Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Poriadok v meste a detské ihriská

pridané: 30.4.2005 (23:08:46)

ihrisko
Ihrisko je uz otvorene, hojdacky opravene, jedina dost vazna chyba jestale spominany piesok. Aj na tomto ihrisku nutne potrebuje vymenu.Nestaci ho zamiesat rotavatorom, je to cista hlina. Za otvoreniedakujem.

rodic

pridané: 27.4.2005 (09:56:13)

detské ihrisko
hneď, ako som si prečítal váš príspevok o zamknutom detskom ihrisku,som zašiel po informáciu, čo sa deje - práve som sa odtiaľ vrátil.Denno-denne som chodil okolo, vedel som, že mi tam niečo "nesedí" anevedel som čo ... Sľúbili, že sa na to pozrú a problém vyriešia. Lenvás prosím, ak sa tak nestane v priebehu jedného - dvoch dní, hneď toznova "hoďte" do lampárne. Vopred ďakujem.

čokyna - správca

pridané: 27.4.2005 (00:55:05)

detske ihrisko
To detske ihrisko je stale zamknute. Caka sa na den deti, alebo to uzmesto predalo? Podliezat plot cez stare ihrisko je zabavka prepubertakov, ale male deti sa tam ako dostanu?

rodic

pridané: 26.4.2005 (19:19:50)

01
Ono tie odpadkové koše tam v podstate sú,ale často zahodené spoluobčanmi za ohradu napr. detského ihriska ap.

Jarka

pridané: 25.4.2005 (22:50:43)

ozaj som to sem chela napisat uz davno...preco nie je na celej ulicidole k autobuske (tusim ul 1.maja) ani jeden odpadkovy kos prichodniku? kde mam hadzat smeti? az na sidlisku? a takisto je to nacelej levickej...ked idem po chodniku tak to mozem hadzat akurat nazem:(

01

pridané: 21.4.2005 (23:11:00)

poriadok na autobusovej stanici
Nástupištia na autobusovej stanici su plné štrku a prachu. Patrí to niekomu? Vepos to asi nemá na starosti a SAD na to kašle.

jaroslav

pridané: 19.4.2005 (14:02:23)

poriadok v meste
Ďakujem Mestu a Veposu za udržiavanie čistoty v našom malebnom mestečku

Jarka

pridané: 18.4.2005 (12:39:45)

Pieskoviská
Vepos vykonáva dosypanie pieskovísk na objednávku MsÚ Vráble O.V. Ďakujeme za pochopenie.

Vepos

pridané: 17.4.2005 (21:42:56)

zlomená lopatka
P.s. Videla.

Eva

pridané: 17.4.2005 (21:41:44)

zlomená lopatka
VEPOS neodviezol,starý zvermi premočený piesok ? Tak toto sa v Nitre nemôže stať ! Na vlasné oči som to v Nitre videl.

Eva

pridané: 17.4.2005 (00:36:42)

priviezli piesok
Tak sa detičky dočkali piesku na sídlisku kaška. Len ho priviezlitrošku málo. Keď sa to rozhrnulo, nie je to ani 5 centimetrová vrstva.To pieskovisko je dosť velké. Už teraz sa desím pomyslenia, ze prídeVepos s rotavátorom a pomieša ten starý, tvrdý, nepoužitelný piesok stouto novou vrstvičkou a bude to tam kde bolo aj predtým. Nebolo byvhodnejšie aspoň časť toho starého piesku odviezť preč? Veď je to samáhlina, lístie, konáre a špina, ktorú len zamaskovali.

zlomena lopatka

pridané: 16.4.2005 (23:21:41)

Chodec
Budú,ale daj na to prachy !!!

Juro

pridané: 15.4.2005 (09:54:48)

archivovanie diskusie
Priatelia, pre rýchlejší prístup som zaarchivoval všetky februárovépríspevky. Odteraz ich teda nájdete v archíve. Vďaka za porozumenie.

čokyna - správca

pridané: 14.4.2005 (13:01:21)

cistenie ciest
vsimol som si v pondelok velke aktivity na cisteni hlavnej cesty okolojednoty, ale su v plane aj tie bocne? Dazd uz nieco zmyl, ale stale jeto malo. Dakujem.


chodec

pridané: 13.4.2005 (10:29:49)

pre chovatela opic
to si na tom az tak zle ze musis jest psie maso?Mimochodom postreh zepoplatky za psy su na obmedzenie chovu je jemne obmedzeny.Potom domovydan je na to aby ludia stavali menej domov? Najom je na to aby ludiaobmedzili byvanie v bytoch?A co sa tyka tyrania bytovych psov....kiezby sa aspon tak dobre ako sa maju tieto psy mali aj niektoredeti...napriklad take ktorym rodicia davaju jest psie maso v konzervevsak ano..

psickarka

pridané: 11.4.2005 (14:22:08)

(K)
Od zajtra sa začína pracovať na čistení ciest. Ďakujeme za pochopenie

Vepos

pridané: 9.4.2005 (23:29:15)

zlomená lopatka,alergik
Pokiaľ viem,tak za tieto práce zodpovedá VEPOS. Asi sú jeho pracovníci nevidiaci.

(K)

pridané: 8.4.2005 (17:17:16)

cistenie hlavnych komunikacii
Celé mesto je po zimnom posipe zanesené štrkom. Kedy sa to začnečistiť? Hrozne sa všade práši, mám pocit že sme sa vrátili do minulostik prašným cestám a konským povozom. Minulý rok chodili aj zametacieautá, aj ručne sa zametalo, teraz nikoho nevidieť. Ale možno to bolo vinom meste.

alergik

pridané: 8.4.2005 (01:00:08)

detské ihrisko
ihriská na kaške sú všetky zatvorené, piesok sa stále nevymenil nikde aten čo je tam teraz používajú cyklisti ako tankodrom. Deti sa tam hraťnemôžu, jedine že si donesú trochu dynamitu.

Také to je zatvrdnuté. :-) A na ihrisko sa chodí cez plot. Mládež tam má kluď od malých detí.

zlomená lopatka

pridané: 7.4.2005 (21:34:27)

Re: deti
Odpisovatel mam pre Teba odpoveď. To znamená prejdi sa po uličkáchVrábeľ a uvidíš kolko psov je na jednometrovej reťazi uviazaných podorechom bez vody a búdy od svojho šteňacieho veku až do svojhoskonania! Potom vrav niečo o týraní psov! Tie psi v bytoch navštevujúveterinára,kaderníka, žerú fajnové granule a sem tam čo nejaký chrapúňvyhodí z okna činžiaka. Tak ktorý pes je týraný?

A propo pes v byte reaguje iba na brdel na chodbe alebo v susednom BYTE!!!!Inak spí takmer celý deň.

Ahoj odporca psov a chovatel opíc. Ozaj tých z krčmy?

Majitel pitbula

pridané: 6.4.2005 (14:49:58)

detské ihrisko
V nedeľu som chcel ísť so synom na detské ihrisko pri stanici SAD a bolo zamknuté. Bude tento rok sprístupnené verejnosti?

MH

pridané: 4.4.2005 (21:35:06)

Re:Deti
Počúvaj, majiteľ pitbula. Skade si prišiel na to že poplatok za psa samá použiť na psie kontajnery? Ten poplatok má obmedziť chovanie psov vpanelákoch. Majiteľ psa si kľudne odíde do práce a susedia musiapočúvať celodenné havkanie. Je to týranie zvierat a takto toho budemenej. Keby som ja choval doma cvičenú opicu, nebudem chcieť odmestského úradu banány na stromoch hlavnej ulice aj keby som platilpoplatok 3x väčší. Ja mám tiež rád psov, v telke alebo v konzerve, alenie u suseda v paneláku.

milovnik psov

pridané: 1.4.2005 (22:44:20)

Re:Deti
Som majitelom psika ktoreho pravidelne venčím ,tak ako to robia inýpsíčkari. Je však medzi psíčkarom a psíčkarom rozdiel. A ten je velmijednoduchý: Ja môžem tvrdiť zodpovedný mám svojho psíka na vôdzke t.zje stále pod KONTROLOU! Z vodítka ho pustím maximálne mimo územiamesta, ešte sa môjmu psovi nedostalo tej radosti ako iným psomNEzodpovedných majitelov aby si pobehal volne bez vodítka a nebodaj savykadil do piesku ale v okolí pieskoviska. Písal som o tomto problémeaj inej rubrike aby si spočítal nádoby na psie výkali na sídlisku Lúky.Ešte som ju nenašiel ale vo VZN je poplatok za psa nasídlisku1000Sk??!!! za čo??? Aby zmizli v nežratom mestskom rozpočte anebolo o psíčakrov postarané! Ja tie detská fakt ľutujem pretože za tokde sa pes vykadí je zodpovedný jeho pán. Prečo sa neobrátiš na MsP žepes toho atoho majitela sa bez vodítka túla ulicou a špiní do piesku.To je vrchol nehoráznosti! A druhý problém sú psi ktorí utečú znezabezpečených domov na sídlisko ako chodí kokršpaniel jednéhomajiteľa z Hurbanovej ulice a kadí do piesku kde sa poobede hrajú deti.Niekto má v byte chovnú stanicu a svije štence potom nevláda ako jednamladá slečna zo sídliska Lúky.Psiská behajú bez vodítka kadia kade tadea keď je upozornená ešte sa arogantne vyjadruje. Takže Luboš nebojzdvihni telefon a volaj 159, chlapci prídu a sú diskrétny!

Ja som ich volal na kvôli psovi z Hurbanovej ulice a vždy prišli.

Iba takto potrestáme nezodpovedných majitelov psov, a nám aspoň kus zodpovedným robia hanbu.

majitel pitbula

pridané: 1.4.2005 (14:04:33)

kostolná ulica
Ja teda nebývam vo Vrábľoch tak dlho ako žijú cigáni na Kostolnejulici, ale keby som chcel dom, tak určite nie tam. A ak by som sarozhodol kúpiť si dom, alebo pozemok na tejto ulici, tak s tým rizikom,že tam tí cigáni budú a s nimi aj rôzne problémy , ktoré sa dajú riešiťlen veľmi ťažko a zdĺhavo , tak ako aj v iných väčších aj menšíchmestách ako sú Vráble. Takže tým , čo na Kostolnej bývali ešte preosídlením cigáňov nezávidím, a tým čo sa tam rozhodli bývať potom sačudujem.

občan

pridané: 1.4.2005 (11:52:46)

Kostolná ulica
Vidíte,nikto ich na svojej ulici nechce!A my ich na Kostolnej musímeznášať .A čo tak presťahovať ich na MsU,kde by mohli riešiť problémy namieste činu.Alebo ja ešte jedno riešenie.Čo tak zavolať na pomocSkínov? Vydýchli by sme si všetci.Všade sa snažia riešiť rómskuotázku/viď Nitra/, len vo Vrábľoch sa to ťahá nekonečne dlho.

občan


 

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka