Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

o stránkach

Stránka slúži k získaniu informácií

  • o meste Vráble,
  • samospráve mesta Vráble,
  • projektoch do ktorých je mesto zapojené,
  • zo športu a kultúry

 

Táto stránka je tvorená v súlade s požiadavkami konzorcia w3c.

Kontakt na správcu stránky: webmaster@vrable.sk
Úradné hodiny správcu stránky
Kontakt na technického prevádzkovateľa: webygroup s.r.o.

Štruktúra stránky je vytvorená jazykom .......

Mesto Vráble zriadilo vlastnú internetovú stránku za účelom poskytovania plnohodnotných a kvalitných informácií zo života mesta, stránky majú informačný charakter -  obyvatelia mesta i jeho návštevníci tu nájdu všetky potrebné informácie o meste a jeho samospráve.

Na stránkach nájdete tiež informácie potrebné k vybaveniu rôznych úradných záležitostí na MsÚ, či niektoré potrebné tlačivá.

Na stránkach sú pravidelne zverejňované pozvánky na zasadnutia Mestského zastupiteľstva vo Vrábľoch, uznesenia zo zasadnutí a aktuálne VZN. Návštevník stránok tu nájde všetky potrebné informácie o zriadení Mesta, o právomoci a kompetencii samosprávy, organizačný poriadok MsÚ, rozpočet mesta, informácie o predstaviteľoch mesta, o mestskom zastupiteľstve a mestskom úrade.

Mesto pomocou internetu tiež poskytuje informácie o partnerských zahraničných mestách.

V položke menu Kontakty môžete vyhľadať telefónne číslo a e-mailové adresy zamestnancov MsÚ.
V položke Mestské zastupiteľstvo nájdete kontaktné informácie na samosprávnych poslancov.

Návštevníci týchto stránok môžu zverejniť svoje návrhy a pripomienky prostredníctvom diskusných fór.

Veríme, že vám stránky pomôžu ľahšie sa orientovať v meste a poskytnú kvalitné informácie o meste a jeho samospráve.


 

Úvodná stránka www.vrable.sk je rozdelená na 4 časti:

  • Na ľavej strane nájdete ponuku informácií o meste Vráble zo všeobecného pohľadu a informácie o činnosti samosprávnych orgánov mesta Vráble. V spodnej časti nájdete tiež fotogalérie a pre záujemcov možnosť registrácie. Položky menu a jednotlivé stránky je možné generovať podľa potreby. Táto časť stránky ostáva nemenná počas otvorenia podstránok.
  • V centrálnej časti sú zobrazené oznamy samosprávy voči občanom i oznamy spoločenských organizácií. Pod nimi sa nachádzajú pozvánky na kultúrne a športové podujatia, pod tým informácie o firmách zaregistrovaných na portáli webygroup.sk. V strednej časti stránky sa otvárajú podstránky. V spodnej časti stránky nájdete informácie o technickom prevádzkovateľovi stránok.
  • V hornej časti stránky sa nachádzajú kontaktné informácie na orgány samosprávy, mapu stránok, archív mestského periodika, informácie z kultúry a športu, či link na pozvánky na kultúrno-spoločenské a športové podujatia. Táto časť stránky ostáva nemenná počas otvorenia podstránok.
  • Horná časť pravej strany patrí informáciám technického prevádzkovateľa stránok, nájdete na nej kontakt na portál vrable.virtualne.sk, kde sa nachádzajú informácie z mesta a regiónu. Súčasťou pravej časti je kalendár, upútavka na diskusné fóra, horúcu linku, ako kontakt na vrcholných predstaviteľov mesta, burzu práce i informácie o správe stránky zo strany mesta Vráble. Táto časť stránky ostáva nemenná počas otvorenia podstránok.

 


 

dnes je: 17.1.2018

meniny má: Nataša

Valid HTML 4.01 Transitional

webygroup
ÚvodÚvodná stránka