Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Vráble

Samospráva

Oznamy samosprávy

Oznámenie o určení príslušnej obce na konanie o vydanie súhlasu na výrub drevín. (zverejnené 4. 11. 2016)

logo

Mesto Vráble je príslušnou obcou na konanie o vydanie súhlasu na výrub dreviny pre Obec Tajná na dobu neurčitú.

Oznámenie nájdete v prílohe.

viac...


 

Záverečné stanovisko z posúdenia strategického dokumentu „Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja 2016 - 2022”.

Oznamujeme občanom mesta Vráble, že bolo vydané  záverečné stanovisko z posúdenia strategického dokumentu „Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja 2016 - 2022”. 
 
viac...


 

SIŽP - právoplatné rozhodnutie - Povrchové úpravy kovov - Vráble TESGAL. (Zverejnené 14. 9. 2016)

Oznamujeme občanom mesta Vráble, že bolo vydané PRÁVOPLATNÉ ROZHODNUTIE integrovaného povolenia zo dňa 2. 9. 2016 pre prevádzku "Povrchové úpravy kovov - Vráble" - Tesgal.

Oznam nájdete v prílohe.

viac...


 

Informácia o rozsahu hodnotenia strategického dokumentu Územný plán Mesta Vráble (zverejnené 3. 8. 2016)

Okresný úrad Nitra - Informácia o rozsahu hodnotenia strategického dokumentu "Územný plán Mesta Vráble" Nájdete v prílohe

viac...


 

Oznam: Verejné prerokovanie správy o hodnotení strategického dokumentu a návrhu strategického dokumentu „Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja 2016-2022“ (zverejnené 20. 7. 2016)

Verejné prerokovanie správy o hodnotení strategického dokumentu a návrhu strategického dokumentu „Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja 2016-2022“ v zmysle zákona č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov sa uskutoční dňa 11. augusta. 2016 (štvrtok) o 9.00 hod. na Okresnom úrade Nitra, Štefánikova tr. 69, Nitra, v priestoroch veľkej zasadacej miestnosti č. 64.

Konzultácie v zmysle § 63 zákona k uvedenému strategickému dokumentu je možné vykonať počas celého procesu na Okresnom úrade Nitra v pracovných dňoch počas úradných hodín

viac...


 

Správa o hodnotení strategického dokumentu a návrh strategického dokumentu Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja 2016- 2022 (zverejnené 20. 7. 2016)

Správa o hodnotení strategického dokumentu a návrh strategického dokumentu "Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Nitrianskeho samosprávneho kraja 2016- 2022" sú zverejnené na webovom sídle ministerstva

http://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/program-hospodarskeho-rozvoja-socialneho-rozvoja-nitrianskeho-samospra

a webovom sídle obstarávateľa strategického dokumentu:

https://www.unsk.sk/zobraz/sekciu/odbor-strategickych-cinnosti

viac...


 

Oznámenie o zmene - HTP SLOVAKIA s.r.o. - Sklad obalového materiálu

Oznamujeme občanom mesta Vráble, že je verejnosti sprístupnené oznámenie o zmene navrhovanej činnosti : Sklad obalového materiálu.

viac...


 

STARŠIE OZNAMY


 

webygroup

dnes je: 30.4.2017

meniny má: Anastázia

Valid HTML 4.01 Transitional


16816887

Úvodná stránka