Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Poriadok v meste a detské ihriská

pridané: 30.11.2006 (16:47:56)

Ved OK. Ja sa nestazujem. Len sa chcem priamo opytat, ci to bude tiez oplotene alebo nie. Ci sa bude platit alebo nie. Jasne, aj ja som za vyuzivanie ihriska na tie ucely, na ktore je urcene. Heh a ja mam v naplni prace prejst raz za cas okolo a skontrolovat ihrisko? Nebudte smiesny. A co sa tyka pana skolnika trosku podpichnem. Mozno keby menej vysedaval u Hudecka, tak by to zvladal v pohode. Ale aspon nesedi doma pred telkou a nenadava na konzumnu spolocnost, ze:-). Mozno to je nefer odomna voci nemu, ale pravda. A len tak mimochodom: TV nepozeram a pohybu mam tolko az sa mi z kecky pari. Asi tolko.

Wayne Gretzky

pridané: 30.11.2006 (09:24:38)

miniihrisko
je ale voľne prístupné verejnosti!!! stačí len dodržať zopár najjednoduchších predpisov (ktoré, mimochodom, slúžia na to, aby ho tí, čo chcú, mohli využívať čo najdlhšie nepoškodené!) - nahlásiť sa u správcu, sprevádzať svoje neplnoleté deti a dať na ne pozor (nielen kvôli úrazu, či kvôli tomu, aby "nerobili zle", ale najmä preto, aby ich odtiaľ nevyhadzovali starší a "silnejší"), prípadne zaplatiť poplatok 300,- Sk za hodinu hrania (ak to rozrátate medzi nejaký počet hráčov, výjde vám to na jedného menej ako značkový nealkoholický nápoj. keď sa vám už toto zdá byť veľa, kľudne ležte doma pri telke, nadávajte na odporný život konzumnej spoločnosti a po ihrisku nechajte behať tých, ktorí vedia, že ak niečo chcú, musia tomu aj niečo obetovať. ale - hlavne nehovorte o veciach, o ktorých nič neviete!!!
p.s.: správca musel robiť bachara, keď irisko nebolo oplotené! behali po ňom decká na bicykloch, či dokonca na motorkách! kde ste boli vtedy?! prečo ste sa neohlásili?! to vám nevadilo?!

juro čokyna - ved. okaš msú

pridané: 29.11.2006 (19:41:21)

Zaujimalo by ma, ci hokejbalove ihrisko na ZS Luky bude volne pristupne pre verejnost alebo ho caka podobny osud ako futbaloveho s umelou travou. Dakovala

Wayne Gretzky

pridané: 29.11.2006 (18:50:19)

Verejna zelen
Prosim pracovnikov na udrzbu verejnej zelene aby skontrolovali trvale rastuce kry a stromy rastuce povedla chodnikov, a ich casti braniace normalnemu pohybu po miestnych komunikaciach co najskor odstranili. Jedna sa hlavne o chodniku na sidlisku Luky.
Vopred dakujem

Obyvatel

pridané: 29.11.2006 (13:04:39)

Zber lístia
Počas jesene sa na nás nikto neobrátil s výzvou že potrebuje odniesť lístie pokiaľ by sa tak stalo sme ochotný to urobiť bez problémov.
Ďakujem za porozumenie

Vepos

pridané: 29.11.2006 (11:41:07)

Keď je to dobré hnojivo, prečo to tam nenecháte?
(Ja len tak na okraj.)

neodborník

pridané: 27.11.2006 (12:39:31)

RE: zber lístia
Ano prišli, pohrabali trošku, aj tu svoju kôpku si odviezli, ale tie zvyšné kopy nechali tak.

Neviem ako a čím to majú obyvatelia panelákov odvážať. Traktor si kúpime?

videl som ich

pridané: 25.11.2006 (17:12:51)

zber lístia
Ešte že máme VPP-nezamestnaných.Spravia to a nestojí to ani zďaleka toľko , čo nás stojí VEPOS.

samo

pridané: 23.11.2006 (09:20:55)

zber lístia kaška
Hrabanie lístia vykonávajú pracovníci VPP treba sa obrátiť na nich a ich vedúcich na MsÚ. Pokiaľ si občania sami pohrabali lístie mohli ho zaniesť na zberný dvor prípadne oznámiť aby im kopy boli odnesené.
Ďakujem za porozumenie

vepos

pridané: 22.11.2006 (23:56:30)

zber listia
Začal už Vepos s čistením sídlisk a odvozom lístia?

U nás neboli už veľmi dávno a od vlani neodviezli kopu lístia čo tu nachystali dobrovoľníci. Už to stihlo aj zhniť a teraz na tom pekne rastie tráva.
Niekde som čítal že je lepšie to nehrabať a je z toho dobré hnojivo. :-)

kaska

pridané: 14.11.2006 (17:48:26)

ako je správne
No tento problém som mal kedysi aj ja.Tak som napísal do jazykovedného ústavu SAV a tam mi odpovedali,že správne je do Vrábľov.Na základe toho dopytu je to uvedené aj v pravidlách slovenského pravopisu.Môžete si to overiť.No i napriek tomu,hovorím a píšem aj ja ako väčšina z Vás,teda do Vrábeľ,Vrábeľčan a tak.

ex vrábeľčan


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka