Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Voľný čas

Športovec roka

náhladMesto Vráble v spolupráci so športovou komisiou vás pozýva na slávnostné vyhlásenie ankety Športovec roka 2018/2019, ktoré sa uskutoční v nedeľu 25. augusta o 17:00 hod. na Čerešňovom námestí.

viac...


 

Koncert kapely Sunday Force

náhľadMesto Vráble vás v rámci Kultúrneho leta pozýva na koncert kapely Sunday Force, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 19:00 hod. na Čerešňovom námestí. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 

3. ročník Dňa folklóru

náhľadMesto Vráble a MsO Jednoty dôchodcov na Slovensku vás pozývajú na 3. ročník Dňa folklóru, ktorý sa bude konať v sobotu 31. augusta od 10:00 hod. na Starom ihrisku vo Vrábľoch. Vstup zdarma.

viac...


 

Koncert ZVA 12-28 BAND

náhľadOZ Vráble v Európe vás srdečne pozýva na koncert bluesovej legendy ZVA 12-28 BAND, ktorý sa uskutoční v sobotu 31. augusta o 20:00 hod. v Čajovni u Rebeky vo Vrábľoch. Všetci ste srdečne vítaní.

viac...


 

Kultúrne leto 2019

náhladMesto Vráble vás srdečne pozýva na Kultúrne leto 2019 plné spoločenských, kulúrnych a športových podujatí, ktoré sa budú konať v mesiacoch júl a august. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 

Výstava výtvarných prác

náhladZákladná umelecká škola Imricha Godina vás pozýva na VÝSTAVU výtvarných prác žiakov základných umeleckých škôl POŽITAVIA, ktorá sa bude konať v Stoličnom dome vo Vrábľoch od 27. júna do 12. septembra.

 

viac...


 

Cyklistické preteky

náhladMesto Vráble v spolupráci s Cyklo Klubom Dynamax Nitra vás pozývajú Medzinárodné mládežnícke cyklistické preteky Regiónom Nitrianskeho kraja.

viac...


 

Výstava ručných prác

náhladJednota dôchodcov Slovenska vo Vrábľoch a Mesto Vráble vás pozývajú na Výstavu ručných prác krúžku šikovných rúk pri JDS vo Vrábľoch. Všetci ste srdečne vítaní. Vstup zdarma.

viac...


 

Divadelné predstavenia

náhľadModré divadlo vás pozýva na premiéru divadelnej inscenácie Premena a divadelné predstavenie pre deti Hopá! Zároveň vás pozýva na ukončenie divadelnej sezóny. Všetci ste srdečne vítaní. Vstup zdarma.

viac...


 

Prijímacie skúšky na ZUŠ I. Godina

LOGO ZUŠ Imricha Godina.jpgZákladná umelecká škola Imricha Godina Vráble oznamuje záujemcom o štúdium, že prijímacie skúšky k školskému roku 2019/2020 do hudobného, výtvarného, literárno-dramatického a  tanečného odboru sa uskutočnia v dňoch 10. až 12. júna 2019 v čase od 13:00 do 18:00 hodiny.

viac...


 

Otvorené vrábeľské pivnice

náhladMesto Vráble a Združenie Vrábeľských vinohradníkov vás pozýva na 6. ročník Otvorených vrábeľských pivníc. Slávnostné otvorenie podujatia sa uskutoční 8. júna 2019 o 13:00 hod. pri Kaplnke sv. Urbana. 

viac...


 
Položky 26-30 z 685

dnes je: 23.8.2019

meniny má: Filip

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka