Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Oznamy samosprávy

Podávanie ohlásenia k miestnemu poplatku za komunálne odpady na rok 2019

logoOddelenie podnikateľských činností a správy majetku  mesta Vráble, si dovoľuje upozorniť právnické a fyzické osoby – podnikateľov,  ako i občanov na oznamovaciu povinnosť súvisiacu s miestnym poplatkom za komunálne odpady a drobné stavebné odpady do 31. januára.

 

viac...


 

Upozornenie pre podnikateľské subjekty o zmene VZN o odpadoch (zverejnené 17.1.2019)

Upozorňujeme podnikateľské subjekty na zmenu VZN o nakladaní s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi na území mesta Vráble.

viac...


 

Oznam k podávaniu daňových priznaní k dani z nehnuteľností (zverejnené 14. 1. 2019)

logoMesto Vráble ako správca dane z nehnuteľností upozorňuje občanov, u ktorých došlo v roku 2018 k zmene vo vlastníckych vzťahoch k nehnuteľnostiam v katastrálnom území Vráble, Dyčka, Horný Ohaj – t. j. kúpili, predali, zdedili nehnuteľnosť, skolaudovali nehnuteľnosť, alebo im bolo vydané stavebné povolenie, že sú povinní podať priznanie k dani z nehnuteľností a doručiť ho do 31. 1. 2019 na Mestský úrad vo Vrábľoch. V rovnakom termíne sa podávajú aj žiadosti o zníženie dane v zmysle platnej legislatívy.

viac...


 

Oznam o povinnosti oznámenia údajov o malom zdroji znečisťovania ovzdušia na území mesta Vráble (zverejnené 7. 1. 2019)

logoUpozorňujeme občanov mesta Vráble na povinnosť oznámenia údajov o malom zdroji znečisťovania ovzdušia na území mesta Vráble do 15. februára 2019.

viac...


 

dnes je: 19.1.2019

meniny má: Drahomíra, Mário

webygroup
ÚvodÚvodná stránka