Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Oslavy 100. výročia futbalu vo Vrábľoch

Nočná hasičská súťaž

náhladDobrovoľný hasičský zbor Dyčka vás pozýva na 15. ročník Nočnej hasičskej súťaže o putovný pohár primátora mesta Vráble, ktorá sa uskutoční v sobotu 27. júla od 21:00 hod. na futbalovom štadióne TJ Dyčka.

viac...


 

Koncert kapely Walk On

náhladMesto Vráble vás pozýva na koncert kapely Walk On, ktorý sa uskutoční v nedeľu o 19:00 hod. na Čerešňovom námestí. Všetci ste srdečné vítaní.

viac...


 

Športovec roka 2018/2019

náhľadMesto Vráble v spolupráci so športovou komisiou vás pozýva na slávnostné vyhlásenie ankety Športovec roka 2018/2019, ktoré sa uskutoční v nedeľu 28. júla o 17:00 hod. na Čerešňovom námestí.

viac...


 

Preprava na kúpalisko 2019

plagátOddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu oznamuje občanom mesta, že v letných mesiacoch organizuje prepravu na kúpalisko v Dunajskej Strede. Preprava na kúpalisko sa uskutoční v dňoch 18. 7. a 15. 8. 2019.

viac...


 

Permanentky na futbal

ilustračný obrázokMesto Vráble - OSVŠKaŠ, oznamuje všetkým fanúšikom futbalu z radov dôchodcov, že permanentky na futbalové zápasy FK SPARTAK Vráble na súťažný ročník 2019/2020, si môžu vyzdvihnúť na MsÚ vo Vrábľoch

viac...


 

Kultúrne leto 2019

náhladMesto Vráble vás srdečne pozýva na Kultúrne leto 2019 plné spoločenských, kulúrnych a športových podujatí, ktoré sa budú konať v mesiacoch júl a august. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 

Výstava výtvarných prác

náhladZákladná umelecká škola Imricha Godina vás pozýva na VÝSTAVU výtvarných prác žiakov základných umeleckých škôl POŽITAVIA, ktorá sa bude konať v Stoličnom dome vo Vrábľoch od 27. júna do 12. septembra.

 

viac...


 

Oslavy 100. výročia futbalu vo VrábľochVytlačiť
 

Plagát.jpg

OZ FK Spartak Vráble a Mesto Vráble vás pozývajú na oslavy 100. výročia organizovaného futbalu vo Vrábľoch, ktoré sa uskutočnia v nedeľu 30. júna od 13:00 hod. na futbalovom štadióne vo Vrábľoch. Čakajú na vás futbalové zápasy našej mládeže a starých pánov, oceňovanie bývalých funkcionárov a futbalistov. Vystúpi folklórny súbor ZŠ s MŠ Lúky a tanečný súbor Klik – Klak. Hlavným bodom programu bude priateľský futbalový zápas proti fortunaligovému klubu FC Nitra so začiatkom o 17:00 hod. O občerstvenie, atrakcie pre deti a dobrú náladu postarané. Všetci ste srdečne vítaní. Vstup zdarma.

 


 
 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka