Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Mestský rozhlas

pridané: 26.9.2004 (19:51:33)

mestský hučiak
Po prečítaní príspevkov sa nestačím diviť nad tými,ktorí si zastávajú ten "úžasný" rozhlas. Bol by som im zo srdca doprial uspávať 1 hodinu malé dieťa,a keď už konečne zaspí tak sa tak strhne ,že vreští dalšiu hodinu,pretože práve začali hrať jubilantom.Potom by velmi rýchle zmenili svoj názor.Babka si svoj oznam môže prečítaj aj v novinách,ale dieťa si nemôže zapchávať uši keď zaspáva !
rodič

pridané: 7.9.2004 (20:54:12)

QWE
v príspevku bol použitý nenáležitý výraz, a preto bol vymazaný. čokyna - správca stránky
EWQ

pridané: 3.9.2004 (11:16:17)

QWE
Ten pri mudrovaní dáva podnety ! A Vy ?
EWQ

pridané: 3.9.2004 (09:45:03)

Laszlo...
namiesto toho mudrovania si prestudujte slovencinu...
QWE

pridané: 2.9.2004 (17:39:00)

diskusia
Ozaj.A prečo tu chýba kolonka pod názvom " diskuzné fórum" ?
lászló..a

pridané: 2.9.2004 (07:35:50)

Ad rozhlas - čo bude ďalej?
Debata okolo mestského rozhlasu sa na našej stránke rozprúdila ako prvá. Okamžite som na ňu upozorňoval vedenie mesta a oddelenie organizačno právne, pod ktorého kompetenciu vysielanie rozhlasu patrí, ba dokonca i poslancov mestského zastupiteľstva. Primátor mi prisľúbil, že na najbližšom rokovaní zastupiteľstva sa k tejto téme dostaneme, čo sa však z pochopiteľných dôvodov (prázdniny, dovolenky, veľa iných bodov jednania) nestalo. Ideálne by bolo, keby sa touto témou na vaše podnety začali zaoberať sami poslanci. Len potom sa veci pohnú. Na poslednom zasadnutí zastupiteľstva som ich opäť upozorňoval na diskusie na internete a vyzval som ich, aby reagovali na pripomienky svojich spoluobčanov, ktorých názory by mali zastupovať. V tomto smere viac urobiť nemôžem. Čo ale môžem urobiť je, otvoriť túto tému na interných poradách vedúcich pracovníkov u prednostu MsÚ. Tam ale, bohužiaľ, nedokážem povedať termín - zvolanie porady záleží na prednostovi MsÚ. Ja viem, že ani toto asi nie je odpoveď, ktorá vás uspokojí, ale radím vydržať. Mestský rozhlas tu bol roky a bude zrejme chvíľu trvať, kým ho dokážeme prispôsobiť dobe. Nehovoriac o tom, že táto diskusia je jednostranná - starší ľudia, či tí, čo nemajú prístup k i-netu o nej ani netušia. Ale, tiež som si myslel (a argumentoval som tým), že keď principiálne zmeníme mestské noviny na schránkové, dokážeme vysielanie rozhlasu obmedziť ...
čokyna

pridané: 30.8.2004 (10:08:28)

rozhlas
K programovej štruktúre sa nevyjadrujem,nemám to v kompetencii.
ov

pridané: 30.8.2004 (09:05:36)

Ad: rozhlas
Odpoved mi nepostacuje.
Dakujem za serioznu odpoved...
S C

pridané: 30.8.2004 (08:18:49)

rozhlas
Po stránke technickej bude udržiavaný dľa fin. možnosti.
ov

pridané: 27.8.2004 (08:20:39)

rozhlas
Chcem sa opýtať kompetentných ako pokračuje kauza "Rozhlas". Či bude obmedzený, úplne zrušený, alebo sa s tým nič nedeje...
Alebo čo máme robiť, aby sme nemuseli počúvať úspešné programy "Hráme jubilantom" a "Vypočujte si smútočný oznam".
S C

pridané: 23.8.2004 (06:23:11)

Ad: Cokyna...
Ing. Juraj Čokyna je veduci Oddelenia kultury a sportu pri Mestskom urade vo Vrabloch. Uz niekolko rokov spoluorganizuje kulturny zivot v meste. Je to skvely clovek a obcas (stale a furt) dokaze strhnut davy...
Na predstavitelov mesta sa ako vzdy zabudne, no jeho meno sa raz urcite zapise do historie.
S C

pridané: 22.8.2004 (20:15:32)

čokyna
Kto je to čokyna ?
ja

pridané: 20.8.2004 (09:37:45)

moj navrh
Suhlasim s p. Cokynom v tom, ze rozhlas by mal byt v prevadzke - pondelok - streda - piatok. Uplne zrusit trapne "Hrame jubilantom" a "Smutocne spravy". Rozhlas by mal oznamovat len kulturne a spolocenske akcie, dolezite oznamy (vodarne...) a
zasadnutia Mestskeho zastupitelstva. Co sa tyka reklamy - t. j., ze nejaky pan predava zemiaky, tak to navrhujem nasledovne: ked uz kvoli tym zemiakom ma trpiet niekolko obyvatelov, tak nech je cena za reklamu v rozhlase poriadne vysoka...
S C

pridané: 19.8.2004 (06:12:09)

Ad ´ap´
Myslím, že mám návrh riešenia vysielania mestského rozhlasu. Ak zoberiem túto diskusiu ako seriózne fórum (veď ako inak), dá sa tu nájsť veľa podnetov, ktoré treba len jednoducho skĺbiť s potrebou ms. rozhlasu pre tých, ktorí (okrem mestských novín) nemajú iný prístup k informáciám. Možno by stačilo, keby rozhlas nevysielal každý deň, ale povedzme iba v pondelok, stredu a v piatok v jeden (všeobecnou diskusiou) prijatý termín. Tam by mohli ísť všetky "normálne" informácie ako pozvánky na zasadnutia poslancov, na spoločenské a športové akcie, rôzne upozornenia vodárov, či elektrární a podobne. Malo by to ale byť v termíne, kedy sú už napríklad doma ľudia z Mochoviec, či Nitry, teda rozhodne po 16. hodine. Mimo tohto času by som umožnil len vysielanie tzv. platených oznamov (kde, kto, kedy a čo predáva a pod.). Tieto oznamy by sa mohli vysielať povedzme len v dopoludňajších hodinách (od 10. do 12.?) Myslím, že by to nenarušilo mieru informovanosti a napríklad v prípade výnimočnej situácie ("poplachu"), by občania hneď vedeli, že nakoľko sa jedná o vysielanie vo výnimočnom čase, niečo sa deje. Čo by som rozhodne vylúčil, sú rôzne gratulácie a (podľa môjho názoru) aj smútočné oznamy - myslím, že na toto mestský rozhlas skutočne nie je. Možno už nastal čas, aby sme túto diskusiu viedli týmto smerom. Vďaka za názor.
čokyna

pridané: 18.8.2004 (20:36:20)

Lászlóová lampáreň
Už sa teším na spustenie tohto nového projektu!
Dúfam, že sa pán László neurazil, keď som mu tykal. Myslím si však, že v rámci internetu sa tykať môže. Dokonca sa mi to zdá byť prijateľnejšie.
Prečítal som si aj staršie príspevky a zaujal ma hlavne príspevok Združenia občanov za tiché bývanie. Niektoré myšlienky majú dobré, ale niektoré sú uletené. S tým tichom na sídliskách je to ťažké. Hlavne napr. v tomto týždni nás ráno o 6,00 zobudila hudba, ktorej žáner nepoznám, ale znela tak hlučno, že sa skutočne nedalo spať. Trvalo to asi 1 hodinu. Potom to toho človeka asi omrzelo.
N eviem, kde je napísané, že mestský rozhlas má slúžiť na varovanie obyvateľstva ...., samozrejme aj na to, ale neviem prečo má byť zrušený a prečo by nemohol fungoať v takej miere ako doteraz - samozrejme s malými zmenami.
Ešte raz pozdravujem pána Lászlóa!!!!!!!!!!!
Už sa teším, že k týmto stránkam majú prístup aj naši úradníci, len neviem či naozaj všetci, ale toto je už o niečom inom!!!!!!!
PG

pridané: 16.8.2004 (16:34:43)

NM
Ozaj,keď tu spomínate tie styri roky . podľa mńa keď už odpoveď tak tak tu očakávam predovšetkým o nami volených poslancov.Ale nie v Lampárni.Ale aj tak som predsvedčený,že bez pomoci pracovníkov Msú 98% poslancov nie je schopná reagovať fundovanou odpoveďou ihneď.
lászló

pridané: 16.8.2004 (16:28:50)

MN
Súhlasím,ale v Lampárni? Veď predsa Lampareň je niečo kde sa každý vykecá a to bez odozvy,no nie ?
lászló

pridané: 16.8.2004 (07:27:59)

Ad: Ladislav (Laszlo) a AP
Zo slusnosti by uradnici mohli odpovedat z casu na cas aj na nase "drby" ako pisete Vy.
Ludia si platia mestske dane, platia rozne poplatky, a tak ocakavaju, ze sa im aspon raz za cas niekto prihovori. A nie len raz za styri roky - volby primatora a pod.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * *
Mestsky rozhlas by mohol fungovat keby bol prejav
"moderatoriek" na vyssej urovni. Ale kazdopadne by
sa mali obmedzit oznamy o umrti a hrame jubilantom.
Pokial sa horeuvedene nezmeni, som za uplne zrusenie
mestskeho rozhlasu...
NM

pridané: 15.8.2004 (18:56:55)

lampáreń
Čo to tu trepete za hlúposti ! Je vôbec niekto povinný odpovedať na Vaše drby ? Veď je to LAMPÁREŇ a nie nejaka úradná stránka ! Spamätajte sa !
lászló

pridané: 13.8.2004 (08:34:16)

mestský rozhlas
Chcela by som vyjadriť aj iný názor ako tu diskutujúca väčššina -mestský rozhlas nie je až taký zlý. Prístup na internet nemá ešte tak veľa občanov a myslím, že tá skupina obyvateľov, ktorá najviac rozhlas počúva /vek. hranica nad 60 r./ by vôbec nemala prístup k aktuálnym informáciám. Ľudia, ktorí žijú v rodinných domoch doslova čakajú na uliciach v čase vysielania - čiže informácie chcú mať aj dôchodcovia a pod., ktorí možno ani netušia, že tu prebieha taka horúca diskusia o jeho zrušení.
A ešte by som chcela pripomenúť, že sú aj väčšie mestá ako Vráble a túto formu nezrušili /napr. Levice/.
ap

pridané: 11.8.2004 (08:35:53)

Odpovede na otazky...
Pokial nebudu mat vsetci uradnici (aspon veduci pracovnici) na Mestskom urade zriadeny internet, nema vyznam nieco pisat do tejto lamparne.
Pan Cokyna sa stara o chod stranky, o oznamy a nie, aby kazdemu veducemu oddelenia telefonoval a odpovedal za neho.
Nemozeme si predsa znicit nasho oblubeneho Juraja Cokynu :-)
Navrhujem, aby cim skor boli pripojeni vsetci veduci oddeleni, a aby pravidelne odpovedali na nase otazky...
Dakujem za pochopenie.


Cokynov fanusik

pridané: 9.8.2004 (18:16:17)

Mestský rozhlas a hrdza
Keď už tu ten mestský rozhlas máme,tak nestalo by to za to ,zvýrazniť ho ? Ja navrhujem ponatierať peknou farbou všetky hrdzavé stĺpy ,ktoré tvoria neoddeliteľnú sučasť drôtového vedenia mestských rozhlasových vln.
P.s. Navrhnite termím brigády.Povinná účasť tých ,krorí ho potrebuju.
opäť lászló

pridané: 9.8.2004 (15:39:07)

fanúšik
No ale ,keď málokto má záujem o tieto stránky alebo im chýba pripojenie na internet ?
lászló

pridané: 9.8.2004 (10:07:27)

Ach ten Laszlo...
podla mna by Vam mali na tejto stranke otvorit specialnu sekciu, na ktorej bude lamparen s nazvom "Laszlova lamparen"...
fanusik Laszloa

pridané: 8.8.2004 (12:04:59)

PG.
Vidím že mám nejaké preklepy,no ale to sa stáva.
lászló

pridané: 8.8.2004 (12:02:47)

PG
Vo Vášom príspevku zo dňa 15.7.2004 uvádzate svoje iniciálky nečítatelne a preto som ozaj nevedel správne uviesť o koho sa jedna.
Na príspevky reagovať budem ale tykať budem len vtedy keď poznám autora a tým si s ním aj bežnom živote.Patrí to medzi áklady slušného správania sa !
lászló

pridané: 4.8.2004 (06:08:04)

Rozhlas
poradna pre "moderatorku" rozhlasu:
NESPISOVNE SPISOVNE
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
zahajit otvorit
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zahajit mozme les alebo haj - napr. vysadit brezovy haj a pod.
Rokovania, vystavby, prezentacie a pod. vacsinou
otvarame a nie zahajujeme !
Ľudevít

pridané: 20.7.2004 (10:42:16)

Chcelo by to trocha kľudu, chlapci
Priatelia, prosím, nekazte si deň a namiesto vzájomných invektív v pohode vyjadite svoj názor na danú tému. Veď na to to tu je.
čokyna

pridané: 19.7.2004 (13:27:24)

Pán László!
Nehanbím sa za to, že som dedinčan. Keď mi chceš vykať, tak mi vykaj po slovensky.
Keď nevieš čítať, tak nepíš komentáre. Moja skratka je pg čiže: PG.
Tak sa maj!!!
PG

pridané: 15.7.2004 (21:59:24)

Dedinský rozhlas
PS či čo,asi pes.Práve ste dokázal aký ste dedinčan .Veď predsa v takom meste akým sú Vráble (počeť obývateľov),je každá klebeta vopred medializovaná !
lászló

pridané: 15.7.2004 (21:38:38)

Dedinský rozhlas
Myslím si, že Vráble sú jedna trochu väčšia dedina a práve preto ten názov. Ten rozhlas je veľmi dobrým spôsobom informovania občanov mesta a dediny. Len je na škodu veci, že sa zabúda na občanov mesta, ktorí pracujú mimo mesta a do vrábeľ prichádzajú až po 18,00 hod. myslím si, že by mohli byť aj večerné správy. O niektorých dobrých veciach sa takto niekedy dozvedáme až po "funuse"!
Inak, tie popoľudňajšie správy by mohli byť trochu tichšie!!!!!
Ďakujem!
Juro, odpíš na:
vajka@pobox.sk
pg

pridané: 15.7.2004 (16:59:15)

mestský rozhlas
No ,a mohol by vysielať aj o 22hej hodine a aj tu moju hajaj búvaj ...
lászló

pridané: 13.7.2004 (13:53:45)

bez nadpisu
Rozhlas je nahodou totalna pecka.Vzdy sa pri jeho pocuvani dobre pobavim.A odporucam dat ho este hlasnesie!!!
soldier

pridané: 7.7.2004 (11:38:58)

Ad rebel 2
Ja spustam peticiu za (v)zrusenie Rebela :-)
Ty kokso, ze "riesit to telefonom"...
:-)
(Ve)rebel

pridané: 7.7.2004 (07:54:20)

Ad rebel
Seš dobrej, kámo ...
čokyna

pridané: 6.7.2004 (17:05:20)

a co kostol?
Dnes rano ma zobudili zvony kostola uz o 6:30 rano. Nechapem preco ma s tym obtazuju. Nemozu si tuto zabavku riesit telefonom? Alebo aky to ma cele vyznam? 4x do hodiny sa z tej veze hrnie nejaky hluk, bud zvony, alebo ten obohraty melodicky zvoncek. Po zruseni miestneho rozhlasu navrhujem aj peticiu za zrusenie toho orloja. Co ked si o chvilu kazde zdruzenie a kazda sekta supne na svoju strechu nejaky amplion? Mozem si aj ja pustat z balkona oblubenu muziku kazdu hodinu?
rebel

pridané: 3.7.2004 (08:05:09)

mestský rozhlas
Mne konkrétne vadí,že to morbidné ohlásovanie pohrebov je tak hlučné.A vôbec,nebolo by načase zmeniť aj hudobný výber a hlásateľov ? Intonácia ich hlasu ?
lászló

pridané: 30.6.2004 (09:30:03)

Mesto a rozhlas
Priatelia, reagujte, vyjadrujte svoje názory - mesto ich sleduje! Po poslednom zasadnutí mestského zastupiteľstva som na túto lampáreň upozorňoval primátora, a ten mi potvrdil, že diskusiu o mestskom rozhlase sleduje a uvažuje o zaradení tejto témy na najbližšie zasadnutie poslancov.
čokyna

pridané: 29.6.2004 (11:10:58)

rozhlas pocas jarmoku...
Tak to bol trapas... pustit rozhlas pocas jarmoku a este k tomu smutocny oznam. To som naozaj nepochopil...
Nemozete ho konecne obmedzit ?
fanusik ticha

pridané: 22.6.2004 (14:43:27)

laurie
rozhlas pocujem len obcas..a je to celkom v pohode:)) aspon sa zasmejem...
pridané: 16.6.2004 (15:13:31)

Mestský rozhlas
Keď som donútený 2x denne a niekedy aj 3x denne započúvať sa do "veľmi hudobne nápaditého, pestrého stále sa neopakujúceho" vysielania Vrábeľského rozhlasu prichádzajú mi na um myšlienky či žijem v meste, alebo na dedine. Chápem a uznávam jeho potrebu pri oznamovaní mimoriadných udalostí, ale verím, že práve tieto sa mestu vyhnú. Inak je to výborný prostriedok na obťažovanie obyvateľov mesta. Podobne ako klaksón na aute. Čo sa týka súkromných informácií tie sa dnes skutočne šíria v mestách modernejším a hlavne neobťažujúcejším spôsobom. Náš systém je taký, že za pomerne lacné peniaze sa v prevažnej väčšine súkromná informácia dostane k širokému okruhu obyvateľov. Tí si ju ale nevyžiadali a je teda pre nich obťažujúca. Nehovoriac o rodičoch ktorí práve uspali svoje deti a rozhlas im ich zobudí. Je pri tom zaujmavé, že sú tu občania ktorých rozhlas obťažuje a on je pritom platený z ich daní. To nikomu nevadí. Dúfam, že už kompetentných začnú zaujímať aj názory občanov a použijú rozhlas len v nutných prípadoch, keď použitie bude mať opodstatnenie....
občan

pridané: 9.6.2004 (20:12:26)

mestský rozhlas
Som veľmi rada, že sa začal riešiť problém mestského rozhlasu. Je to zastaralý, zbytočný prežitok na poskytovanie informácií núteným spôsobom. Veď existuje spústa inteligentnejších spôsobov poskytovania informácií našim občanom. Prosím Vás, už ho konečne zrušte, vadí mne, manželovi, mojim malým deťom, susedom v činžiaku na sídlisku Lúky, hlavne počas dovolenky, choroby.

Vopred ďakujem, že raz sa už konečne zruší.
občianka mesta

pridané: 9.6.2004 (16:50:58)

Rozhas
Rozhlas vysiela vždy vtom najhoršom časovom pásme
občan mesta

pridané: 2.6.2004 (15:10:21)

Návrh
Rozhlas je v pohode, len by mohli robit zaujimavejsie uputavky na sportove podujatia v meste /futbal, stolny tenis, volejbal.../. Ved ked to dovolili ŠG Nitra na extraligu volejbalistiek, pre vrábeľských šport by to malo byť povinnosťou.
2408

pridané: 1.6.2004 (20:45:21)

medvedia sluzba
Pustanim hudby a zbytocnych oznamov (hrame jubilantom...) robite medvediu sluzbu celemu mestu. Ak sa nieco naozaj zomelie, nikdo to uz nebude pocuvat. Obcan si bude mysliet ze je to len dalsia reklama, alebo nezaujimava informacia. Ak chcem rozumiet hovorenemu slovu, musim utekat k najblizsiemu amplionu, inak sa vdaka ozvene zpotvori cely text. Po tretom planom poplachu uz mozete vysielat cokolvek, mne je to jedno, zavriem okna, vyhulim si aparaturu a mozu aj mochovce buchnut. Ozaj preco sa z mestkeho rozhlasu nikdy nedozviem ze prebieha evakuacia zamestnancov mochoviec? Precitam si o tom az v novinach...
Pani co robi pri tom mikrofone treba zaskolit, nech to pise sem a do tlacenych novin. Na to netreba ani nic svetoborne, vyradeny pocitac a kusok kabla.
mudrlant

pridané: 1.6.2004 (11:07:15)

mestsky rozhlas
treba zvazit naklady na rozhlas a radsej ich presunut do Vrabelskych noviniek a skvalitnit ich tlac, rozsirit obsah a pod.

obcan

pridané: 26.5.2004 (14:50:27)

Podla mna je rozhlas v pohode. No viac by som ocenil, keby v nom bola aj relacia kde by hrali disco hudbu. Myslim, ze nas mladych je v nasom krasnom mestecku dost a toto by bolo pekne gesto...
Dakujem za pochopenie...
Karol Z.

pridané: 22.5.2004 (10:55:18)

mestský rozhlas
V jeho dnešnej podobe a v denešnom tisícročí do mesta jednoducho nepatrí. Patrí skôr niekde na lazy.
lászló

pridané: 21.5.2004 (10:04:07)

Na upresnenie
Len aby nedošlo k nedorozumeniu: nie je pravda, že mestký rozhlas šíri hudbu protiprávne! Každoročne, presne v zmysle predpisov, podávame v januári SOZA-e žiadosť o verejnú hudobnú produkciu, vyrubia nám poplatok a ten zaplatíme. Ak niekto v tomto zmysle porušuje zákon, mesto to rozhodne nie je ...
(Inak, nepokladám za ceľkom fér vydávať svoje názory za "združenie občanov", ale vďaka za každý názor. Predpokladám, že na Vaše ďalšie otázky - zverejnenie nákladov - budú odpovedať moji kompetentní kolegovia z úradu, aj keď Vaša požiadavka nie je ceľkom v súlade so zákonom o prístupe k informáciám - veď nie je čo tajiť, ide aj o Vaše prostriedky.)
čokyna

pridané: 20.5.2004 (21:24:52)

Vyhlasenie k ankete na rozhlas
Nas postoj je jednoznacne NIE jeho dalsej prevadzke.

Mestky rozhlas ma sluzit na varovanie obyvatelstva, informovanie
o mimoriadnych udalostiach, katastrofach a podobne.

Vrabelsky mestky rozhlas je zneuzivany na komerciu a reklamu.
Svojou mizernou technickou kvalitou mimoriadne poskodzuje
hudobne diela, ktore protipravne siri.
Obtazuje obyvatelov mesta skreslenou reprodukciou hlasu aj hudby.
Hluk prenika aj do bytov a obcan ktory nechce pocuvat toto vysielanie
nema moznost ho vypnut. Tymto obmedzujete jeho slobodu a ustavne prava.

Mestsky rozhlas zaroven porusuje zakon o nevyziadanej reklame a jej sirenie
elektronickymi mediami.

Ziadam vas aby ste co najskor ukoncili toto predpotopne technicke riesenie
na informovanie obyvatelstva a zacali pouzivat technicke prostriedky
hodne dnesnej doby. (teletext, info kanal, printove media, letaky, internet)

Ziadam zverejnit vysku prostriedkov ktore spotrebuje prevadzka mestskeho rozhlasu, ako aj vysku poplatkov odvadzanych Slovenskemu autorskemu zvazu autorov (SOZA)

Technicka kvalita mestkeho rozhlasu sa nijako vylepsit neda. Zastavte zbytocne investicie,
ktore su len mrhanim casu a prostriedkov.
Zdruzenie obcanov za tiche byvanie

pridané: 17.5.2004 (09:14:25)

re: rozhlas
pôvodne pridané: 14.5.2004 (11:47:45)
mestské rozhlasy už dávno nie sú také populárne ako kedysi. majú svoj význam v prípadoch ohrozenia. ináč len chrčia a človek ani nepočuje, o čo ide. v dnešnej dobe by sa mali šíriť informácie pomocou takýchto webov, alebo niekde centrálne evidovať tel. čísla obyvateľov a posielať smsky s oznamami
agino

pridané: 17.5.2004 (09:13:11)

Reakcia na Mestský rozhlas
pôvodne pridané: 11.5.2004 (10:00:24)
Najskôr Vám chcem poďakovať za záujem o dianie v meste. Váš podnet, v ktorom oceňujete vznik Vrábeľských noviniek ma potešil. Téma mestského rozhlasu je na dlhšiu diskusiu. Možnosť dostávať informácie medzi občanov sa nám rozšírila vznikom Vrábeľských noviniek, mladí ľudia využívajú informácie cez internet, ale starší občania, ktorí sú zvyknutí na vysielanie mestského rozhlasu by zle znášali jeho zrušenie. Uvidíme, či sa Vrábeľské novinky ujmú a budú postačujúcim zdrojom informácii. Neskôr sa k tejto téme môžeme vrátiť.
primátor

pridané: 17.5.2004 (09:12:01)

rozhlas
pôvodne pridané: 7.5.2004 (19:00:36)
Jaj, aj ja som rad že nie som sám, čo je za zrušenie rozhlasu...dúfam, že to kompetentní vedia a budú s tým niečo robiť.. Ďakujem
občan Vrábiel

pridané: 17.5.2004 (09:10:54)

mestky rozhlas = katastrofa
pôvodne pridané: 29.4.2004 (14:52:20)
Som rad, ze ludia su podobneho nazoru ako ja. Skutocne sa to neda pocuvat. Lenze nejde len o rozhlas samotny. Ta pani co hlasi spravy zrejme nenavstevovala zakladnu skolu. Slova typu "zahajenie" a pod. patria do ceskeho spisovneho slovnika. No a snad na zaver... Naozaj nerozumiem preco sa vo Vrabloch hlasia spravy o umrti... Ked uz maju byt Vrable v niecom naozaj dobre, tak nech sa zacnu hlasit aj spravy o narodeni, o meninach kazdeho obcana, o narodeninach, kto kolko vyhodil odpadkov, kto mal papucu na aute... :-)
Vrablan

pridané: 17.5.2004 (09:03:32)

bolia ma uši
pôvodne pridané: 27.4.2004 (23:21:24)
mohol by sa už konečne zrušiť ten rozhlas alebo aspoň dať to tichšie?
martina

pridané: 17.5.2004 (08:52:08)

mestský rozhlas
pôvodne pridané: 27.4.2004 (11:49:10)
Som nesmierne rád že vznikli Vrábelské novinky, kde sú všetky informácie pre občanov ohľadne mesta a preto by som sa chcel posťažovať na mestský rozhlas. myslím že by kompetentní pre túto otázku mohli konečne pouvažovať o jeho zrušení prípadne obmedzení jeho vysielania na ozaj len nevyhnutné oznamy!!!
Mestský rozhlas absolútne nedemokraticky zasahuje do života tým, že sa nedá vypnúť a preto či chcete alebo nie musíte počúvať tie otrasné hrania jubilantom, úmrtia a čo ja viem ešte aké zbytočnosti. Prestante prosím Vás zobúdzať rozhlasom malé deti a občanov, ktorí chodia do práce na 3 smeny. Nepoznám nikoho kto by bol proti jeho zrušeniu. Už som aj uvažoval o petícii za jeho zrušenie. Treba si uvedomiť, že Vráble už nie je dedina, ale rozvíjajúce sa mesto. Keď som sa kedysi dávnejšie bol na rozhlas priamo na mestskom úrade sťažovať, bolo mi prosím pekne odpovedané toto....Uvedomujete si, že by tá pani čo vysiela prišla o prácú?... myslím že k tomu stačí len dodať..Nech teda zbytok Vrábelčanou gumovaných mestským rozhlasom príde o rozum a nervy. Ďakujem
občan n


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka