Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Samospráva

Oznamy samosprávy

Informácia o rekonštrukčných prácach v budove mestského úradu (zverejnené 21. 2. 2018)

ilustračnýV budove mestského úradu prebiehajú za plného chodu úradu rekonštrukčné práce veľkého rozsahu. Vzhľadom na túto skutočnosť vás žiadame o pochopenie, jednak čo sa týka udržiavania čistoty v budove, jednak s ohľadom na dočasné umiestnenie jednotlivých kancelárií na iných miestach, ako ste zvyknutí. Najjednoduchšie, ako zistiť, kde sídli kancelária, ktorú hodláte navštíviť, je, opýtať sa pri vstupe do budovy v informačnej kancelárii.

viac...


 

Uzatvorenie chodníka do Parku Žitava v smere od Sídl. Žitava (zverejnené 9. 2. 2018)

ilustračnýMesto Vrále oznamuje svojim občanom, že od 13. 2. 2018 bude uzatvorený chodník do Parku Žitava v smere od Sídl. Žitava, z dôvodu výstavby inžinierských sietí a bytového domu na Sídlisku Žitava, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti staveniska, pričom môže dôjsť k ohrozeniu bezpečnosti a zdravia chodcov a cyklistov. Bližšie informácie nájdete v priloženom dokumente.

viac...


 

Elektronická úradná tabuľa

OÚ NR - Rozhodnutie - Zberný dvor Vráble (zverejnené 13. 4. 2018)

logoRozhodnutie nájdete v prílohe

viac...


 

SIŽP - Povrchová úprava hliníka - TESGAL, s.r.o., Staničná 502, 952 01 Vráble- žiadosť o vydanie integrovaného povolenia (zverejnené 10. 4. 2018)

logoŽiadosť o vydanie integrovaného povolenia nájdete v prílohe

Upovedomenie o začatí konania vo veci vydania integrovaného povolenia nájdete v prílohe

viac...


 

ROZHODNUTIE Zmena strategického dokumentu Regionálna integrovaná územná stratégia Nitrianskeho kraja na roky 2014 - 2020, verzia 1.1 (Zverejnené 26. 3. 2018)

logo

Nájdete v prílohe

viac...


 

OÚ NR - Zbrený dvor Vráble - Vepos, spol. s.r.o. (zverejnené 9.2.2018)

logo

Mesto Vráble oznamuje občanom, že je verejnosti sprístupnený zámer navrhovanej činnosti "Zberný dvor Vráble" v Informačnom systéme EIA/SEA na stránke:

http://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/zberny-dvor-vrable

Do zámeru navrhovanej činnosti je možné nahliadnuť na 3. poschodí, č. dverí 305 v čase od pondelka do piatku od 8.00 hod. do 14.00 hod. na MsÚ vo Vrábľoch do 1. 3. 2018.

viac...


 

STARŠIE OZNAMY


 

dnes je: 20.4.2018

meniny má: Marcel

webygroup
ÚvodÚvodná stránka