Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Futbalový turnaj v H. Ohaji

Nočná hasičská súťaž

náhladDobrovoľný hasičský zbor Dyčka vás pozýva na 15. ročník Nočnej hasičskej súťaže o putovný pohár primátora mesta Vráble, ktorá sa uskutoční v sobotu 27. júla od 21:00 hod. na futbalovom štadióne TJ Dyčka.

viac...


 

Koncert kapely Walk On

náhladMesto Vráble vás pozýva na koncert kapely Walk On, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 19:00 hod. na Čerešňovom námestí. Všetci ste srdečné vítaní.

viac...


 

Športovec roka 2018/2019

náhľadMesto Vráble v spolupráci so športovou komisiou vás pozýva na slávnostné vyhlásenie ankety Športovec roka 2018/2019, ktoré sa uskutoční v nedeľu 28. júla o 17:00 hod. na Čerešňovom námestí.

viac...


 

Preprava na kúpalisko 2019

plagátOddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu oznamuje občanom mesta, že v letných mesiacoch organizuje prepravu na kúpalisko v Dunajskej Strede. Preprava na kúpalisko sa uskutoční v dňoch 18. 7. a 15. 8. 2019.

viac...


 

Permanentky na futbal

ilustračný obrázokMesto Vráble - OSVŠKaŠ, oznamuje všetkým fanúšikom futbalu z radov dôchodcov, že permanentky na futbalové zápasy FK SPARTAK Vráble na súťažný ročník 2019/2020, si môžu vyzdvihnúť na MsÚ vo Vrábľoch

viac...


 

Kultúrne leto 2019

náhladMesto Vráble vás srdečne pozýva na Kultúrne leto 2019 plné spoločenských, kulúrnych a športových podujatí, ktoré sa budú konať v mesiacoch júl a august. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 

Výstava výtvarných prác

náhladZákladná umelecká škola Imricha Godina vás pozýva na VÝSTAVU výtvarných prác žiakov základných umeleckých škôl POŽITAVIA, ktorá sa bude konať v Stoličnom dome vo Vrábľoch od 27. júna do 12. septembra.

 

viac...


 

Futbalový turnaj v H. OhajiVytlačiť
 

plagát

TJ Družstevník Vráble - Horný Ohaj vás pozýva na futbalový turnaj, ktorý sa uskutoční v nedeľu 7. júla od 15:00 na futbalovom štadióne v Hornom Ohaji. Pre divákov je pripravené chutné občerstvenie a tradične bohatá tombola. Všetci ste srdečne vítaní.


 
 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka