Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Poriadok v meste a detské ihriská

pridané: 24.10.2005 (14:28:09)

herne
Rada by som dostala kompetentnu odpoved na moj prispevok zo dna 21.10.2005. Dakujem!

uz

pridané: 24.10.2005 (12:36:16)

Otázky a odpovede
Otázky týkajúce sa pracovnej činnosti oddelenia životného prostredia a výstavby píšte na adresu : výstavba@vráble.sk.Na otázky,ktoré sú súčasťou pracovnej náplne uvedeného oddelenia,budú poskytnuté odpovede pracovníkmi nášho oddelenia minimálne do 7 pracovných dní.

Img.Vladimír Pavlovič,vedúci odd.ŽP a výstavby

pridané: 23.10.2005 (22:36:38)

To Jarka
Vážim si každého slušne diskutujúceho a preto vám odpovedám, aj keď je zrejmé, že ste môj príspevok voči Vladovi nepochopili. Ja budem len rád, keď zverejníme zoznam majiteľov psov, len neviem čo nám to pomôže. Mňa vytočilo, že V. P. sa vyhráža ignorovaním oficiálnej stránky mesta, ale pritom na nej šikovne spoza bučka podpichuje ako anonym. To mám rád!!! A vy sa postavíte na jeho stranu? Prečo túto vec nerieši normálnym pracovno-právnym postupom? Prečo to vypisuje tu? A vy mu na to skočíte!!! Ozaj, odkiaľ viete, že robí na oddelení výstavby? Podľa vášho príspevku je vám to jasné. A ešte niečo. Cenzúry sa báť nemusíte. Pokiaľ používate slušný slovník, NIKTO váš príspevok nevymaže. Prestaňte myslieť na komunistické spôsoby komunikácie. A podpíšte sa celým menom!!! Mňa ste si tu pretreli ako zákusok po obede, ale o vás nevieme nič. To sa to píše a mentoruje, pravda? Zdá sa, že tu mnohí nezvládajú demokraciu. Lebo demokracia, to je predovšetkým OSOBNÁ ZODPOVEDNOSŤ. Ak premenujeme "Lampáreň" na "Fórum" bude to dôstojnejšie? Ja mám zásadu že občan si odpoveď, ak je otázka seriózna, zaslúži aj v Lampárni. Zvlášť, keď iný nástroj na tejto stránke nemá....

Ing. Marian Libiak, poslanec MsZ

pridané: 23.10.2005 (17:49:16)

Vlado
Prezrite si stránku odporučanú Vladom.Je na nej uvedený menovitý zoznam všetkých majiteľov psov na území mesta a adries.Táto služba občanom a Mestskej polícii je ozaj príkladom pre nás.Považujme to za kladný príklad ako zabrániť rozšírovaniu chorôb od extrementov na pieskoviskách a verejných priestranstvách. Dúfam,že takýto zoznam bude zverejnený aj na www.vráble.sk !!! ( P.s.pre cenzúru uvádzam,že tieto príspevky píšem trojmo ,a to aj na iných stránkach, aby honor tejto stránky v rámci cenzúry mnou uvedené len tak náhodou nevymazal !!!

Jarka IP: 217.144.18.30

pridané: 23.10.2005 (11:20:29)

pán poslanec Libiak
V prvom rade si poriadne prečítajte načo ,ten V.P. reagoval ! Má 100 % pravdu,že dal len námet na zlepšenie jestvujúceho stavu v chove psov a v chovaní jeho majiteľov na území mesta.Reakcia Čokynu bola prinajmenšom neadekvátna. Mimochodom,k tomu plateniu za príspevky a komunikácii .Komunikovať s občanmi to áno,ale robiť program čitateľom na tejto stránke,no to snáď po zamestnancoch úradu nechcete.Vy asi ozaj nechápete čo je podstatou názvu "LAMPÁREŇ" ! Komunikáciu cez internet si ja predstavujem tak ako komunikuju Mestské úrady ( ich zamestnanci )na mnohých iných stránkach.Na ktorých ?To si zistíte sám ! A ešte niečo. Prečo na príspevky v tejto trápnej "Lampárni "reagujú len dve oddelenia MsÚ a to odd.kultúry a odd. výstavby ? Ostané oddelenia nemajú internet,alebo je pohodlnejšie čítať a kritizovať príspevky ostatných !Záverom len toľko.Prečítala som si mnoho internetových stránok,mnohých miest,tá naša je dobrá,ale pripadá mi ako nejaký dialóg.

Jarka

pridané: 22.10.2005 (00:46:28)

To V.P.
Vlado,

to je čo za príspevok? Ty ako mestský úradník sa vyhrážaš Čokynovi, že budeš ignorovať "jeho lampáreň"? To je čo.... Toto je OFICIÁLNA stránka mesta Vráble a nie Čokynov "kec klub". A ty, ako zamestnanec mestského úradu si platený za to, aby si komunikoval s občanom a poskytoval mu kvalifikovanú odpoveď aj v "Lampárni". Na to sme vám, mestským úradníkom, a teda aj tebe, platenému z našich daní, schválili rozpočet na internet, lokálnu sieť, počítače...


Ing. Marian Libiak, poslanec MsZ

pridané: 21.10.2005 (12:05:11)

herne
Je to možné,lebo investor buduje to,čo je potrebné.A ako pozná čo je potrebné . Nuž, podľa záujmu. A ako pozná o čo je záujem ? Podľa tržieb.

pridané: 21.10.2005 (11:55:14)

herne
Dobry den. Chcela by som sa spytat Vazeneho predstavenstva mestskeho uradu, ze ako je mozne a vobec ci je to mozne, aby v takom malom meste bola sama herna a krcma. Je mi jasne, ze z herni profituje aj mesto pretoze urcite prevadzkovatelia platia velke dane, ktore idu aj do mestskej pokladni. Myslím si, ze by sa to mohlo zacat neako korigovat. Urcite nie som sama, ktzorej sa to nepaci. S pozdravom

uz

pridané: 19.10.2005 (13:58:57)

ááále no ...
veď táto lampáreň nie je, preboha, moja!!! len som chcel napríklad povedať, že ak je dnes napríklad mestské zastupiteľstvo, na ktoré napríklad my, vedúci oddelení msú, chodíme, tak sa podnet dá minimálne predostrieť tam. okrem toho, ak neviem, kto má danú problematiku na starosti, opýtam sa šéfa, veď kto má k šéfovi úradu bližšie, ako úradníci? chcel som tým len povedať, že mám oveľa radšej, keď sa kolegovia s problémami, ktorých riešenie mám v kompetencii obracajú na mňa priamo, a nie cez lampáreň! t. j.., ak by som mal na starosti psov, tak by som od kolegu očakával, že ponúkne riešenie priamo mne, a nie kak boľšoj geroj (anonymne) cez web! to je všetko, čo som tým chcel komu povedať ... ale inak ... príjemný deň

oslovený čokyna

pridané: 19.10.2005 (07:44:11)

Kanalizácia H.Oháj
Odpoveď je napísaná na podtitule " všeobecné".

V.P.

pridané: 19.10.2005 (07:40:58)

psy
To mám rád,keď mestský úradník-občan Vrábel,takto reaguje na námet.Čokyna,Tebe je jedno že po Vrábľoch behá mnoho neregistrovaných psov ? A o.i.,ak vieš kto môže v tomto urobiť poriadok,tak mu to povedz.Ľahko sa môže stať,že ti túto "Lampáreň",budeme ignorovať.

V.P.

pridané: 13.10.2005 (17:11:52)

ad psy
to mám tak rád, keď si mestskí úradníci vylievajú srdce cez lampáreň, namiesto aby riešili problémy priamo tam, kde sa to dá najefektívnejšie! (priatelia, ip neoklamete ...)

čokyna - tiež samosprávny úradník


 

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka