Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Poriadok v meste a detské ihriská

pridané 30.4.2009 20:11:36

neosvetlena cesta,chodnik,

Dobry den ,chcela by som poukázať na problém,ktorý uz pretváva podla môjho osobneho poznania už 1-týžden,možno ze aj dlhšie,ale pracujem na 3 smeny,takže už teraz v tomto období ak idem do prace na rannú smenu uz to nezbadam. Je tu problem taky,že nefunguje vôbec žiadne svetlo od novej benzínky až po autobusové zástavky pri Matadore-aj to sa niekedy stáva,že nesvietii .Možno si poviete no čo asi majú poruchu,ale to nie je sdranda.Minuly týžden som chodila do prace na popoludnie,ísť po tme ani neviete kde stúpate,a je stastie ked ide oproti auto,aby vas osvetlilo.Islo este viac ludí z prace okolo 22.10.Ale tento tyžden som chodila na nočnú smenu a svetlo zase žiadne:ísť pešo? 1 den som isla -stretla som 3 osoby-- určite z viničiek a cesta im bola priúzka,nebolo mi všetko jedno,este že som mala baterku,dalej na ploty De Luxu a autobazaru vyskakujú psy-čo nie tiež moc príjemné,lebo ked ste sám a nic nesvieti,neviete kto obrazne povedané vám dá facku.......alebo ešte niečo horšie,a este mladí ludia šlapali spod mosta--určite si dali nieco na posilnenie,a teraz chod do práce ! mysli sa aj vôbec na cylistov,darmo majú osvetlenie.Este by som sa chcela zmieniť aj o jamách na chodnikoch to je strasné,cesta do prace do matadoru, vôbec by som sa nečudovala ak by si niekto zlomil nohu a podal trestné oznamenie a potom by sa nasiel nejaky zodpovedny.Skúste si to od benzínky a sám v úplnej tme!!!!Ved platíme dane nezaslúžime si svetlo aj chodníky.Vídim tu aj dobré veci ,ktore sa urobili v meste,ale mna momentalne trápi tento problém a dávam ho do pléna kto mi odpovie???Budem rada a cakám na odpoved.Ak by neprislo k naprave zostava ina cesta,zvolit iny postup k rieseniu.

Valentina


 
pridané 30.4.2009 07:10:43

Dyčka-Majer

pravidlo č. 3 - zmazané. správca

Rudolf Kolienek Dyčka-Majer


 
pridané 28.4.2009 15:01:28

Dyčka-majer

V tomto mesiaci bola realizovaná centrálna prípojka vody v časti Dyčka-majer pomocou súkromnej firmy ako zákazka mesta od Vráble. Z úst prednostu MsÚ, Ing. Ján Jamricha viem. Že celý projekt stál okolo 3,5 milióna SK. Firma ktorá celú stavbu realizovala a ktorá bola za svoju stavbu tak dobre honorovaná, však nechala za sebou spúšť vo forme súvislej vrstvy ujazdenej zeminy na vozovke. Predstavitelia tejto časti mesta boli v stredu(15.4.2009) celú vec oznámiť ako sťažnosť primátorovi mesta Vráble, ktorí dané konzultoval p Sabom s oddelenia výstavby, ktorý zisťoval skutkový stav. Pretože informácia sa zakladala na pravde primátor mesta prisľúbil urýchlenú nápravu. Keďže v piatok 17.4. výdatne zapršalo a na ceste vznikla bez ujmi neprekonateľná vrstva bahna znovu sa obrátili ľudia z majera na predstaviteľov mesta. Znovu sa dočkali len sľubov. V pondelok 20.4. sa skutočne ukázali pracovníci súkromnej firmy pripravený čistiť ulicu. Ešte sa ani poriadne nerozložili keď ich nadriadený obdržal telefonát, že celé čistenie nesmie trvať viac ako hodinu. Takže 20 minút sa páni majstri pomotali zoškrabali najhrubšie vrstvy uschnutého blata a odišli.
Odvtedy pri ceste do práce, s práce, deti do a zo školy všetci ktorý sa pohybujú po ulici hltajú hory prachu, pretože doteraz nepršalo. Keď zaprší znovu budú ľudia z majera žiadať nápravu od kompetentných.
Ako je na Slovensku zvykom ten čo to zavinil sa s toho vyvlečie pretože tý ktorý mohli nekonali a nakoniec bude neskoro. V konečnom dôsledku cestu tak či tak vyčistí mesto na svoje náklady teda za peniaze nás všetkých.

Cena 3,5milióna tým pádom ešte nie je konečná.
 

Rudolf Kolienek Dyčka-Majer


 
pridané 28.4.2009 11:08:59

kost ul c 113

pravidlo č. 3 - zmazané. správca
 

obcan rozhorc


 
pridané 28.4.2009 01:51:22

lokality

chcel by som sa spytat kde ma mesto vytypovane lokality na prestahovanie romskych spoluobcanov.. ako spomina primator v clandku z dennika sme.

paťko


 
pridané 25.4.2009 18:51:01

Daň za psa

E e ,neplatíte mestu,ale samy sabe a za to,že Vaši psíkovia kakajú kade tade.Myslíte si,ž ak by bol postavený výbeh pre psíkov,tak by ste ho tam vodil-a ?


 
pridané 23.4.2009 00:26:58

v Sme pisu o Kostolnej ulici

www.sme.sk/c/4810112/vrable-chcu-aj-tento-rok-kupit-romskym-rodinam-stavebny-material

Ked uz rozdavame romskym rodinam, mohlo by sa aj trochu vapna v kybloch rozdat. Nech si tie fasady poopravuju aj neromski obcania, tak ako v tej ceskej komedii, slunce seno...

jano neromsky


 
pridané 23.4.2009 00:20:06

Topole

www.sme.sk/c/4810362/na-pravidelnu-udrzbu-drevin-v-mestach-a-obciach-nie-su-peniaze
...

Donedávna sa za stromy, ktoré najviac škodia alergikom, považovali topole. "Topole alergiu nevyvolávajú. V čase kvitnutia topoľov však kvitnú rôzne trávy, ktoré škodia alergikom," tvrdí Gabriela Juhasová z Ústavu ekológie lesa SAV, Nitra.
...

Prosím vedenie mesta a odd. ŽP aby už ďalšie výruby konzultovali s odborníkmi na prírodu a nie predajcami drevnej hmoty.

stromokocur


 
pridané 22.4.2009 23:33:00

dopis primátorovi z Kostolnej ulice

od Juraj Andrla
adresátom: primator@vrable.sk
cc "Ing. Ján Jamrich"
dátum 22. apríl 2009 23:28
predmet čistota Kostolnej ulice
Odpovedať
Vážený pán primátor,
žiadam Vás o zabezpečenie odvozu odpadkov z domov v majetku mesta na Kostolnej ulici po odstránení kontajneru firmou Vepos.Firma odstránila kontajner okamžite po zistení,že nájomíci mestských domov dávajú do kontajnerov odpad,ktorý firma Vepos nevie legálne zlikvidovať Vaše odporučenie,že my máme dozerať na poriadok na ulici a zavolať políciu v prípade sypania odpadu za domy v majetku mesta považujem za zlý vtip.Podľa vyjadrení nájomníkov mestských domov im to nevadí, budú opäť vynášať odpad za domy ako doposiaľ. Mestu to zrejme tiež nevadí, má asi peňazí dosť na likvidovanie odpadu socialne problematických obyvateľov na úkor ostatných obyvateľov mesta.Pretože mesto je nájomca a nájomníci nemajú záujem dodržiavať poriadok na ulici,žiadam mesto aby zjednalo nápravu.
Tiež Vás chcem upozorniť na nedodržanie sľubov z nášho stretnutia v kancelárii prednostu,kde bolo sľúbené na týždennej báze upratovať ulicu ( nedeja sa ),kontrolovať poriadok na ulici a v mestských domoch mestskou políciou ( nedeja sa).Dúfam,že tieto záväzky mesta nájdem v zápise ktorý tvrdíte že bol urobený po našom stretnutí v kancelárii prednostu. bez môjho vedomia.
S pozdravom,
Juraj Andrla
Kostolná ulica

Juro Andrla,Kostolná ulica


 
pridané 21.4.2009 08:39:40

To :psíčkári

pravidlo č. 3 - zmazané. správca


 
pridané 21.4.2009 08:33:15

To :všetkým psom

pravidlo č. 3 - zmazané. správca


 
pridané 20.4.2009 01:29:03

Daň za psa

Mestu platíme daň za psa a to za co ? žeby len tak pre dobrý pocit . Milí občania ak máte nejaké sťažnosti na psíčkarov tak sa sťažujte mestu že nevie dobre vynaložit s peniazmi,ktoré my vačšina psíčkarov platíme každoročne za psa a nie je to len tak nejakých päť korún. Som za ked tie peniaze vynaložia na ohraničené priestory výlučne pre psičkarov tak ako to je skoro v každom meste. A čo sa týka témy pokút,mali by sa viac zamerať na fajčiarov ,ktorý ohrozujú život nám ostatným.Napríklad na takom vrábelskom štadióne počas zápasov by sa rozdávalo pokút,no málo by ich určite nebolo.


 
pridané 16.4.2009 23:29:06

Moj pes

Pane ak mate podnet na niekoho, prosim zavolajte tich, co ich v predoslom texte oslovujte/ MsP/ aby zakrocili voci konkretnemu psickarovi. Inak mam dojem ze palite ostrymi nabojmi na vsetko zive vo svojom okoli. Preto este raz kludne zavolajte na 159 ku, anonymne nahlaste rusenie nocneho kludu, znecistovanie zivotneho prostredia, prip. domovych priestorov. Pani z MsP Vam vzdy vyjdu v ustrety ak je pachany priestupok voci spolunazinavaniu.
Dalej prosim spravcu aby uz stopol pan X zo Zitavy, pretoze pise 13 prispevok o tom istom.

z byvalej Zitavskej ulice


 
pridané 16.4.2009 15:25:26

Výmena piesku v pieskoviskách

zopakovaný príspevok - zmazané. správca

ŽPaV


 
pridané 15.4.2009 23:38:21

RE: Výmena piesku v pieskoviskách

Na Kaške už piesok menili pred týždňom. Neodviezli síce všetko, ale aj tie tri plné multikáry im zabrali pol dňa a to len na jednom pieskovisku. Len teraz trochu popršalo a piesok sadol, tak to z diaľky vyzerá že sa nič nemenilo. Starý piesok pozorne čistili od konárov, tak na to asi majú odberateľa.

Piesok menili aj na starom ihrisku, kde už rok chýba šmýkačka a kde vandali vytrhli veľmi, zopakujem, VEĽMI neodborne osadenú húpačku.

peter m.


 
pridané 15.4.2009 10:44:26

Výmena piesku v pieskoviskách

Výmena piesku v pieskoviskách je zrealizovaná.

ŽPaV


 
pridané 15.4.2009 09:47:13

PSÍČKARI - reakcia

Na to aby detské ihrisko dostalo štatút detského ihriska, musí jeho prevedenie zodpovedať prísnym normám. Napríklad oplotenie, zamknutá brána, riadne vyznačený prevádzkovateľ, otváracie hodiny, tabuľa s prevádzkovým poriadkom, kontakt na prvú pomoc, dodržaná bezpečnosť preliezačiek, hygiena... A také ihrisko vo Vrábľoch nieje.
Ak by sa stal úraz, napríklad na železných drôtoch trčiacich z rozbitých betónových obrubníkov na pieskovisku na Lúkach, asi sa spravodlivosti nedovoláte.

VZN o chove psov som si tiež pozrel, ale sú to len všeobecné frázy, ktoré neurčujú konkrétne miesta na venčenie. Týmto nechcem obhajovať nezodpovedných psíčkarov, snáď rozoznajú pieskovisko od trávnika, ale v prípade konfliktu s políciou to bude problém dokazovať.

Zvyšok nejdem komentovať, vkladáte mi do úst veci, ktoré som nepovedal, napríklad o dvoch psoch, či výťahoch. Na Kaške niet jediného výťahu a autá neparkujú na trávnikoch.

V kampani treba pokračovať cez noviny, jeden článok je málo.

psíčkar z Kašky


 
pridané 14.4.2009 22:03:50

PSÍČKARI - reakcia

Nie zo psíka treba urobiť klobásky, ale zo špatného a nezodpovedného majiteľa.Psík za to nemôže, vie len to, čo ho človek naučí.
Podla ,,psíčkar z Kašky,, by sme si mali všetci obyvatelia sídlisk kúpiť psíka, najlebšie hneď dvoch. Psíkovia budú všade (VŠADE) cikať a kakať. Hlavne treba cikať na susedove bytové dvere alebo aspoň na koleso jeho pekného auta a ideálne je, keď to psíček urobí na vchodové dvere bytovky a úplný ,,frajery,, to môžu spraviť priamo na schodoch alebo na výťah (aj v ňom). Potom je to niečo nádherné sedieť na ,,ocikanej,, lavičke pred bytovkou a voňať ten svieži jarný neskutočný smrad a to nehovorím o ,,nadupanom,, smrade čo sa šíri po schodisku vo vnútri.
No dôležité je, podla ,,psíčkar z Kašky,, , že všetci budeme bez DEPRESIÍ, bez STRESU, ... a naše malé ,,detúrence,, budú mať perfektnú IMUNITU, budú bez alergií. Lebo len tie deti sú choré ktoré nemajú psíka (naj. dvoch). Ja sa skúsim opýtať detskej lekárky, či by sa nedalo prísť ku psíkovi na lekársky predpis.Keď to tak pomáha.Aj poisťovňa to určite preplatí. :-))
Ako by sa ,,psíčkar z Kašky,, cítil, keby sa nie zriedkavo zobúdzal okolo 2.-3. h. v noci na ,,brutálne,, zavíjanie (štekanie) susedovho psíka ktorého asi ,,derú z kože,,. Žeby DEPRESIA ? alebo s úsmevom na perách pohladíte svoje dieta po tvári, ktoré to vôbec nechápe a slatko spíte ďalej ? to asi nie.
Ja mám 33 rokov a 20 rokov som rástol zo psom. No nie s uväzneným v bytovke, ale na dvore domu volne pustenom. JA NIE SOM PROTI PSÍKOM, ja som proti bezohladným a nezodpovedným malitelom psíkov. To je rozdiel. Keď budete (majitelia psíkov) dodržovať pravidlá, nebudete venčiť vašich miláčikov na detských ihriskách, a psie výkaly skončia v kontajneroch, a nebudete otravovať život svojim susedom, tak si môžete chovať aj napr. slona :-))
Ešte raz chcem požiadať mestský úrad, prímátora o rozmiestnenie značiek na detské ihriská ,,ZÁKAZ VENČENIA PSOV,, plus výšku hroziacej pokuty a mes.políciu o preventívne kontroly na det.ihriskách. A samozrejme ,,hriešnikov,, aj pokutovať !!!

Toto je téma o PSÍKOCH a nie o fajčiaroch, či opitých susedoch, ...
To len tak na okraj.
Dopočutia PRIATELIA

Stanislav zo Žitavy


 
pridané 14.4.2009 15:04:42

Výmena piesku v pieskoviskách

Dobrý deň,
zaujímalo by ma, kedy sa bude v mestských detských pieskoviskách meniť piesok? vyšlo slniečko, prišlo pekné počasie a deti sa už začínajú hrať na pieskoviskách. A ešte ma zaujíma, či ten p§vodný piesok sa bude odnášať alebo len pride auto vysipe nový piesko na ten starý a je to hotovo?? Ďakujem za odpoveď!


 
pridané 13.4.2009 22:12:55

Prosba

Prosím čatu z VPP aby odstranila rozbite sklo, prevdepodobne to bol sklenneny pohar alebo kryt lampy. Niekto ,,zodpovedny" nechal crepiny pri stlpe verejneho osvetlenia č 68, na sidl.Luky asi sest metrov od detskeho pieskoviska. Nakolko su smetne nadoby pod zamkom v blizkom okoli pod zamkom snaha o odstranenie zostala pri tejto hrozbe.
Nechapem ani mamicky spokojne sediace na lavickach, ze nikoho nepoziadali o odstranenie nebezpecenstva.
Dakujem

predseda SVB


 
pridané 9.4.2009 21:11:14

Stanislav zo Zitavy ...

pravidlo č. 3 - zmazané. správca


 
pridané 8.4.2009 20:52:41

Psickari

pravidlo č. 3 - zmazané. správca

z byvalej zitavskej


 
pridané 8.4.2009 09:58:11

Stanislav zo Žitavy

Ďakujem za vyčerpávajúci článok, ešte by to chcelo pridať link. Po jeho prečítaní som z domáceho psíka narobil klobásy, cely dom aj trávnik deratizoval vápnom a oplotil elektrickým plotom.

Ale teraz vážne. Ak by to bolo naozaj také zlé ako sa píše v tomto príspevku, psov by sme už poznali len vypchatých z múzea a psíčkari by na tie choroby dávno vyhynuli. Ani zbieranie exkrementov do sáčika predsa nemôže zaručiť 100%-tné očistenie trávnika.

Chovanie psíka výrazne pomáha deťom odbúravať stres, posilňuje imunitný systém, bráni vznikom alergíí a to predovšetkým pre obyvaťeľov sterilných králikarní, kde si organizmus nemá dôvod vytvárať prirodzené protilátky. Takto oslabený organizmus potom zabije aj kvitnúca breza stovky kilometrov ďaleko.
Pes tiež významne pomáha odbúravať depku, napríklad zo susedov alebo psíčkarov...

pán Stanislav máte psa? Skúste to. Doporučujem.

psíčkar z Kašky


 
pridané 7.4.2009 21:03:26

Ohorky

Fajcit na verejnom priestranstve je zakazane zakonom. vencit psov je vymedzene VzN. TAkze fajciari a ich smrad a ,,Vajge" su podla mna vacsou hrozbou pre spolocnost. Sorry do piesku spinili aj sliepky a kacice na hospodarskych dvoroch este tot nedavno a zili sme!!!!

z byvalej Zitavskej ulice


 
pridané 6.4.2009 15:16:48

...

nepisala som ze v exkrementoch niesu bakterie, ale pytala som ze kto a ako bude postihovat fajciarov,ktori zneistuju zivotne prostredie...

sasa


 
pridané 5.4.2009 09:09:47

pre ,, SASA ,,

To s tými ohorkami z cigariet máš pravdu, no s tými psími exkrementami sa veľmi mýliš. Je dokázané, že vo psích výkaloch sa baktérie a zarodky chorôb uchovávajú až 3 roky.
Napr.: úryvok z článku:
Hygienici upozorňujú, že pri nedostatočnej hygiene súvisiacej so zvieracími výkalmi sa môžu na trávnikoch a pieskoviskách nakaziť deti rôznymi baktériami, parazitárnymi či vírusovými ochoreniami. Patrí medzi ne salmonelóza, giardióza, tokoxaróza či pásomnica psia.
- Salmonelóza je hnačkovité ochorenie, ktoré vyvoláva baktéria Salmonella enteritidis. Nebezpečná je najmä pre malé deti s nevyzretou imunitou. sprevádzané vysokými teplotami.
- Pôvodcom ochorenia giardióza je rovnomenný prvok, ktorý parazituje v tenkom čreve živočíchov vrátane človeka, psa aj mačky. Cystami sa vylučuje do vonkajšieho prostredia a práve tie predstavujú riziko nákazy človeka. Ochorenie sprevádzajú hnačky, apatia a chudnutie.
- Toxokaróza (škrkavičnosť) je parazitárne ochorenie, ktoré je za nedodržania hygieny prenosné aj na človeka. Prenos je možný z infikovanej pôdy, pieskoviska a výbehov, v ktorých dochádza k vylučovaniu vajíčok v truse zvierat. Parazit poškodzuje vnútorné orgány a postupne celý organizmus.
- Pásomnica psia je najčastejšie sa vyskytujúcim cudzopasníkom psa. Jej telo je ploché a článkované, v dospelosti meria 15 až 40 centimetrov. Zvykne sa pridržiavať sliznice čreva. Jej hostiteľom je zväčša pes, mačka, líška a vo výnimočných prípadoch aj človek.
atď. !!!
Každé mesto, ktoré má okolo 1000 psov je denne znečistené 200 kg exkrementov zo psov lebo 1 pes denne vyprodukuje minimálne 0,2 kg exkrementov! Len za 1 rok je to každoročne 73 ton !!!!
úryvok z článku:
Aké choroby môžu spôsobiť psy a mačky aj vo vašom meste?

- Bakteriálne: Salmonelóza, Stafylokokóza, Borelióza, Streptokokóza, Tularémia, Brucelóza , Chlamydióza, Leptospiróza, Mykoplazmóza, Listerióza, Bartonelóza, Bordetelóza, Kampylobakterióza, Kolibacilóza, Mykobakterióza, Pasteurelóza, Shigelóza, Helibakterióza
- Mykotické: Trichofytiáza, Kandidóza, Epidermofytóza, Histoplazmóza, Mikrosporiáza,
- Vírusové: Besnota, iné vírusové encefalitídy, Kiahne, Chrípka, Parainfluenza.
- Parazitárne: Echinokokóza, Toxokaróza, Toxoplazmóza, Trichinelóza, Kryptosporidióza, Giardiáza.

Všetky tieto choroby vážne poškodzujú zdravie detí a dospelých a niektoré z nich sú aj smrteľné preto nerobiť o tom osvetu znamená riskovať a ohrozovať seba a občanov mesta!

-K šíreniu chorôb prenosných z exkrementov psov na deti
a dospelých dochádza v mestách 2 cestami:
Cesta č.1. : Priamym kontaktom hlavne pri hre detí na ihriskách, na tráve a v pieskoviskách, alebo si exkrementy donesieme na topánkach do svojho bytu, kde ohrozujú celú našu rodinu.
Cesta č.2. : Vdychovaním prachových častíc, ktoré môžu obsahovať vysušené a rozdrvené časti exkrementov psov s rôznymi alergénmi, baktériami, vírusmy a parazitamy a to hlavne po kosbe trávnatých plôch v meste.
- Podľa odborníkov viac ako 70 % psích exkrementov sa nachádza v našich mestách hneď v tesnej vzdialenosti bytoviek, teda do 15m!
- Až 90 % náhodne odobratých vzoriek v meste z exkrementu obsahovalo vajíčka parazitov a v 90 % pieskovísk sa nachádzali zbytky po exkrementoch.
- Takto sa zbytočne a nebezpečne zamoruje aj vaše mesto a životné prostredie, v ktorom bývate vy, vaše deti a ostatní spoluobčania.
Zdrojom informácií je internet.
Zo ,,špakov,, chorá nebudeš no zo psích exkrementov chorá byť môžeš.Akurát tie ,,špaky,, na trávniku okolo bytoviek vyzerajú velmi zle.

Stanislav zo Žitavy


 
pridané 4.4.2009 22:46:55

na margo psickarov

pravidlo č. 3 - zmazané. správca

juro


 
pridané 3.4.2009 17:12:25

vajgle

pravidlo č. 3 - zmazané. správca

sis


 
pridané 2.4.2009 20:42:13

na margo psickarov

len by ma zaujimalo, ze kto a ako bude stihat fajciarov (hlavne sidl zitava panelak 1401, 1400) ktori neustale vyhadzuju spaky von oknom..je ich tam kopec!!!! psi exkrement sa rozlozi za cca 3 dni, ten ohorok tam ostane peknych par rokov...

sasa


 
pridané 1.4.2009 08:22:13

re. Juro Andrla

Vážený pán Juraj Andrla,

i keď nie som primátor mesta na ktorého smerovala Vaša sťažnosť na webovej stránke Mesta Vráble, nedá mi, aby som nereagoval na Vaše mylné a zavádzajúce informácie, ktoré hraničia s trestnoprávnou zodpovednosťou.
V prvom rade je potrebné preveriť si zákonom stanovené kompetencie jednotlivých oddelení MsÚ resp. zamestnancov Mesta Vráble, čo vo Vašom prípade naznačuje absolútnu neznalosť problematiky.
Z uvedeného príspevku nie je jasné nasledovné :
- „sme dospeli k názoru“ (kto konkrétne?),
- svojvoľné konanie v rozpore so záujmami obyvateľov Kostolnej ulice (v čom spočíva to konanie?),
- dva dôkazy svojvoľného konania mestských úradníkov na Kostolnej ulici (ktoré? – konkretizujte).
Iba na objasnenie:
1. Pán Mikla nikdy pri svojej práci nekonal svojvoľne.
2. Neposkytol ani neposkytne ubytovanie žiadnym rozhádaným susedom, ani z Luníka IX – nie je to v jeho kompetencii !!
3. Uvádzaní Rómovia z Teliniec – boli a stále sú obyvateľmi mesta Vráble (okrem jedného), ktorí sa iba vrátili do miesta pôvodného trvalého pobytu na Kostolnej č. 113.
Je smutné a zarážajúce, že svojimi nepravdivými výrokmi sa schovávate za obyvateľov Kostolnej ulice, ktorí si osvojili Váš ničím nepodložený mylný názor, čo sa bohužiaľ prenieslo i na niektorých poslancov MsZ, namiesto konštruktívneho riešenia predmetného problému.
Neopodstatnené útočenie na iných je jednoduché ale je to vizitkou slabých. Ubezpečujem Vás, že p. Mikla slabý nie je. Zároveň Vám odporúčam namiesto nemiestnej a neopodstatnenej kritiky, pokiaľ máte návrh nejakého vhodného a prijateľného riešenia v problematike bývania neprispôsobivých občanov v tejto lokalite, pomôžte svojim návrhom mestu vyriešiť tento problém.

Za porozumenie Vám ďakujem.

Imrich Mikla, ved. sociálneho odd.


 

 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka