Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Poriadok v meste a detské ihriská

pridané: 31.1.2006 (20:21:51)

Re:Snehová gula
Ponáhlali sa k vrazde, apotom na pivo

pridané: 28.1.2006 (12:22:08)

Snehová guľa na ceste!
Nastal víkend a vo Vrabľoch večer pravdepodobne zase zaúradovali naši milý teenegeri. Idem si autom po ceste smerom od Slov. Sporitelne ku kostolu a na ceste, skoro v strede vozovky veľká snehová guľa o ktorú bola opretá značka "práca na ceste". Videl som ako okolo tej ľahko odstraniteľnej prekážky prechadzala naša Štátna POLÍCIA a nie že neodstránila tu obyčajnú snehovu guľu ale ako by ich to ani nezaujímalo čo je to na ceste,prešli okolo nej ako by nič. Možno do nespadá do ich kompetencie, nechcem im krivdiť ale pýtam sa či už bude lepšie ked do toho niekto nabúra a budú musieť volať POLÍCIU. Nebolo jednodochšie to odstrániť? Zn. ide o princíp!

jjj

pridané: 16.1.2006 (20:02:46)

nahnevany zakaznik
co cakate zakazniku zrazite sa 300krat za nakup, kopec veci maju nezmiselne predrazenych ,chvala bohu ze pozajtra odchadzam slava novemu obchodaku uz nech stoji

Palo

pridané: 14.1.2006 (14:13:00)

Skryta kamera, alebo realita v supermarkete Jednota?
Dnes ma v potravinach jednota ovalil smrad acetonu, najprv som myslel, ze niekto rozbil flasu v oddeleni drogerie, ale skoro som si oci vyocil, ked chlapik v monterkach s 20 litrovym, otvorenym, kyblom plnym acetonovej farby obiehal regale a zakotvil v predajni salamov, kde zacal natierat zarubne na dverach skladu. To vsetko za plnej prevadzky, dvere zatvorene... Snivam, alebo to Jozo Procko skusal nasu trpezlivost? Ked uz musel tu farbu niekde minut, nech si s tym natrie doma zachod, ale do predajne potravin sa iste najde mnozstvo farieb na trhu, ktore svojim zlozenim nesfetuju vsetkych naokolo.


nahnevany zakaznik

pridané: 9.1.2006 (16:42:04)

Chodník na Moravskej
Stavbu realizuje a.s.TELEMONT Bratislava.Do 15.01.2006 majú termín na zrealizovanie spätných zásypov a do 16.06.2006 uložiť liatý asfalt.Pri objekte Centra zdravia je termín na spätné uloženie zámkovej dlažby k termínu 20.12.2005

V.P.

pridané: 9.1.2006 (14:33:55)

Chodník na Moravskej
Majú dlhú dovolenku, keď kopať sa začalo koncom septembra, možno začiatok novembra. :-)


chodec, čo tam skoro padol, lebo myslel že tá čierna diera je odhrnutý chodník...

pridané: 9.1.2006 (07:51:34)

Chodník na Moravskej
Rozkopávkové povolenie existuje a rozkopávka upravená bude,tak ako uviedol tek ktosi.Ale ten ktosi, nemôže za to,že bolo dovolenkové obdobie .

V.P.

pridané: 6.1.2006 (22:10:11)

Chodník na Moravskej
Predpokladám, že firma ktorá realizuje akciu na Moravskej, má riadne stavebné a tiež rozkopávkové povolenie. Neviem či je časovo obmedzené a či platí za dni pokiaľ je chodník rozkopaný. Doteraz rozkopaný je. Ako uviedol predchádzajúci prispievateľ aj nebezpečný a neoznačený. Codci sú nútení chodiť po ceste. Kto denne jazdí autom po tejto ceste vie ako to komplikuje v niektorých, najmä v ranných hodinách premávku, nehovoriac o cyklistoch v protismere.Bolo dosť dní kedy sa dalo z ohľadom na počasie robiť vrátane sobot, no nevyužili sa. (firmy pri takýchto akciách robia aj cez soboty nedelele).

Ktosi dal prísľub, že chodník bude upravený, len mi tam chýbal termín.

občan

pridané: 1.1.2006 (21:36:36)

Chodník na Moravskej
Aspon ohradit to mohli. Metrova jama priamo na hlavnej ceste vedla VUB, maskovana snehom si rovno koleduje o poriadny pruser. Dalsie jamy boli pri predajni elektro, rovno pred vchodom k policii. Nie je povinnost to oznacit, zakryt?

chodec


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka