Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Veterný park

pridané 31.5.2009 15:11:02

Stanovisko MŽP

MŽP sa v stanovisku na str.12 pomerne dosť obšírne venuje tzv. Správe o výsledkoch prieskumu verejnej mienky vypracovanej Doc. PhDr. Ivanom Lukšíkom , CSc., pričom NEUVÁDZA počet respondentov tohto prieskumu. Na druhej strane v nej píše o prevažne pozitívnych postojoch občanov.
V prieskume verejnej mienky sa k výstavbe VP negatívne vyjadrilo 24,5 % občanov z prieskumu. 1600 občanov mesta Vráble sa v petícii vyjadrilo proti výstavbe VP. Pýtam sa, ako môže MŽP napísať, že 1600 podpisov sa zmestí do 24,5 % a pritom nenapísať na akej vzorke sa prieskum vykonal ? Naviac celý tento prieskum je pochybný a je sprevádzaný známym škandálom...

Peter


 
pridané 30.5.2009 11:17:10

Veterný park

príspevkom z IP: 92.52.8.106 bolo porušené pravidlo č. 1

nepriaznivec VE


 
pridané 30.5.2009 10:10:40

Re: VP a Hlasovanie

Vážení páni,
je obdivuhodné, ako všetko dokonale ovládate. Uvítal by som, keby ste sa pod vaše príspevky podpísali svojim pravým menom, tak, ako sa podpisujem ja a Michal Demeš.
Mne tiež nerobí problém písať pod nejakým nickom a tvrdiť tu čokoľvek, ale téma je príliš vážna na to, aby sme zostávali v anonymite a aby ste toto fórum kŕmili takýmito príspevkami. Nik vám to rávo neberie, ale nie je to fér.
K pánovi "veterníkovi" len toľko - asi ste si nevšimli, že cez prázdniny MsZ nezasadá a ak tento rok bude, tak len mimoriadne ak to bude potrebné pre ďalšie použitie eurofondov a zlepšovanie života v našom meste. Každá žiadosť o čerpanie eurofondov totiž musí byť doložená stanoviskom MsZ a to sa nedá urobiť paušálne na začiatku roka, ale od prípadu k prípadu, kedy je jasná suma kofinancovania mesta. Jasné?????
Vy si myslíte, že som taký primitív, že sa budem snažiť zorganizovať "okrúhly stôl" až po hlasovaní? Je mi ľúto, že máte takýto názor, ale nie je pravdivý, zavádzate čitateľov tohto fóra a snažíte sa spochybňovať mestské zastupiteľstvo a vedenie mesta.
K Petrovi - ste nejako mimoriadne dobre informovaný. Ja som nepísal, ako to dopadne, tak láskavo nespomínajte moje meno vo vašich pochybných príspevkoch. Ale keďže všetko viete a viete ako to dopadne, je teda zbytočné zvolávať "okrúhly stôl". V zmysle vašich príspevkov by to aj tak bola len fraška na oblbnutie ľudí. Veď už je, podľa vás, rozhodnuté.
A na záver prosím, aby toto fórum nadobudlo aspoň v záverečných týždňoch, či mesiacoch podobu slušného fóra, bez úletov typu "veterník" a "Peter".
Chcem vás všetkých požiadať, aby ste neskrývali svoju identitu za kadejaké nicky, či pseudo pomenovania.
Nepodpisuje sa len ten, kto sa za svoj názor alebo meno hanbí, alebo kto je vopred presvedčený o tom, že nepíše pravdu.
To sa na Slovensku naozaj nedá viesť otvorený, neanonymný a slušný dialóg?
Dúfam, že nebudem, tak ako sa tomu stalo v minulosti, donútený znovu z tohto fóra odísť.
Teším sa na kvalifikovanú a slušnú diskusiu.

Marian Libiak, poslanec MsZ


 
pridané 30.5.2009 07:16:25

Uradnici a ich chyby...

Pan primator mlci. Pan prednosta MsU Vrable zavadza obyvatelov mesta v novinach Nase Vrable faktami, ktore nezodpovedaju skutocnosti. Zastupca investora hovori po posunuti zaciatku vystavby bez toho, aby zaverecne stanovisko MZP SR nadobudlo pravoplatnost. Obcianska verejnost je ignorovana a tlacena niektorymi uradnikmi do polohy, ako by uz bolo o vsetkom rozhodnute. Opak je vsak pravdou.

Uradnici zatial iba dali na papier svoje stanoviska a mali odvahu sa pod ne podpisat. Otvara sa tym priestor na kvalifikovanu zaverecnu diskusiu a zodpovedanie doteraz nezodpovedanych otazok. Mnohe z nich su narocne a vyzaduju kvalifikovane posudenie odbornikov z oblasti zivotneho prostredia i znalcov legislativy. Na stretnuti s odbornikmi na MsU Vrable i na okruhlom stole s poslancami bude predpokladam dost priestoru na to, aby sme si danu problematiku doslende prebrali. Cas obyvatelov mesta Vrable a obce Tajna netlaci. Problem CE Energy s.r.o. a ich snahe zarobit si na ukor naseho zivotneho prostredia nie je problemom mesta Vrable a obce Tajna a ich obyvatelov. Je vsak problemom panov, ktori zacali tuto pre nich zrejme financne velmi atraktivnu "investicnu akciu" pretlacat necestnymi uradnymi praktikami do zivota.

Osobne som presvedceny, ze ak budu dodrzane zakony a uradne postupy tak, ako je v kazdej civilizovanej krajine EU zvykom, veterny park vo Vrabloch stat nebude.

Michal Demes


 
pridané 29.5.2009 16:59:13

Hlasovanie

Idealny termin na hlasovanie bude zase cez prazdniny. Aj verejne prerokovanie tak bolo, tak preco nevyuzit taky skvely termin. Investor predsa nebude cakat, ide mu 1,2 miliardy sk.

veternik


 
pridané 29.5.2009 14:17:32

VP

Fakty nepustia. Napriek tomu, že nevýhody vyplývajúce z výstavby VP prevyšujú takmer nulové prínosy,ani jeden z predstaviteľov mesta sa nevyslovil prosti výstavbe VP. Takže pán Libiak vieme vopred ako to dopadne.. VP bude prínosom iba pre INVESTORA, nie pre ĽUDÍ, ktorí tu žijú.

Peter


 
pridané 29.5.2009 13:48:16

archivácia

príspevky z apríla nájdete odteraz v archíve

správca


 
pridané 29.5.2009 12:47:32

archivácia

príspevky z marca nájdete odteraz v archíve

správca


 
pridané 28.5.2009 09:27:16

archivácia

príspevky z februára nájdete odteraz v archíve

správca


 
pridané 27.5.2009 12:51:42

Zaverecne stanovisko - VP Vrable

Na doplnenie faktov uvadzanych panom poslancom Libiakom iba uvadzam, ze "Zaverecne stanovisko MzP SR" nie je spracovane v sulade s faktami, a nie je preto pravoplatne. Obsahuje viacere ucelove a tendencne informacie ako aj proceduralne chyby. Cakame preto na vysvetlenie danych zalezitosti od pana ministra Turskeho. Na jeho zaklade zvazime, ako dalej postupovat tak, aby nasa priroda nebola poskodena a zaujem vacsiny obyvatelov Vrabel a obce Tajna nebol vystavbou VP Vrable ignorovany.

Michal Demes


 
pridané 27.5.2009 08:58:46

Re: Okrúhly stôl alla kráľ Artuš

Vážený občan (občianka),
nesuplujem nikoho, neviem ako Vás napadlo prirovnanie k okrúhlemu stolu kráľa Artuša. Myslíte si, že som sa zaviazal 15 rokov niekomu slúžiť? :-))) Ale to len na odľahčenie...
Okrúhly stôl, za ktorý zasadnú poslanci MsZ Vráble, vedenie mesta a zástupcovia organizácií, ktoré sú proti výstavbe VP, ako aj petičného výboru som sa tu snažil iniciovať takmer 2 roky. Teraz, keď sú na stole všetky dokumenty, ktoré mali byť vypracované - EIA štúdia, MÚSES, stanovisko MŽP, stanoviská dotknutých organizácií, je čas zasadnúť za spoločný stôl.
Tento návrh som tlmočil p. Michalovi Demešovi, zástupcovi petičného výboru. On navrhol usporiadať odborný seminár na tému VP za účasti poslancov a verejnosti.
Veci sme si vydiskutovali a dospeli sme k riešeniu, ktoré bolo popísané.
V auguste sa uskutoční odborný seminár, ktorého organizátorom bude zrejme petičný výbor, alebo niekto z ľudí, ktorí organizujú Solarfest - bude zameraný na odbornú diskusiu o vplyvoch VP na okolie - zdravie ľudí, flóru, faunu, krajinný ráz...
Myslím si, že seminár s verejnou účasťou a istým emocionálnym prostredím nie je vhodnou pôdou pre dialóg s poslancami a vedením mesta, aj keď sa tohto seminára určite mnohí zúčastnia.
Preto som navrhol, následne po seminári, rokovanie za "okrúhlym stolom". Účastníkov rokovania som už pomenoval. Priebeh by mal byť akousi moderovanou diskusiou na vopred dohodnuté témy, napr. "VP a zdravie ľudí", "VP a životné prostredie"...
Úvodom témy by zaznel krátky referát (cca 5 min.) zo strany odborného zástupcu odporcov VP a nasledovala by diskusia. Takto by sa malo podariť v relatívne krátkom čase prejsť všetky závažné témy bez emócií, verejného osočovania a pod.
Som presvedčený, že tento "okrúhly stôl" zaujme všetkých zainteresovaných a prinesie zmysluplnú diskusiu.

P. S. Neviem prečo sa tu používajú pojmy "vopred odvrhnutí odporcovia VE", alebo "Napriek tomu, predstavitelia nášho mesta súhlasia s výstavbou VP" - Peter.
Ak všetko viete vopred, je zbytočné, aby poslanci hlasovali na túto tému...

Marian Libiak, poslanec MsZ


 
pridané 26.5.2009 17:36:13

VP

Máme tu Mochovce. Ak tu budeme mať ešte aj veterný park, mali by sme mať lacnejšiu elektriku. Asi ju aj budeme mať lacnejšiu, keď sú predstavitelia nášho mesta za. Alebo nie ???

Peter


 
pridané 26.5.2009 01:01:39

Okrúhly stôl alla kráľ Artuš

Napadlo ma to v spojitosti s návrhom pána poslanca Libiaka, len on je ochotný diskutovať už vopred s odvrhnutými odporcami VEJ.Je to u nás odvážne.
Myslím, že to supluje za kohosi ,kto mlčí ....


 
pridané 24.5.2009 09:58:16

VP

Je mi to veľmi ľúto, ale musím konštatovať, že ten kto má peniaze si dnes môže robiť čo sa mu len za chce. Veterná elektráreň vyrobí smiešne množstvo elektrickej energie. V porovnaní s Mochovcami je to len omrvinka. Ľudia s výstavbou nesúhlasia, VP bude mať negatívny vplyv na krajinu, pôdu, aj ľudí.Napriek tomu, predstavitelia nášho mesta súhlasia s výstavbou VP...

Peter


 
pridané 22.5.2009 09:14:16

VP Vrable a obcianska spolocnost

Obcianske zdruzenia bojujuce na vsetkych moznych i nemoznych "frontoch" zastupuju zdarmo a vo svojom volnom case pracu profesionalnych uradnikov, ktori su za svoju pracu bohato odmenovani. Obcianske zdruzenia vo Vrabloch vsak maju na to, aby "uradnu masineriu" podporujucu vystavbu VP Vrable dokazali spolocnymi silami zastavit. Pre zaujimavost uvadzam, ze na oduradovanie "projektu VP Vrable-Telince" a vybavenie stavebneho povolenia si vyclenili naklady 110 milionov Sk.

Obcan mesta Vrable


 
pridané 21.5.2009 13:58:04

krajinný ráz peniaze nenahradia

príspevkom bolo porušené pravidlo č. 4

nambrvan


 
pridané 19.5.2009 08:22:58

re: občianka Vrábel

MsZ Vrable schvalilo zamer vystavby VP Vrable 19. oktobra 2005 bez dostatku informacii o com vlastne VP je.
MzP SR spracovavalo svoje stanovisko vyse devat mesiacov. Spracovalo ho v style ignorujucim stanovisko MP SR, MUSES, stanovisk odbornikov a obcianskej verejnosti. Ako predstavitelia obcianskej verejnosti preto mame minimalne moralne pravo na to, aby sme sa zodpovedne pripravili na rokovanie s poslancami MsZ Vrable. To vyzaduje urcity cas na pripravu, zodpovednu diskusiu s odbornikmi na zakladede novych poznatkov, a rokovanie v style okruhleho stola, ako ho opisal pan poslanec Libiak.

Ked niekto chce na tuto vaznu temu zodpovedne diskutovat a prosim nech sa podpiuje a nevystupuje ako anonym. Hra na skovavacku a ignorovanie 1 600 obcanov mesta podpisanych v peticii uz totiz skoncila...

Michal Demes


 
pridané 18.5.2009 23:37:41

VE

V auguste bude už rozhodnuté o VE,MsZ sa bude s tým zaoberať skôr, neviem prečo by sa to malo oddalovať.

občianka Vrábel


 
pridané 18.5.2009 22:24:39

Re: VP Vráble - ďalší postup

Počas posledných dní, po zverejnení stanoviska Ministerstva životného prostredia, som konzultoval s p. Michalom Demešom. Navrhol som, tak ako to p. Demeš opísal, stretnutie Petičného výboru a ostatných dotknutých v prípade VP s poslancami a vedením mesta v kultúrnom, moderovanom dialógu za okrúhlym stolom s tým, že budú dané konkrétne témy, napr. VP a jeho vplyv na zdravie obyvateľov, VP a jeho vplyv na ŽP... Moderátor uvedie tému, odznie stručný argument zo strany odporcu a bude nasledovať diskusia.
Toto vidím ako najefektívnejšiu cestu k vyjasneniu si stanoviska a jeho zosúladeniu s ostatnými, doteraz zverejnenými faktmi - EIA štúdia, MÚSES, stanovisko MŽP SR...

Marian Libiak


 
pridané 18.5.2009 12:19:43

VP Vrable - dalsi postup

Pocas vikendu sme sa dohodoli po operativnej porade s predstavitelmi Peticneho vyboru, obcianskymi zdruzeniami Fontis a Zitavska komunita, predstavitelmi vcelarov, polovnikov a dalsimi dotknutymi obyvatelmi, ako aj s panom poslancom Libiakom, ze spojime sily a zrealizujeme taketo riesene:

V auguste urobime v ramci Solarfestu medzinarodny seminar na MsU Vrable pre vsetkych, koho problematika hlbsie zaujima. Na seminar pozveme vsetkych obyvatelov mesta. Ako sa k tomu obyvatelia a poslanci postavia, a ci pridu bude na ich osobnom rozhodnuti. Mne i dalsim spoluobcanom nespokojnym s odporucanim MZP SR, ako aj postojom naseho primatora, to da vizitku, ako sa o danu vec ludia vo Vrabloch, Tajnej a ostatnych dotknutych obciach zaujimaju. Casu na nastudovanie danej problematiky bolo dost a vsetky formalne potrebne podklady su pre zaujemcov verejne k dispozicii. Toto resenie bude v podstate iba zhrnutie toho, co uz v podstate vieme. Bude dany priestor na diskusiu s odbornikmi a samozrejme aj priestor mediam.

V septembri, po prazdninach mozeme zrealizovat navrh pana poslanca Libiaka na stretnutie Peticneho vyboru a obcianskych zdruzeni s poslancami za okruhlym stolom v moderovanej diskusii.

Po tychto dvoch krokoch bude mat MsZ Vrable myslim uz dost podkladov na to, aby na svojom jesennom zasadani zodpovedne rozhodlo vo veci VP Vrable.

Verim ze navrhovane riesenie dotknutym pracovnikom MsU Vrable a na nasim poslancom v MsZ Vrable pomoze sa v danej problematike plne zorientovat. Rovnako verim, ze dokazeme ako obcania argumentujuci proti vystavbe Vetermeho parku vo Vrabloch svoju pravdu a ze ju obhajime.

CE Enegy s.r.o. potom moze dalej podnikat a rozsirovat svoje veterne parky v Rakusku a inych vhodnych miestach, kde si to obyvatelia tychto miest zelaju. U nas tomu tak podla mojich znalosti nie je. Elektrinu, pokial jej nebudeme mat dost z Mochovec, si od nich poctivo kupime. Nie vsak za peniaze ziskane na ukor nasej prirody a zdravia.

Ak ma niekto komunikovat so mnou osobne mimo tohoto fora, nech sa paci. Tu je moja adresa:

pridané 18.5.2009 08:59:58

peter m.

pán peter, nemám tým problém, len - ako píšem v prvých riadkoch v príspevku nižšie, to dostaňte vysvetľujúcou vetou do kontextu veterného parku vo vrábľoch! to je všetko. ja nie som cenzor!

správca


 
pridané 18.5.2009 08:56:56

milovníkovi

vidíte, a toto je rozdiel medzi tým, čo ste napísali predtým, a tým, ako ste to napísali teraz: kontext!
predtým ste uverejnili link na článok v tlači, ktorý sa síce týkal témy veterných parkov, nie však témy veterného parku vo vrábľoch. teraz ste napísali, že ste chceli upozorniť, že nielen vráble majú podobný problém - a to už je kontext veterného parku vráble! ja tu nie som na rozmýšľanie o tom, ako čo napíšete - vy ste.
nehovoriac o tom, že tón vášho príspevku (vtedajšieho i aktuálneho) je silne výhražný (nik iný sem podobným štýlom nepíše), vnáša sem atmosféru násilia, vyhrážok a bulváru (čím nechcem hodnotiť vás, len popisujem, ako nielen ja chápem charakter príspevku).
a teraz - keďže vy ste hodnotili mňa - ohodnotím vás: s kým si myslíte, že komunikujete? ja sa mám báť pravdy? ja tu nie som na hodnotenie "vašej pravdy" a "iných právd" ohľadom problému, ktorý vám očividne ničí nervy a berie logiku úsudku a v anonymite webu aj slušnosť! ja som tu na správu diskusného fóra. v tomto kontexte je mi "lauterjedno", či tu veterný park nude, alebo nie (v tomto kontexte mi to je jedno - inak nie). ako si ma dovolíte hodnotiť, keď môj názor na veterný park ani nepoznáte? (neprezentujem ho, pretože tu nie som na to!) ste smiešny, ak si myslíte, že práve ja som ten, čo sa bojí "vašej pravdy", vašich opakovaných informácií a vyhrážok! a preto potom nazývate upratovanie v diskusných fórach v zmysle pravidiel cenzúrou. ale - komu niet rady, tomu niet pomoci ...

(p.s. prosím ťa, vysvetli mi, ako sa mi - špine cenzorovi a hlúpemu posluhovačovi - popri tom všetkom dokážeš pozrieť do očí a s nevinnými očami pozdraviť - ty si naozaj myslíš, že neviem, s kým komunikujem? ech, "vrábelčani")

správca


 
pridané 17.5.2009 17:42:40

Pokračovanie otvorenej diskusie

Touto cestou by som chcel požiadať správcu stránky (dobrovoľného), aby uvoľnil diskusiu na fóre týkajúcom sa Veterného parku.
Diskutujúcich chcem dôrazne požiadať o kultúru vystupovania v tomto fóre.
Vážme si každý názor, ktorý to bude napísaný, nespochybňujme, neurážajme...
Sú vypracované a sprístupnené všetky dokumenty, ktoré by pri rozhodovaní o výstavbe/nevýstavbe VP mali byť k dispozícii.
Žiadam profesionálny dialóg!!!
Prosím, nenechajme sa strhnúť do emocionálnej roviny. V prípade veterného parku ide o jedno z najdôležitejších rozhodnutí, chápte to tak a tolerujte (odporcovia VP) aj iný názor, ako je Váš.
Len tak môžeme viesť zmysluplný dialóg.

Ing. Marian Libiak, poslanec MsZ


 
pridané 16.5.2009 22:48:04

Vrtule v Tesároch nebudú, nahradia to slnečné elektrárne

V Sme to dnes píšu, nejdem sem ani strkať link, lebo to správca zase zmaže.

Na TV Joj zas ukazovali ako v obci MAD bojujú proti veternému parku vyvesením čiernych zástav.

Pán správca, podľa mňa by tu takéto príspevky mali zostať. Skrývanie takýchto praktík investorov a informácii pred vedením mesta v čase keď sa o veternom parku rozhoduje aj vo Vrábľoch považujem za hrubé porušovanie slobody slova, tlače, médíí...

peter m.


 
pridané 16.5.2009 11:49:56

Veterny park

odkaz pre spravcu: neskusam Vas, len som chcel upozornit slusnych ludi, ze nielen Vrable maju problem so svojim vedenim mesta ohladne veterneho parku :) (a pokojne to zmazte, tato cela cenzura je smiesna a uboha :) coho sa bojite? pravdy?

Stanovisko z ministerstva ma odporucaci charakter, teraz su na rade nasi vazeni poslanci.
Je ubohe ak ministerstvo prehliadlo zneuzitie dobreho mena najvyznamnejsej Univerzity na Slovensku a pokojne a sucho skonstatuje, ze sa vlastne nic nestalo. Nuz toto (a nielen toto) bude mat sudnu dohru :)

milovnik veternikov a posluhovacov


 
pridané 15.5.2009 11:53:35

Za Veterny park budu padat politicke hlavy!

pravidlo č. 4 - zmazané. (skúšate ma?) správca

milovnik veternikov a posluhovacov


 
pridané 14.5.2009 19:00:46

koli veternemu parku odvolaju starostu

pravidlo č. 4 - zmazané. správca
 

peter m.


 
pridané 11.5.2009 08:36:13

Re: Re: Re: anonym

už som vysvetľoval, prečo spomínaný príspevok ponechám na stránke - a nemienim na tom nič meniť! možno ste mali zvažovať, čo a ako ste napísali predtým, ako ste stlačili tlačítko "pridať". je mi v podstate jedno, v akej rovine ste svoj príspevok písali, ako vidíte, dá sa chápať aj tak, ako ste (predpokladám) nechceli. ak však vymažem reakciu naň a následné reakcie na reakciu, opäť sa môže nájsť niekto, kto sa nad vašim príspevkom pozastaví a pochopí ho práve v takom kontexte, ako ste (predpokladám) nechceli - a celý kolotoč sa rozbehne znova (a ja budem len mazať a mazať, a vy mi budete nadávať do cenzorov). ako som písal nižšie, berte nezmazanie tohto príspevku na upozornenie, "že niekedy treba zvažovať slová" akými napíšete (akokoľvek dobrú) myšlienku a "vo viere, že vlastne apeluje na ľudskú slušnosť"
česi majú také porekadlo: "pozdě bycha honit" - nech sa páči. ale ak ma požiadate, aby som zmazal váš príspevok a následne všetky komentáre (čo ste ale neurobili), tak vám nielen vyhoviem, ale ešte aj poďakujem ...

správca


 
pridané 7.5.2009 16:13:06

Re: Re: anonym

Pan spravca, zmazte prosim prispevok, ktory komentuje moj prispevok "re: pamätník" Rozvadza a podsuva ho nevhodnym sposobom do polohy v akej nebol pisany...
Tento moj prispevok tiez zmazte, nakolko je vo svojej podstate kometatom ku prispevku ktory komentuje moj predchadajuci prispevok.


 
pridané 7.5.2009 14:51:49

anonym

je mi ľúto, ak príspevok pod hlavičkou "re: pamätník" chápete ako vyhrážky, ale ja ho nemám v zmysle pravidiel prečo vymazať ... nepoužíva vulgarizmy, nie sú v ňom mená v negatívnom kontexte, nekomentuje ani prispievateľa, ani príspevky a hovorí o veternom parku vo vrábľoch (keď sa odvoláva na počet petičných podpisov). ak nechcem byť cenzorom tejto diskusie (čo nechcem), nemôžem spomínaný príspevok vymazať. možno sa v istom zmysle jedná o zneužitie demokracie, ale aj to k nej patrí.
na druhej strane váš príspevok je klasický komentár príspevku pod vami, čiže by som ho mal - v zmysle pravidla č. 3 - odstrániť, aj keď chápem váš názor. ponechám ho tu, možno ako upozornenie, že niekedy na vyjadrenie názoru treba zvažovať slová, a vo viere, že vlastne apeluje na ľudskú slušnosť ...

správca


 
pridané 7.5.2009 07:32:37

Re: anonym

Pán správca, to už sa tu tolerujú aj vyhrážky? To čo znamená
"Ak to niekto skusi, caka ho minimalne osud odvolanych kormidelnikov MZP SR..."
Príde odvolávanie? A koho? A akým spôsobom?
Príde fyzické napádanie? Nočné telefonáty? Anonymné vyhrážky?
Ak už niečo malo byť na tomto fóre zmazané, tak tento príspevok.
Hovorí o korumpovaní bez dôkazu a jeho charakter predurčuje nátlakové a výhražné akcie...
Z dôvodov osobnej bezpečnosti sa tiež nepodpíšem, ale je mi ľúto, že toto fórum dospelo až sem.


 
pridané 5.5.2009 16:21:12

re: Pamätník

Nemusite mat obavy, veterny park tu nebude. Medzicasom sa dokazalo, ze niektori uradnici su ovplyvneni peniazmi investorov... Padli uz dve hlavy ministrov zivotneho prostredia, na rozhodnutie ktoreho cakame, a budu padat aj dalsie, pokial pojdu proti zakonom prirody a zakonom, ktore respektuje kazda slusna spolocnost. 1 600 ludi, ktori podpisali peticiu prevalcovat peniazmi nie je mozne. Ak to niekto skusi, caka ho minimalne osud odvolanych kormidelnikov MZP SR...


 
pridané 2.5.2009 20:56:01

Nedajte sa.

pravidlo č. 4 - zmazané. správca

Pamätník


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka