Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Oslavy 100. výročia futbalu vo Vrábľoch

Tenisový turnaj Vráble Open

náhľadMesto Vráble, referát kultúry a športu organizuje 3. ročník tenisového turnaja pre amatérskych hráčov, ktorý sa bude konať v sobotu 28. septembra od 9:30 hod. na tenisových kurtoch hotela Prédium.

viac...


 

Vrábeľská stolnotenisová liga

náhľadMesto Vráble organizuje 2. ročník Vrábeľskej stolnotenisovej ligy, ktorá sa hrá každú nedeľu od 16:00 hod. v telocvični na 1. ZŠ Levická. Viac informácií získate na mailovej adrese sport@vrable.sk alebo na t.č. 0911 381 079.

viac...


 

Oslavy 100. výročia futbalu vo VrábľochVytlačiť
 

Plagát.jpg

OZ FK Spartak Vráble a Mesto Vráble vás pozývajú na oslavy 100. výročia organizovaného futbalu vo Vrábľoch, ktoré sa uskutočnia v nedeľu 30. júna od 13:00 hod. na futbalovom štadióne vo Vrábľoch. Čakajú na vás futbalové zápasy našej mládeže a starých pánov, oceňovanie bývalých funkcionárov a futbalistov. Vystúpi folklórny súbor ZŠ s MŠ Lúky a tanečný súbor Klik – Klak. Hlavným bodom programu bude priateľský futbalový zápas proti fortunaligovému klubu FC Nitra so začiatkom o 17:00 hod. O občerstvenie, atrakcie pre deti a dobrú náladu postarané. Všetci ste srdečne vítaní. Vstup zdarma.

 


 
 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka