Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Športovec roka

Športovec rokaVytlačiť
 

plagát

Mesto Vráble v spolupráci so športovou komisiou vás v rámci Kultúrneho leta pozýva na slávnostné vyhlásenie ankety Športovec roka 2018/2019, ktoré sa uskutoční v nedeľu 25. augusta o 17:00 hod. na Čerešňovom námestí. Čaká na vás bohatý sprievodný program. Po vyhlásení ankety bude nasledovať koncert kapely Sunday Force. Všetci ste srdečne pozvaní.


 
 

Koncert Martina Geišberga a Daniela Špinera

náhlad

Oz Vráble v Európe Vás pozýva na koncert Martina Geišberga a Daniela Špinera, ktorí prídu predstavit svoj spoločný projekt ,,Sandonoriko" a to všetko vo Vrábľoch dňa 13. 4. 2018 o 20:00 hod. v bistro Art bare Imagine vo Vrábľoch.

viac...


 

Hodový koncert s Horkýže Slíže

plagát 16. ročník Hodového koncertu pod hlavičkou Mládežníckeho parlamentu Vráble prináša na pódiá kapely: ENS, ZEUS, KABÁT REVIVAL a HORKÝŽE SLÍŽE!
Hodový koncert sa uskutoční 11. 10. 2019 od 18:00 na Starom ihrisku vo Vrábľoch.

viac...


 

2. ročník školskej olympiády

náhľadMesto Vráble vás pozýva na 2. ročník školskej olympiády medzi základnými a strednými školami vo Vrábľoch, ktorá sa uskutoční v piatok 11. októbra od 8:30 hod. na tartanovej dráhe v areáli základných škôl na Levickej ulici. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 

Tenisový turnaj Vráble Open

náhľadMesto Vráble, referát kultúry a športu organizuje 3. ročník tenisového turnaja pre amatérskych hráčov, ktorý sa bude konať v sobotu 28. septembra od 9:30 hod. na tenisových kurtoch hotela Prédium.

viac...


 

Vrábeľské Slávnosti Vinobrania 2019

náhľadMesto Vráble, Združenie Vrábeľských vinohradníkov a Spolok Ohajských vinohradníkov vás pozývajú na Vrábeľské Slávnosti Vinobrania, ktoré sa uskutočnia v sobotu 21. septembra 2019 od 15:00 hod. na Starom ihrisku vo Vrábľoch. Všetci ste srdečne pozvaní. Vstup zdarma.

viac...


 
Položky 1-5 z 696

dnes je: 20.10.2019

meniny má: Vendelín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka