Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

jeseň 2014

2. liga - jeseň 2014

 

kolo dátum čas domáci šatňa hostia šatňa výsledok rozhodca poznámka
1.kolo 26.10. 9:00 La Masia 2 Put Warriors 4 8:6 Kováč Husár S.
9:45 Spil strom 3 Gold´s Gym 7 3:5 Husár M.

Husár S.

10:30 AS Mozaika 2 Jubilanti 4 2:6 Husár M. Husár S.
  VOĽNO   Breza B. V.        
11:15 Seleccao 3 Brazil 7 4:1 Husár M. Husár S.
2.kolo 2.11. 9:00 Breza B. V. 2 AS Mozaika 4 3:9 Husár M. Husár S.
  Brazil   VOĽNO        
9:45 Seleccao 3 Put Warriors 7 4:2 Husár M. Husár S.
10:30 Jubilanti 2 Spil Strom 4 2:3 Husár M. Husár S.
11:15 Gold´s Gym 3 La Masia 7 5:7 Kováč Husár S.
3.kolo 9.11. 9:00 Spil Strom 2 Put Warriors 4 6:3 Husár M. Husár S.
9:45 Brazil 3 Breza B. V. 7 1:2 Husár M. Husár S.
  VOĽNO  

Gold´s Gym

       
10:30 Seleccao 2 Jubilanti 4 5:6 Husár M. Husár S.
11:15 La Masia 3 AS Mozaika 7 3:7 Husár M. Husár S.
4.kolo 16.11. 8:00 Jubilanti 3 Brazil 7 2:1 Kováč

Husár S.

  La Masia   VOĽNO        
8:45 Put Warriors 2 Breza B. V. 4 2:2 Kováč

Husár S.

9:30 Gold´s Gym 3 Seleccao 7 5:4 Husár M. Husár S.
10:15 Spil Strom 2 AS Mozaika 4 5:3 Husár M. Husár S.
5.kolo 23.11. 8:00 Brazil 3

Gold´s Gym

7 11:6 Husár M. Husár S.
  VOĽNO   Spil Strom       Husár S.
8:45 Seleccao 2 La Masia 4 7:10 Husár M. Husár S.
9:30 AS Mozaika 3 Put Warriors 7 7:3 Kováč Husár S.
10:15 Breza B. V. 2 Jubilanti 4 3:2 Kováč Husár S.
6.kolo 30.11   AS Mozaika   VOĽNO        
8:00 Gold´s Gym 3 Breza B. V. 7 4:2 Kováč Husár S.
8:45 La Masia 2 Brazil 4 3:7 Kováč Husár S.
9:30 Put warriors 3 Jubilanti 7 7:9 Kováč Husár S.
10:15 Spil Strom 2 Seleccao 4 4:1 Kováč Husár S.
7.kolo 7.12. 8:00 Jubilanti 3

Gold´s Gym

7 6:7 Husár M.

Husár S.

8:45 Seleccao 2 AS Mozaika 4 6:11 Husár M. Husár S.
9:30 Brazil 3 Spil Strom 7 6:0 Husár M. Husár S.
10:15 Breza B. V.  2 La Masia 4 5:6 Kováč Husár S.
  VOĽNO   Put Warriors   - - -
8.kolo 14.12.   VOĽNO   Seleccao   - - -
8:00 La Masia 3 Jubilanti 7 5:6 Kováč Husár S
8:45 Spil Strom 2 Breza B. V. 4 4:5 Husár M. Husár S
9:30 AS Mozaika 3 Brazil 7 5:5 Husár M. Husár S
10:15 Put Warriors 2

Gold´s Gym

4 4:16 Kováč Husár S
9.kolo 21.12. 8:00 Breza B. V. 3 Seleccao 7 4:9 Joniak Husár S
8:45 Gold´s Gym 2 AS Mozaika 4 5:6 Kováč Husár S
  Jubilanti    VOĽNO   - - -
9:30 La Masia 3 Spil Strom 7 8:5 Joniak Husár S
10:15 Put Warriors 2 Brazil 4 1:9 Joniak Husár S

Tabuľku strelcov si môžete stiahnuť TU

Tabuľku kariet si môžete stiahnuť TU

Tabuľku umiestnenia družstiev si môžete stiahnuť TU

Tabuľku rozpis zápasov si môžete stiahnuť TU

 

Jarná časť sa začína 4.1.2015 rozpis zápasov nájdete TU

 


 

dnes je: 23.7.2019

meniny má: Oľga

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka