Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

jeseň 2013

Menu:

- Rozpis zápasov

- Umiestnenie mužstiev

- Prekladanie zápasov

- Prehľad kariet

- Tabuľka strelcov

- Zápisnice


 
2.liga - jeseň 2013
kolo dátum čas domáci šatňa hostia šatňa výsledok rozhodca poznámka
1.kolo 27.10. 9:00 AS Mozaika 2 Breza Best Victory 4 8:3 Husár ml. Husár st.
9:45 Jubilanti 3 Put Warriors 7 4:3 Husár ml. Husár st.
  Brazil 2 Rebels 4 3:6 Husár ml. Husár st.
10:30 Abas 3 La Masia 7 1:1 Husár ml. Husár st.
11:15 Seleccao 2 Šako 4 7:0 Kováč Husár st.
2.kolo 3.11. 9:00 La Masia 2 Brazil 4 2:3 Kováč Husár st.
9:45 Šako 3 Abas 7 4:4 Kováč Husár st.
10:30 Seleccao 2 Breza Best Victory 4 5:6 Husár ml. Husár st.
11:15 Rebels 3 Jubilanti 7 10:3 Husár ml. Husár st.
12:00 Put Warriors 2 AS Mozaika 4 1:4 Husár ml. Husár st.
3.kolo 10.11. 8:00 Jubilanti 2 Breza Best Victory 4 1:5 Kováč ml. Husár st.
8:45 Šako 3 La Masia 7 2:3 Kováč ml. Husár st.
9:30 Abas 2 Put Warriors 4 11:5 Kováč ml. Husár st.
10:15 Seleccao 3 Rebels 7 4:6 Husár ml. Husár st.
11:00 AS Mozaika 2 Brazil 4 5:7 Husár ml. Husár st.
4.kolo 17.11. 8:00 Rebels 2 Šako 4 6:2 Kováč Husár st.
8:45 AS Mozaika 3 Abas 7 4:9 Kováč Husár st.
9:30 Breza Best Victory 2 La Masia 4 3:7 Kováč Husár st.
10:15 Put Warriors 3 Seleccao 7 3:9 Kováč Husár st.
11:00 Jubilanti 2 Brazil 4 6:3 Husár ml. Husár st.
5.kolo 24.11. 8:00 Šako 2 Put Warriors 4 6:10 Husár ml. Husár st.
8:45 Abas 3 Jubilanti 7 1:5 Husár ml. Husár st.
9:30 Seleccao 2 AS Mozaika 4 9:1 Husár ml. Husár st.
10:15 Brazil 3 Breza Best Victory 7 5:4 Kováč Husár st.
11:00 La Masia 2 Rebels 4 4:10 Kováč Husár st.
6.kolo 1.12. 8:00 Brazil 2 Abas 4 3:7 Kováč Husár st.
8:45 Put Warriors 3 La Masia 7 4:4 Kováč Husár st.
9:30 AS Mozaika 2 Šako 4 4:14 Husár ml. Husár st.
10:15 Breza Best Victory 3 Rebels 7 4:10 Kováč Husár st.
11:00 Jubilanti 2 Seleccao 4 3:3 Kováč Husár st.
7.kolo 8.12. 8:00 Rebels 2 Put Warriors 4 13:4 Kováč Husár st.
8:45 Seleccao 3 Brazil 7 6:4 Kováč Husár st.
9:30 Šako 2 Jubilanti 4 7:6 Husár ml. Husár st.
10:15 La Masia 3 AS Mozaika 7 13:3 Husár ml. Husár st.
11:00 Abas 2 Breza Best Victory 4 9:4 Kováč Husár st.
8.kolo 15.12. 8:00 Abas 2 Seleccao 4 3:5 Husár ml. Husár st.
8:45 AS Mozaika 3 Rebels 7 0:11 Husár ml. Husár st.
9:30 Jubilanti 2 La Masia 4 2:2 Husár ml. Husár st.
10:15 Brazil 3 Šako 7 1:6 Kováč Husár st.
11:00 Breza Best Victory 2 Put Warriors 4 5:6 Kováč Husár st.
9.kolo 11.12. 8:00 La Masia 2 Seleccao 4 6:0 Husár ml. Husár st
8:45 Put Warriors 3 Brazil 7 12:7 Husár ml. Husár st
9:30 Rebels 2 Abas 4 4:2 Husár ml. Husár st
10:15 AS Mozaika 3 Jubilanti 7 0:8 Kováč Husár st
11:00 Breza Best Victory 2 Šako 4 7:6 Kováč Husár st

 

Rozpis zápasov a šatní na stiahnutie v .pdf formáte tu: 2.liga - jeseň 2013


 
Umiestnenie mužstiev
II. VRÁBEĽSKÁ LIGA 2013 / 2014 jesenná časť
  počet zápasov počet výhier počet remíz počet prehier skóre body

1.

Rebels 9 9 0 0 76:26 27

2.

Seleccao 9 5 2 2 48:32 17

3.

La Masia 9 4 3 2 42:28 15

4.

Jubilanti 9 4 2 3 38:34 14

5.

ABAS 9 4 1 4 47:35 13

6.

Šako 9 4 0 5 47:48 12

7.

Put Warriors 9 4 0 5 48:63 12

8.

Breza Best -V 9 3 0 6 41:57 9

9.

Brazil 9 2 1 6 36:54 7

10.

AS Mozaika

9 1 1 7 29:75 4

 


 

Prehľad kariet

Hráč Narodený Mužstvo ŽK
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 


 

Tabuľka strelcov

Hráč Narodený Mužstvo Góly
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 


 

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka