Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Veterný park

pridané: 10.8.2007 (15:11:58)

opr. veterný

pridané: 10.8.2007 (15:11:16)

Vetrerný park
A načo,pre koho by mal byť ?
  Kto povedal ,že bude ? Mesto ?
  To sa uvidí na rokovaní,kde budeme i my odporcovia.  

My zúčastnení

pridané: 10.8.2007 (11:34:07)

Veterný park
Pokúsime sa sem niečo dostať.  

odd.ŽPaV

pridané: 9.8.2007 (21:48:49)

veterný park
Zaujímalo by ma koľko km od mesta budú umiestnené veterné elektrárne a kedy bude zverejnená aspoň približná mapa lokality.
   

peter

pridané: 9.8.2007 (21:41:57)

Re: veterne mlyny
Pán anonym, k slobodnému prejavu patrí aj identita "slobodného pisateľa". Ak si myslíte, že slobodou prejavu sa rozumie, že tu môžete hovoriť o províziách, ktoré neviete dokázať, len si tak "slobodne" kopnete, bez toho, aby ste uviedli kto ste, tak to nie je o slobode, ale o zlomyseľnosti a vašej osobnej zbabelosti.

ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva

 

pridané: 9.8.2007 (19:34:22)

veterné mlyny
Hej,Martinko Klingáčik,kde budú veterné mlyny ?  

pridané: 9.8.2007 (19:10:08)

veterné mlyny
Kde budú veterné mlyny ?

pridané: 9.8.2007 (19:08:56)

veterne mlyny
aby som nezabudol to bolo odomna  

Martin SK

pridané: 9.8.2007 (19:07:22)

veterne mlyny
Toto je pre pana Jozefa co je asi tak neanonymny ako ja.Rad by som bol keby ste sa na tomto fore nevyhrazali nejakymi oznameniami na prokurature lebo ja som nepisal o ziadnej konkretnej osobe, ale však žalovat sa da aj za vyhrážanie, osočovanie, urážku na cti, obmedzovanie slobody prejavu,... tak ako sa vam paci takato odpoved statocny jozef ktory doma nema co robit tak sa vyhraza ludom ktory sa nikomu nevyhrazaju a chcu sa len vijadrit k danym temam. Ja neviem kedy niektori ludia na Slovensku konecne pochopia co je to slobodny prejav.

pridané: 6.8.2007 (01:34:04)

veterne elektrarne
Precitajte si stranky ktore sa venuju aj negativnym ucinkom veternych elekrarni a uvidite ze to nieje ziadna sranda. napriklad tu uz bola spominana: www.stop-vetrnikum.webz.cz
 
V civilizovanych krajinach sa uz poucili a stavaju to kilometre daleko od obyvanej zony. Aj v Rakusku. Preco to asi stavali na hraniciach? Tam ziadny rakusan nebyva a slovak tomu nerozumie. Chodi sa tam fotit a tesi sa z peknej scifi scenerie.
Ale nebezpecne ucinky na zdravie cloveka sa prejavuju az do okruhu piatich kilometrov! Infra zvuk, vybracie... Bolesti hlavy nespavost, nervove ochorenia, toto vsetko nam chce mesto nainstalovat za smiesny million do rozpoctu rocne? Ekonomicky prinos veternych elektrarni je zaporny. Zivotnost je 15 rokov, ak je nova, ale navratnost je 20! Ak by vlada nezmyselne netlacila dotacie do tychto zdrojov nikomu by sa to neoplatilo prevadzkovat. Ak by vlada dala milion rovno mestu, dalsie styri by z rozpoctu usetrila na dotaciach pri vystavbe a nezmyselnych dotaciach pri vykupe. Elektrinu z veternych elektrarni totiz vykupuje stat za dvojnasobnu cenu za aku predavaju elektrinu elektrarne.

anonym

pridané: 4.8.2007 (20:12:34)

Veterné elektrárne
Nič nechválim,ale ani nehanim.Môžme sa k tomu vyjadriť verejne tak ako nám to zákon umožňuje,bez predsudkov a zbytočných podozrení.Pozrite si aktuálne vysielanie televízie Centrál.V Zbehoch taktiež prebiehy posudzovanie zámeru.

Jozef

pridané: 4.8.2007 (18:31:54)

To : Jozef
Tak sme potom bývalí kolegovia ,ja som pracoval na odd.likvidácie RAO v EBO.Ale však aj Vy ste v anonymite .
  Tak ako môžete chváliť veterné el.,keď "jadro" je bezpečné ?
  Tak nás to učili na RŠVS na VÚJE .
     

My zúčastnení

pridané: 4.8.2007 (17:01:21)

Zúčastnený
Ďalšia tátanina,ako na dedine .Prečo si myslíte,že som z výstavby a nežijem vo Vrábľoch ?Žijem vo Vrábľoch a pracujem v Mochovciach.Venujem sa energetike a preto viem,že veterná elektráreň s dnešnou technológiou je neškodná . A vôbec,poriadne si prečítajte text na túto tému .Je to zverenené na elektronickej tabuli.Jasné,že podnety budú prijímané a zvážené len a len neanonymné.

Jozef

pridané: 4.8.2007 (15:57:41)

Veterný park
Jozef z odd.výst.,
  aké sprostosti vytýkate Martinovi Sk?
  Veterné elektrárne si ani Vy neprajete pri svojom baráku,ktorý je naštastie kilometre vzdialený od Podmája.
  A tiež dobre viete ,že Mesto má sľúbené peniaze do rozpočtu za súhlas s projektom,ktorý nikde nechcú.
   

My zúčastnení

pridané: 4.8.2007 (11:33:43)

Veterný park
martin sk,netrep tu sprostosti.A o.i. ta poznámka o peniazoch pre niekoho,to je podnet pre prokuratúru za osočovanie !  

Jozef

pridané: 3.8.2007 (18:11:17)

Veterné mlyny
Je pekné že sa naše malé Vráble chcú pridať k ekologickejšej budúcnosi, ale nemyslim si že by sme sa mali starať o zásobovanie celého Slovenska el. energiou nakoľko už dosť riskujeme ked máme za humnami Mochovce ktoré keď dostavajú, budú zásovovať väčšinu územia SR (Keď stavali el. v Černobile tiež to nebolo preto aby vybuchla. Ľudia si vždy myslia že už sa nemôže nič stať pokiaľ sa to nestane.). Tieto neuveriťeľne "ekologické" veterné elektrárňe produkujú taký hluk že myši a všetky zvieratá uťekajú v okruhu niekoľko kilometrou. Kto si myslí že to nie je pravda nech si prebehne z BA do Rakúska a obdivuje tieto monštrá čo šuštia jak padajúce stromy.Netreba zabudnúť, že tie myši niekde žiť budú a uhádli ste, že to bude v našich príbytkoch.Poľovníci môžete sa rozlúčiť priľahlím revírom, zajaca tam určite nenájdete. A z tohoto všetkého majú provízie len tí vyvolení nad nami.PS:čo je s tou elektrikou zadarmo o ktorej sa hovorilo pred výstavbou Mochoviec?

MartinSK


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka