Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Poriadok v meste a detské ihriská

pridané: 23.12.2004 (09:02:52)

... sa patrí!
Všetkým diskutujúcim, ľuďom, ktorí majú pripomienky a nápady - a neboja sa ich prezentovať, či všetkým tým, ktorým jednoducho záleží na ich meste, prajem šťastlivé prežitie Vianočných sviatkov. Oddýchnite si po týchto uponáhľaných, komerčne zdevastovaných dňoch. Buďte na radosť svojim blízkym, ako ste na radosť svojim spoluobčanom v lampárňach, obzerajte sa okolo seba, nasávajte sviatočnú atmosféru, zbavujte sa žlče z každodenného stresu, aby (kruh sa uzatvára) bolo po sviatkoch opäť zaujímavé a podnetné čítať vašu lampáreň ...

čokyna - správca

pridané: 20.12.2004 (21:00:12)

Diskotéka
Občan Vrábeľ.Každá forma zábavy v medziach zákona je v našom mestečku vítaná.Ja som osobne rád,že niečo také ako diskotéka vo Vrábľoch funguje a to aj napriek tomu,že mi je po 50 tke.

Vlado

pridané: 17.12.2004 (08:22:57)

Diskoteka
Tak dnes to otvárajú ten chlípny podnik vosapo. Samozrejme samé striptízi atď. Ľudia chcú zábavu a ja si myslím že toto je zábava tak pre dobre trafených. Dúfam že dopadnete ako bývalí klub

občan Vrábeľ

pridané: 9.12.2004 (18:05:24)

a zase piesok na ihriskach
Este v maji 2004 tu bola snaha riesit problem spinaveho piesku na pieskoviskach sidliska Kaska. Bude z toho nieco? Aj jedna z dvoch smykaciek dosluzila. Teraz deti viac ohrozuje ako pomaha.

peter

pridané: 9.12.2004 (17:19:01)

co oci nevidia, srdce neboli..odporucam nikam nechodit a budete kludne spavat...

a.

pridané: 9.12.2004 (13:38:54)

Ad-diskotéky
Nespokojný občan, to sa nezmení, ja som na diskotéky chodila pred 10 rokmi (ešte keď bol klub, kasíno,..) a bolo to to isté......

ex obyvateľka

pridané: 8.12.2004 (08:38:51)

Diskoteky
chodim na diskoteku pomerne casto, a mame iba jedinu.Zaraza ma,kolko deti sa tam nachadza, o vytrznikoch ani nehovorim.Policia by tam mohla chodit preventivne castejsie, a nie iba v pripadoch,ked sa nieco stane.Urcite by tam bolo menej problemov.

Nespokojny obcan

pridané: 1.12.2004 (13:07:21)

Mestská polícia
Ad. 1: Chcel by som reagovať na príspevok nespokojného občana ohľadom z jeho pohľadu negatívnou skúsenosťou s prácou príslušníkov Mestskej polície vo Vrábľoch. Ako náčelník mestskej polície môžem zodpovedne prehlásiť, že službukonajúci príslušník nikdy neignoroval situáciu, keď sa na mestskú políciu obrátil občan s prosbou buď o pomoc alebo ak oznámil nejaké protiprávne konanie, ktoré spozoroval v jeho okolí. Všetky podnety zo strany občanov sa riešili, a to v rámci možností a hlavne zákona a našich oprávnení. Ak občan nebude spokojný s výsledkom, akým sa vyriešila konkrétna situácia, ktorá sa stala v konkrétny deň a v konkrétnu hodinu, nech kontaktuje osobne mňa, náčelníka mestskej polície, a to v pracovných dňoch od 7.00 do 15.00 hod., a danú vec osobne aj prešetrím. Bez upresnenia informácií sa nemôžem k veci vyjadriť. Ale na vyhlásenia typu „ mestskí policajti nič nerobia, alebo sa len robia že niečo robia „ už v budúcnosti nebudem a ani nemienim reagovať. Za pozitívne reakcie na činnosť mestskej polície zo strany občanov ďakujem a to za všetkých príslušníkov MsP Vráble.
Ad. "utrápený otec": Ak chcete byť nápomocný pri dochytení drogového dílera, kedykoľvek sa obráťte na mestskú políciu (159), alebo obvodné oddelenie policajného zboru (158). Verte, že situáciu budeme riešiť

msp

pridané: 1.12.2004 (11:12:23)

Tráva
Chodievam často na prechádzky po meste aj mimo mesta a zaráža ma , že všade kam idem nachádzam plastové fľaše použité na fajčenie marihuany . Zdá sa mi , že to vo Vrábľoch riadne frčí a mám strach o mládež . Poznám ľudí ktorý už na to doplatili svojim zdravím.Ja osobne neviem ako to riešiť ale myslím , že MsP by mohla niečo podniknúť hlavne cez výkendové večery v okolý PUBOV . Keby bolo treba typ na dilera možno by som niekoľko mal . Prajem veľa úspechov .

utrápený otec

pridané: 26.11.2004 (23:22:14)

Mestká polícia
Vážený sťažovatelia nekričte do lampárne ale na tel.číslo 159 a 100% prídu kde ich potrebujete!!!!!!!!!
Z mojich asi 8-9 oznamom vždy prišli maximálne do 10 MINÚT!!!!!
a vyriešili k spokojnosti občonov mesta Vráble. Jednalo sa o priekupníkov, rušenie nočného kľudu, túlavých psov a iné priestupky voči občianskemu spolunažívaniu. Vďaka chlapci z MsP Vráble a Vám ostatným volajte 159, tam sa Vás nikto neopýta na meno ale oni vždy zasiahnu nonstop.

DH

pridané: 23.11.2004 (14:47:00)

Je to naozaj take nakladne mat a udrziavat male odpadkove kose v meste?!?
Strasne malo malych odpadkovych kosov na sidlisku, strasne malo malych odpadkovych kosov na sidlisku!!! Ked idu opiti ludia v noci domov a vidia jeden kos, znicia ho - ked uvidia kos na kazdom kroku, nebude sa im chcet nicit - stavme sa. Este budu mat aj lepsi pocit, ze mesto pre nich nieco robi. A dobre vieme, ze pokial ludia neuvidia na vlastne oci, neuvedomia si, co vsetko pre nich mesto robi - aj ked su to malickosti. A aby som nezabudol - strasne malo malych odpadkovych kosov na sidlisku a v celom meste.

Prilezitostny nenicitel kosov...

pridané: 12.11.2004 (09:44:53)

Chodci
Som rada, že mesto dostalo novú cestu, ale pri značení prechodov sa už na chodcov nemyslelo. Podľa môjho názoru a už aj z praxe je vidieť, že prechod od Jednoty cez križovatku je oveľa nebezpečnejší ako predtým. Keby sa malo chodiť cez po novom vyznačených prechodoch, človek by sa uchodil a preto sa prechádza po starom cez križovatku ,i keď tam nie je označený prechod. Oveľa lepšie by bolo , keby sa značenia prechodu boli zachovali, ale po celej Levickej ceste i v meste sa obmedzila rýchlosť na 40, ako sú skúsenosti z iných miest napr. Pezinok, Bratislava .... Verím, že tento návrh posúdite a vykonáte opatrenia na zlepšenie pohybu chodcov v meste. Ďakujem.

Helena

pridané: 1.10.2004 (19:45:20)

RE: Neporiadok a lavičky
No ja nemôžem súhlasiť s "PT". Mestká polícia sa len robí, že robí! Bol som sám svedkom pred asi dvoma mesiacmi ako mládež sa pri Jednote na lavičkách okolo 23:00 hlasno bavila. Mestká polícia zastala na autobusovej zastávke. Jeden policajt vystúpil. Myslel som, že ich ide upozorniť, aby boli potichu. On však si ich ani len nevšimol a išiel si vybrať peniaze z bankomatu. Pritom mládež ich videla a vôbec nestíchli. Aj to nasvedčuje, že mestká polícia takmer nič v tomto meste nerobí čoho by si mohla všimnúť široká verejnosť. Aj preto pred nimi nikto nemá rešpekt.Takto by som mohol dávať strašne veľa príkladov, kde mestká polícia vôbec nič nečiní...

pridané: 2.9.2004 (11:32:30)

ekologovi
Pracuje sa na tom a ubezbečujem Ťa ,že sa tak stane v blízkej budúcnosti to znamená v priebehu 2 mesiacov

Vepos

pridané: 2.9.2004 (07:01:52)

Vdaka za to
Pôvodne pridané do knihy návštev: 30.8.2004 (18:42:07)
vdaka za to ze policajti po pridani mojho prispevku sli po mestskych podnikoch a postarali sa o to aby mlades velmi mlada opustila prislusne podniky aj take co maju na dverach napisane ze nad 18 rokov aj s op, ale aj tak bordel a prostitucia maloletych zvitazia nad krasou a laskou.

tichy pozorovatel


 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka