Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

jeseň 2012

Rozpis zápasov a šatní

 

 

Kolo Dátum Čas Domáci Š. Hostia Š. Výsl. Rozhodca Poznámka
1.KOLO 28.10. 9:00 Rebels 2 Put Warriors 4 12:1 Husár Šuker
9:45 Street Boys 3 Seleccao 7 1:2 Husár Šuker
10:30 Breza Best Victory 2 Slovaktual-Brasil 4 8:3 Husár Šuker
11:15 FC Aneko 3 Collutions 7 2:4 Husár Šuker
12:00 Oaza United 2 Jubilanti 4 5:5 Husár Šuker
2.KOLO 4.11. 9:00 Seleccao 2 Rebels 4 8:12 Husár Šuker
9:45 Jubilanti 3 FC Aneko 7 6:2 Kováč ml. Šuker
10:30 Oaza United 2 Put Warriors 4 8:1 Kováč ml. Šuker
11:15 Slovaktual-Brasil 3 Street Boys 7 3:5 Husár Šuker
12:00 Collutions 2 Breza Best Victory 4 2:4 Husár Šuker
3.KOLO 11.11. 8:00 Rebels 2 Breza Best Victory 4 7:4 Kováč ml. Šuker
8:45 Jubilanti 3 Collutions 7 7:2 Husár Šuker
9:30 FC Aneko 2 Seleccao 4 4:7 Kováč ml. Šuker
10:15 Oaza United 3 Slovaktual-Brasil 7 8:1 Kováč ml. Šuker
11:00 Street Boys 2 Put Warriors 4 4:7 Husár Šuker
4.KOLO 18.11. 8:00 Slovaktual-Brasil 2 Jubilanti 4 3:13 Kováč ml. Šuker
8:45 Rebels 3 FC Aneko 7 11:1 Husár Šuker
9:30 Put Warriors 2 Collutions 4 3:6 Kováč ml. Šuker
10:15 Seleccao 3 Oaza United 7 3:6 Husár Šuker
11:00 Street Boys 2 Breza Best Victory 4 2:3 Kováč ml. Šuker
5.KOLO 25.11. 8:00 Jubilanti 2 Seleccao 4 5:5 Kováč ml. Šuker
8:45 FC Aneko 3 Street Boys 7 5:3 Husár Šuker
9:30 Oaza United 2 Rebels 4 4:4 Kováč ml. Šuker
10:15 Breza Best Victory 3 Put Warriors 7 8:1 Husár Šuker
11:00 Collutions 2 Slovaktual-Brasil 4 6:2 Kováč ml. Šuker
6.KOLO 2.12. 8:00 Breza Best Victory 2 FC Aneko 4 5:4 Husár Šuker
8:45 Seleccao 3 Collutions 7 1:2 Kováč ml. Šuker
9:30 Rebels 2 Jubilanti 4 4:7 Husár Šuker
10:15 Put Warriors 3 Slovaktual-Brasil 7 5:5 Kováč ml. Šuker
11:00 Street Boys 2 Oaza United 4 2:16 Husár Šuker
7.KOLO 9.12. 8:00 Slovaktual-Brasil 2 Seleccao 4 2:3 Kováč ml. Šuker
8:45 Oaza United 3 Breza Best Victory 7 8:2 Husár Šuker
9:30 Jubilanti 2 Street Boys 4 12:5 Kováč ml. Šuker
10:15 Collutions 3 Rebels 7 3:7 Husár Šuker
11:00 FC Aneko 2 Put Warriors 4 4:2 Kováč ml. Šuker
8.KOLO 16.12. 8:00 FC Aneko 2 Oaza United 4 2:5 Husár Šuker
8:45 Rebels 3 Slovaktual-Brasil 7 10:2 Kováč ml. Šuker
9:30 Street Boys 2 Collutions 4 3:2 Husár Šuker
10:15 Breza Best Victory 3 Jubilanti 7 2:7 Kováč ml. Šuker
11:00 Put Warriors 2 Seleccao 4 2:6 Husár Šuker
9.KOLO 23.12. 8:00 Collutions 2 Oaza United 4 4:5 Kováč ml. Šuker
8:45 Seleccao 3 Breza Best Victory 7 4:6 Husár Šuker
9:30 Slovaktual-Brasil 2 FC Aneko 4 1:5 Kováč ml. Šuker
10:15 Rebels 3 Street Boys 7 11:4 Husár Šuker
11:00 Put Warriors 2 Jubilanti

4

2:7 Kováč ml. Šuker

 

hore


 

Umiestnenie mužstiev

 

II. VRÁBEĽSKÁ LIGA 2012 / 2013
  Mužstvo Štatistika Skóre Body
1. Oaza United 9 7 2 0 65 : 24 23
2. Jubilanti 9 7 2 0 69 : 30 23
3. Rebels 9 7 1 1 78 : 30 22
4. Breza Best Victory 9 6 0 3 42 : 38 18
5. Seleccao 9 4 1 4 39 : 40 13
6. Collutions 9 4 0 5 31 : 34 12
7. FC Aneko 9 3 0 6 29 : 44 9
8. Street Boys 9 2 0 7 29 : 61 6
9. Put Warriors 9 1 1 7 24 : 60 4
10. Slovaktual Brasil 9 0 1 8 22 : 63 1

hore


 

Prehľad kariet

 

Hráč Narodený Mužstvo ŽK ČK
Hrvola, Tomáš 18.11.1992 Street Boys 2 0
Červenka, Marek 31.7.1977 FC Aneko 1 0
Šulík, Marián 6.11.1991 FC Aneko 1 0
Varga, Martin 7.10.1992 FC Aneko 1 0
Kúth, Jozef 4.1.1980 Breza Best Victory 1 0
Valach, Jozef 5.9.1976 Breza Best Victory 1 0
Vojtek, Miroslav 28.12.1968 Breza Best Victory 1 0
Máček, Marcel 13.10.1994 Collutions 1 0
Marhevzski, Roman 15.11.1996 Collutions 1 0
Molnár, Martin 31.7.1993 Collutions 1 0
Kulmon, Juraj 1.11.1991 Oaza United 1 0
Mikle. Tadeáš 10.12.1992 Oaza United 1 0
Póda, Marcel 11.8.1986 Rebels 1 0
Buday, Peter 3.10.1988 Slovaktual Brasil 1 0
Valent, Miroslav 16.4.1982 Slovaktual Brasil 1 0
Patkolo, Lukáš 11.4.1989 Jubilanti 1 0
Franko, Jakub 15.6.1994 Seleccao 1 0
Macák, Matúš 7.11.1987 Seleccao 1 0
Mikle, Michal 18.9.1986 Seleccao 1 0
Šabík, Lukáš 10.6.1990 Seleccao 1 0
Valach, Ľubomír 23.9.1973 Breza Best Victory 0 1

hore


 

Tabuľka strelcov

 

Hráč Narodený Mužstvo Góly
Špleha, Erik 28.2.1986 Rebels 21
Bako, Tomáš 17.2.1988 Oaza United 15
Mikle. Tadeáš 10.12.1992 Oaza United 15
Klas, Matúš 26.9.1992 Rebels 15
Vojtek, Peter 5.6.1996 Collutions 12
Póda, Marcel 11.8.1986 Rebels 10
Hrvola, Tomáš 18.11.1992 Street Boys 10
Sádovský, Pavol 7.7.1980 Jubilanti 10
Patkolo, Lukáš 11.4.1989 Jubilanti 9
Mikulec, Patrik 27.1.1975 Breza Best Victory 8
Valach, Ľubomír 23.9.1973 Breza Best Victory 8
Szűcs, Patrik 3.12.1993 Rebels 8
Galambiovský, Richard 29.6.1984 Jubilanti 8
Mórocz, Andrej 27.6.1984 Jubilanti 8
Porubský, Marcel 3.7.1983 Jubilanti 8
Hamar, Dávid 12.5.1991 Oaza United 7
Novotný, Marián 24.4.1990 Oaza United 7
Valent, Miroslav 16.4.1982 Slovaktual Brasil 7
Mikle, Michal 18.9.1986 Seleccao 7
Struhár, Marek 23.7.1988 Seleccao 7
Vojtek, Jakub 7.12.1991 FC Aneko 6
Valach, Jozef 5.9.1976 Breza Best Victory 6
Novotný, Lukáš 16.12.1987 Oaza United 6
Záhorský, Peter 30.5.1993 Rebels 6
Lorinczi, Matej 21..6.1990 Seleccao 6
Füle, Tomáš 28.2.1992 FC Aneko 5
Marhevzski, Roman 15.11.1996 Collutions 5
Levický, Marek 8.9.1983 Oaza United 5
Odráška, Michal 31.5.1986 Rebels 5
Kéry, Tomáš 23.12.1982 Street Boys 5
Goda, Tomáš 23.12.1981 Jubilanti 5
Libiak, Michal 4.2.1984 Jubilanti 5
Malý, Jozef 1.5.1979 Jubilanti 5
Hudík, Ernest 4.8.1991 Put Warriors 5
Toman, Vladimír 27.11.1974 Put Warriors 5
Goda, Peter 13.7.1980 Seleccao 5
Bystrický, Ján 26.1.1989 FC Aneko 4
Červenka, Marek 31.7.1977 FC Aneko 4
Galbaný, Jozef 28.12.1982 FC Aneko 4
Mišík, Marek 28.11.1976 Breza Best Victory 4
Marek, Patrik 19.9.1996 Collutions 4
Zima, Lukáš 13.4.1994 Collutions 4
Bujalko, Pavol 6.10.1983 Rebels 4
Mikla, Martin 28.3.1986 Slovaktual Brasil 4
Horváth, Matúš 15.5.1991 Street Boys 4
Sabo, Jozef 30.1.1983 Jubilanti 4
Kajsík, Igor 27.7.1991 Put Warriors 4
Franko, Jakub 15.6.1994 Seleccao 4
Sasko, Štefan 26.12.1980 Breza Best Victory 3
Szalai, Patrik 15.10.1989 Oaza United 3
Šranko, Kristián 23.2.1991 Oaza United 3
Krčmár, Michal 29.10.1989 Rebels 3
Valkovič, Peter 5.8.1986 Rebels 3
Buday, Peter 3.10.1988 Slovaktual Brasil 3
Palan, Michal 31.12.1981 Street Boys 3
Tóth, Radoslav 22.9.1993 Street Boys 3
Tóth, Tomáš 13.8.1989 Street Boys 3
Pichňa, Juraj 1.6.1987 Jubilanti 3
Kováč, Marek 3.3.1991 Put Warriors 3
Meňhart, Martin 15.9.1986 Seleccao 3
Koprda, Matúš 8.1.1993 FC Aneko 2
Kúrňava, Ján 6.8.1984 FC Aneko 2
Varga, Martin 7.10.1992 FC Aneko 2
Fábry, Maroš 13.8.1971 Breza Best Victory 2
Husár, Miloš 23.11.1981 Breza Best Victory 2
Oslanec, Mário 18.6.1977 Breza Best Victory 2
Šlachta, Robo 13.3.1982 Breza Best Victory 2
Máček, Marcel 13.10.1994 Collutions 2
Molnár, Martin 31.7.1993 Collutions 2
Šabík, Dávid 25.9.1996 Collutions 2
Búš, Marek 13.6.1989 Oaza United 2
Strieška, Michal 22.9.1984 Rebels 2
Boldiš, Peter 27.9.1981 Slovaktual Brasil 2
Podbehlý, Dominik 1.1.1988 Slovaktual Brasil 2
Sénaši, Mário 16.9.1979 Slovaktual Brasil 2
Šípoš, Martin 26.9.1981 Slovaktual Brasil 2
Mentel, Róbert 11.11.1983 Jubilanti 2
Jakab, Rudolf 12.4.1989 Put Warriors 2
Imre, Martin 1.9.1987 Put Warriors 2
Šabík, Lukáš 10.6.1990 Seleccao 2
Kúth, Jozef 4.1.1980 Breza Best Victory 1
Kúth, Peter 26.4.1988 Breza Best Victory 1
Machata, Peter 10.8.1979 Breza Best Victory 1
Stano, Peter 5.10.1981 Breza Best Victory 1
Vojtek, Miroslav 28.12.1968 Breza Best Victory 1
Gyepes, Robert 8.9.1989 Oaza United 1
Hamar, Juraj 20.6.1989 Oaza United 1
Sobol, Ladislav 26.8.1985 Rebels 1
Juhás, Michal 29.11.1986 Street Boys 1
Bíňovský, Martin 14.6.1982 Jubilanti 1
Šovčík, Peter 20.1.1985 Jubilanti 1
Svatík, Michal 25.6.1993 Put Warriors 1
Ferenc, Ján 7.11.1989 Put Warriors 1
Mráz, Michal 26.10.1988 Put Warriors 1
Golha, Matej 17.1.1990 Seleccao 1
Herda, Marcel 13.2.1988 Seleccao 1
Kišš, Tomáš 5.2.1985 Seleccao 1
Macák, Matúš 7.11.1987 Seleccao 1
Vnad, Matej 6.12.1987 Seleccao 1

hore


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka