej, mestský rozhlas už nevysiela (nechcem tým povedať, že by mal). Zdrojom informácií je len stránka mesta a táto časť, žiaľ, pokuľháva. Preto prosím o zabezpečenie aktuálnych informácií o úmrtí našich spoluobčanov v dostatočom predstihu a nie až po...
Ďakujem

Betka

pridané: 11.7.2008 (12:44:11)

re:dodo
Prepáčte, uznávam, bolo to menšie pre málo priestoru. Nabudúce dám väčšie písmená. Eva D.

pridané: 11.7.2008 (10:59:28)

Vrábeľské noviny
Chcel by som upozorniť pani redaktorku na nečitateľnú časť na predposlednej strane , kde bol pokus o uverejnenie poplatkov za služby bánk, ale nedása to vôbec čítať.

dodo

pridané: 11.7.2008 (08:35:18)

a spoločenská kronika,
teda narodenia a úmrtia vo Vrábľoch sú zverejnené v novinách. Tie si môžete pozrieť aj tu na internete.

d

pridané: 10.7.2008 (15:56:37)

Spoločenská kronika - pre pána Jozefa
Vážený pán Jozef,
keď budete nabudúce písať do diskusného fóra, poriadne si pozrite vrábeľskú web stránku, pretože sekcia Spoločenská kronika, ktorá je v hlavnom menu pod všeobecnými informáciami už funguje tretí rok. Osobne sa o to starám a aktualizujem ju minimálne 1 krát do mesiaca - aj narodenia aj úmrtia, taktiež tam nahadzujem aktuálne pohreby. Sú tam tie pohreby, ktoré moja kolegyňa hlási v mestskom rozhlase.
A ešte jedna vec - asi na MsÚ nechodíte tak často, lebo inak by ste vedeli, že moje kolegyne na informáciách už PC dávno majú a aktívne ho aj využívajú.
Ak by ste mali nejaké námietky alebo nové nápady ako Spoločenskú kroniku ešte zlepšiť, kľudne mi napíšte mail na zahorska@vrable.sk a môžme sa o tom bližšie porozprávať.
Vopred ďakujem za nové postrehy a námety.

jz

pridané: 10.7.2008 (13:16:39)

Spoločenská rubrika
Bude vobec niekedy tato podsekcia web stranky mesta Vrable fungovat? Nie som dlhodobo pritomny v meste, a tie zabomysie informacie, ktore tu lietaju o nesplnitelnosti veci, ako je plavaren a kupalisko v meste je postarane, ale napr. o narodeni resp. umrti nasich spoluobcanov sa dozviem iba od znamych. Miestny rozhlas funguje tak ako funguje , ale obcania mesta,ktori nie su fyzicky pritomni v meste tieto info nemaju. Tie parcovnicky na informaciach by uz mohli konecne dostat nejaky PC, prostrednictvom, ktoreho by tam informacie aj tohto druhu zverejnili. Vopred dakujem za spojazdnenie uvedenej rubriky.

jozef

pridané: 9.7.2008 (22:17:21)

...odveci:
Nestiham sa cudovat co sa tu deje..Neviem ci naozaj nevznika potreba moderovaneho fora... Kde sa podela vsetka slusnost vy "pseudo" intelektuali..???

Milan Fule ml.

pridané: 9.7.2008 (11:49:13)

Nina
z akého dôvodu som mal spomínaný príspevok vymazať?
1) nepoužívali sa v ňom vulgarizmy
2) aj keď obsahoval meno, tak v polohe oslovenia
3) nekomentoval iného prispievateľa - vyjadroval názor diskutujúceho
4) keďže je toto všeobecné fórum, trafil sa aj témou!

tiež sa mi nepáči tón toho konkrétneho príspevku. mne sa ale nepáči väčšina vašich príspevkov a čo si myslím o ich pisateľoch som tu dal niekoľkokrát najavo, čím som sa znížil na ich úroveň. ale ja tu nie som na to, aby som subjektívne hodnotil, čo zmažem, a čo nie!!! na to sú pravidlá!!!

správca

pridané: 9.7.2008 (11:22:15)

re: Marian Libiak, poslanec MsZ
Dakujem panovi poslancovi Libiakovi za obhajobu mojej osoby. Janine verejne ospravedlnenie prijmem, pokial sa mi na fore predstavi ako slusny mlady clovek plnym menom. Prispeje tak ku zvyseniu kultury na tomto fore a ukaze priklad aj ostatnym mladym ludom. Pripadne mi moze napisat osobny e-mail v ktorom budem mat tu cest ju osobne spoznat. Moja adresa je: michal.demes@centrum.sk

Michal Demes

pridané: 9.7.2008 (10:54:28)

To Jana
Už som tu raz písal prosbu, či žiadosť, že prispievatelia, ktorí sa dotýkajú konkrétnej osoby by sa mali podpísať menom.
Jana, ten príspevok na Michala Demeša bol z Vašej strany nefér. Slušné by bolo ospravedlniť sa.

Marian Libiak, poslanec MsZ

pridané: 9.7.2008 (10:30:14)

to Nina & Jana
pravidlo č. 3 - zmazané. správca

Bitkar Jozko

pridané: 8.7.2008 (20:52:42)

Jana
pravidlo č. 3 - zmazané. správca

Nina

pridané: 8.7.2008 (20:11:22)

Nina
pravidlo č. 3 - zmazané. správca

Jana

pridané: 8.7.2008 (19:25:48)

Jana
pravidlo č. 3 - zmazané. správca

Nina

pridané: 8.7.2008 (18:34:15)

Plaváreň
Ak to bude všetko v poriadku,čo sa investora týka,kde ju vybuduje ?
Lepšie napísané v ktorej lokalite nášho mesta ?

Jana

pridané: 8.7.2008 (18:18:42)

Michal Demes-obcan
pominaný pán bol podnikateľ, ktorý spolu s investorom ma záujem o finančnú spoluúčasť na ich spoločnom podnikaní. "Ste si tým istý ? Odkiaľ to viete,pán DEMEŠ -občan? Prišiel podporovať podnikateľský zámer, na ktorom mu záleží. ( Dokážte to pán DEMEŠ-občan) Nebol hosťom nášho mesta a vmiešaval sa nevhodným spôsobom do našich vnútorných záležitosti.( A Vy pán DEMEŠ, ste sa správal vhodne ? Nevmiešaval ste sa do stanovísk naslovo vzatých odborníkov ? ) Takže každý dostane to čo si vyrokuje...( Vy pán Demeš ste už dostal a to prezývku "TRUHLÍK" a dokonca je o Vás zložená pesnička -paródia OLYMPIKU JA JA JA , JENOM JÁ ).Verím,že sa na tejto stránke objaví doslovný prepis celého verejného prerokovania a vtedy sa budete hanbiť,že ste proti výstavbe plavárne pre našich spoluobčanov a v záujme vlastného lobby zavádzate laickú verejnosť.My zasa na odvetu pripravujeme referendum za výstavbu plavárne s finančnou účasťou investorov V.P.Plaváreň bude,ak sa potvrdia kladné odborné stanoviská skutočných odborníkov v tejto oblasti.Som za kvalitný a plnohodnotný život v našom meste a nemyslím len na seba,ale aj na , a to predovšetkým,našu mládež.

Jana

pridané: 8.7.2008 (15:35:20)

Plaváreň vo Vrábľoch
pravidlo č. 2 - zmazané. správca

Spokojný občan

pridané: 8.7.2008 (11:20:12)

archivácia
príspevky z mája nájdete odteraz v archíve

správca

pridané: 7.7.2008 (10:31:51)

re: Tiez obcan
"Spravanie sa voci starostovi rakuskeho mestecka na pode nasho Mestskeho uradu je neospravedlnitelne. Mozno mat vyhrady k inemu nazoru, netreba ho akceptovat, ale spravat sa tak neslusne, ako to bolo predvedene v zavere, to je hanba."

Spominany pan bol podnikatel, ktory spolu s investorom ma zaujem o financnu spolucast na ich spolocnom podnikani. Prisiel podporovat podnikatelsky zamer, na ktorom mu zalezi. Nebol hostom naseho mesta a vmiesaval sa nevhodnym sposobom do nasich vnutornych zalezitosti. Takze kazdy dostane to co si vyrokuje...

obcan

pridané: 7.7.2008 (10:28:41)

späť k témam + plaváreň
priatelia, toto nie je priestor pre vaše príspevky na tému veterný park! chápem, že sa "to sem zanieslo" témou plavárne, ale, prosím, dosť! odteraz všetky príspevky v tomto fóre smerované na adresu veterného parku mažem!

sama o sebe sa mi ale téma plavárne zdá byť zaujímavá. roky sa tu hovorilo o kúpalisku s termálnou vodou, čo sa roky ukazuje ako nereálne. keby sa bol ale niekto pred rokmi zamyslel a prestal rozprávať o drahom kúpalisku pri drahom vrte (nech ho už financuje ktokoľvek), keby sa bolo hovorilo na tému plavárne, možno by tu už stála - jej postavenie nie je finančne zďaleka také náročné a celoročná využiteľnosť tiež hovorí o iných číslach. napriek tomu sa domnievam, že by jej prevádzku muselo financovať (chápte doplácať na ňu) mesto zo svojho rozpočtu. uvedomte si ale, prosím, že sa tak deje aj v prípade športovej haly (komerčné aktivity zďaleka nepokryjú nekomerčné), v prípade súčasných, a dialo by sa i v prípade nového kultúrneho domu! toto nie je o biznise! už som tu niekedy písal o finančnom prínose vášho televízora! aký je? žiadny! len naň doplácate! napriek tomu ho doma máte, lebo vám pomáha vypĺňať voľný čas podľa vašej chuti (nekomentujem úroveň, len popisujem stav)! podobne by to bolo aj s plavárňou. je teda nenáležité sa touto témou zaoberať v kontexte "nechceme plaváreň, lebo na ňu budeme doplácať", ako to tu nepriamo vyplynulo z niekoľkých príspevkov ... nehovoriac o tom, že "ešte nemáme doma auto, a už sa rodina do krvi háda, kto bude sedieť vpredu" ...

juro čokyna - vedúci okaš msú a správca

pridané: 7.7.2008 (05:10:43)

To Pavol
pravidlo č. 2 - zmazané. správca

Tiez obcan

pridané: 6.7.2008 (22:41:22)

To tiez obcan
Zakryvate podstatu problemu - Veterny park mestu ublizi. Velmi ho zatazi ekologicky. Mali ste moznost na verejnom prerokovani predstavit vyhody veterneho parku, no nikto z Vrabel sa neozval okrem komparzistov od investora. Dat znicene prostredie za plavaren sa mi zda nezodpovedne.

Pavol

pridané: 6.7.2008 (22:33:07)

To obcan
Kryta plavaren nestoji 50 mil. Sk. Vymozitelnost slubu sa da zabezpecit zmluvne. Ak tu niekto chce stavat vrtule, musi sa prisposobit a plnit sluby. Nezavadzajte tu stale. Neviete nic o projekte financovania plavarne a ludia si ju tu ziadaju uz roky. Ak sa oficialne zverejni zmluvne potvrdeny zamer investora na vystavbu krytej plavarne, z peticie zostane zdrap papiera. VP mestu neublizi, plavaren pomoze.
A ze to v Sali vyzera inak? A vy chcete porovnavat vedenie mesta Sala a ich poslancov s vrabelskymi? Kazdy dostane to, co si vyrokuje. Ak by toto vyslo, tak Vrable poskocia zase dalej v sluzbach obcanovi.

Tiez obcan

pridané: 6.7.2008 (16:38:39)

Program v meste
Co sa dnes nič nedeje kde čo najdem .Futbal atd kde to je asi to neviem hladat.Chcem ist na futbak ?

Jožo

pridané: 6.7.2008 (16:12:59)

obcan
Berme to , ako formu sponzorstva , čo je v civilizovanom svete bežné.

Jana

pridané: 6.7.2008 (14:44:31)

Jana z plavarne
Preco odrazu tolka "velkorysost" a sluby na dary mestu za 50 000 000 Sk? Kto vsetko uz doslal "dary za pomoc" investorovi s jeho ponikatelskym zamerom "s plavarnou pohananou vetrom" a podporovanou dezinformaciami v TV Central?

obcan

pridané: 6.7.2008 (11:40:37)

To: Jana
Pre svoj zámer každý spraví všetko (sluby sa slubujú...). Ak niekto už úmyselne začal klamať a stále klame a zavádza rôznymi informáciami tak potom asi by som sa nad jeho slubom viacej zamyslel. A okrem toho, veď papier znesie všetko ...

Oskar

pridané: 6.7.2008 (10:14:06)

Plavaren-obcan
Tak po prvé .Náš terajší primátor priniesol do mesta zamestnanosť. A po druhé ? No nepripadá Vám tak trochu komické,aby ten kto daruje mestu plaváreň,tak aby ju aj prevádzkoval ? Veď to akoby ste dostal do daru auto a darca by Vám kupoval aj benzín.Alebo pán občan,mám to chápať tak,že už predvídate stratovosť prevádzky krytého bazéna vo Vrábľoch.Občania už roky rokúce požadujú výstavbu kúpaliska.Dokonca je to zahrnuté aj v dokumente strategického rozvoja mesta.No a určite celoročné prevádzkovanie krytého kúpaliska je menším rizikom,než kúpaliska letného,že ?.Skúste sa odosobniť a berte ohľad na všetkých občanov nášho mesta.Ďakujem.

Jana

pridané: 6.7.2008 (07:07:58)

Plavaren
Ked postavia plavaren a budu ju prevadzkovat, dokazu ze maju seriozny umysel mestu pomoct a spolupracovat. Zatial iba chodia slubuju a kupuju...

Teraz su to vsetko iba prazdne slova na ovplyvnovanie verejnej mienky ludi. Mnohi uz vidia, ze su to nedoveryhodni partneri s ktorymi primator koli peniazom podpisal pre mesto nevyhodnu dohodu. "Slubotechna" s.r.o. potrebuje ziskat suhlas mesta, vybavit dalsiu potrebnu dokumentaciu, potom dostane zaplatene za svoju pracu, prevedie majetkove prava na Rakusanov a ti nerentabilnu plavaren, ak by ju nahodou aj zacali stavat, prevadzkovat nebudu. Postavili si aj atomovu elektraren, do prevadzky ju nedali a tak chcu zarabat u nas z predaja u nich uz iba velmi tazko predatelnych technologii....

obcan

pridané: 6.7.2008 (03:11:15)

plaváreň
a náklady na prevádzku takej plavárne bude platiť tiež?

Miko

pridané: 6.7.2008 (00:57:29)

vp vs.kp
Ak nám postavia krytú plaváreň, tak som za vp..

Občan

pridané: 5.7.2008 (19:27:30)

peter m.
Všetko sa dá zazmluvniť.

ekológ

pridané: 5.7.2008 (00:01:31)

ekológ
Na verejnom prejednávaní v Šali, pred dvoma týžďňami, ten istý inevestor tvrdil že viac ako 1% z tržieb dať nemôže, pretože im to nepovolí banka. V Šali majú v katastri tiež 6 vrtúľ a sľubujú im len 600 tisíc ročne. Komu teda veriť?

peter m.

pridané: 4.7.2008 (23:30:18)

Plaváreň
Investor výstavy Veterného parku,včera na verejnom zasadnutí,verejne prehlásil,že v prípade schválenia výstavby veterného parku za Vrábľami , zaplatí výstavbu krytej plavárne v našom meste.

ekológ


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka