Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Vráble Cup

Nočná hasičská súťaž

náhladDobrovoľný hasičský zbor Dyčka vás pozýva na 15. ročník Nočnej hasičskej súťaže o putovný pohár primátora mesta Vráble, ktorá sa uskutoční v sobotu 27. júla od 21:00 hod. na futbalovom štadióne TJ Dyčka.

viac...


 

Koncert kapely Walk On

náhladMesto Vráble vás pozýva na koncert kapely Walk On, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 19:00 hod. na Čerešňovom námestí. Všetci ste srdečné vítaní.

viac...


 

Športovec roka 2018/2019

náhľadMesto Vráble v spolupráci so športovou komisiou vás pozýva na slávnostné vyhlásenie ankety Športovec roka 2018/2019, ktoré sa uskutoční v nedeľu 28. júla o 17:00 hod. na Čerešňovom námestí.

viac...


 

Preprava na kúpalisko 2019

plagátOddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu oznamuje občanom mesta, že v letných mesiacoch organizuje prepravu na kúpalisko v Dunajskej Strede. Preprava na kúpalisko sa uskutoční v dňoch 18. 7. a 15. 8. 2019.

viac...


 

Permanentky na futbal

ilustračný obrázokMesto Vráble - OSVŠKaŠ, oznamuje všetkým fanúšikom futbalu z radov dôchodcov, že permanentky na futbalové zápasy FK SPARTAK Vráble na súťažný ročník 2019/2020, si môžu vyzdvihnúť na MsÚ vo Vrábľoch

viac...


 

Kultúrne leto 2019

náhladMesto Vráble vás srdečne pozýva na Kultúrne leto 2019 plné spoločenských, kulúrnych a športových podujatí, ktoré sa budú konať v mesiacoch júl a august. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 

Výstava výtvarných prác

náhladZákladná umelecká škola Imricha Godina vás pozýva na VÝSTAVU výtvarných prác žiakov základných umeleckých škôl POŽITAVIA, ktorá sa bude konať v Stoličnom dome vo Vrábľoch od 27. júna do 12. septembra.

 

viac...


 

Vráble CupVytlačiť
 

plagát

Mesto Vráble, referát kultúry a športu organizuje 3. ročník turnaja v malom futbale Vráble Cup,  ktorý sa bude konať 5. júla 2019 od 10:00 na futbalovom štadióne vo Vrábľoch. Prihlášky môžete posielať do 3. júla na mailovú adresu ladislav.kovac@vrable.sk. Súčasťou turnaja bude aj súťaž v kopaní penált. O občerstvenie postarané. 


 
 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka