Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Voľný čas

Vzdelávanie seniorov na PC - posledné voľné miesta

ilustračný obrázokOddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu Mesta Vráble organizuje bezplatné Vzdelávanie seniorov v oblasti počítačových zručností. Prihlasovanie prebieha osobne na MsÚ Vráble – odd. sociálnych vecí, č. dverí 216.

viac...


 

Vráble CUP 2018

Vráble cup 1.jpgMesto Vráble, referát kultúry a športu oznamuje, že organizuje 2. ročník turnaja v malom futbale, ktorý sa uskutoční 5. Júla 2018 od 9:00 hod. na futbalovom štadióne na Dyčke. 

viac...


 

Hudobný festival Rock Show Vráble

rock show 2Festival Rock Show Vráble sa bude konať 18. augusta 2018 na starom ihrisku.

Ako každý rok, aj tento ročník bude bohatý nielen žánrovo, ale aj svojim obsadením.

viac...


 

ŠPORTOVEC ROKA 2017

špotrovci

Mesto Vráble, referát kultúry a športu v spolupráci so športovou komisiou vyhlasuje anketu Športovec roka 2017, v kategórii jednotlivec, kolektív, tréner a funkcionár.

 

viac...


 

Revízia knižničného fondu – oznam knižnice

knihyMestská knižnica vo Vrábľoch  oznamuje čitateľom, že na základe zákona O knižniciach - číslo 126 z roku 2015, bude v knižnici prevádzaná pravidelná komplexná revízia knižničného fondu. Z tohto dôvodu bude v čase od 4. do 30. júna 2018 knižnica zatvorená.

viac...


 

Preprava na kúpalisko v Dunajskej Strede

ilustračný obrázokMestský úrad vo Vrábľoch , Oddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu oznamuje občanom mesta, že v letných mesiacoch organizuje prepravu na kúpalisko v Dunajskej Strede v dňoch 19. 7. 2018 a 16. 8. 2018

viac...


 

Koncert Martina Geišberga a Daniela Špinera

náhlad

Oz Vráble v Európe Vás pozýva na koncert Martina Geišberga a Daniela Špinera, ktorí prídu predstavit svoj spoločný projekt ,,Sandonoriko" a to všetko vo Vrábľoch dňa 13. 4. 2018 o 20:00 hod. v bistro Art bare Imagine vo Vrábľoch.

viac...


 

Jazz Fest Vráble 2018

náhlad

Mesto Vráble Vás srdečne pozýva na úspešné pokračovanie 13. ročníka jazzového festivalu Jazz Fest Vráble 2018, ktorý aj tento rok prinesie nové svieže mená domácej jazzovej scény. Fanúšikovia jazzu a kvalitného hudobného zážitku by nemali chýbať 16. a 17. júna vo Vrábeľskom Kine Tatra. Počas dvoch dní festivalu poslucháči garantovane zažijú širokú paletu pestrosti jazzu od funku, soulu, pulzujúcimi groovami, fusion až po beatbox.

viac...


 

12. ročník Medzinárodných mládežníckych etapových cyklistických pretekov Regiónom Nitrianskeho kraja.

plagát preteky 2018.jpgMesto Vráble, referát kultúry a športu a CK Dynamax Nitra vás pozýva na 12. ročník Medzinárodných mládežníckych etapových cyklistických pretekov Regiónom Nitrianskeho kraja. 

viac...


 

Ukončenie divadelnej sezóny detského divadelného súboru a recitačného kolektívu MODRé TRaKy 16. - 17. júna 2018

modré trakyUkončenie divadelnej sezóny detského divadelného súboru a recitačného kolektívu MODRé TRaKy 16. - 17. júna 2018

viac...


 

Deň OTVORENÝCH VRÁBEĽSKÝCH PIVNÍC

plagát pivnice

Mesto Vráble a Združenie Vrábeľských vinohradníkov vás pozýva na 5. ročník Otvorených vrábeľských pivníc. 

viac...


 
Položky 1-5 z 590

dnes je: 24.6.2018

meniny má: Ján

webygroup
ÚvodÚvodná stránka