Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

jeseň 2010

Rozpis zápasov a šatní

Kolo Dátum Čas Domáci Šatňa Hostia Šatňa Výsl. Rozhodca Poznámka
1. KOLO 24.10. 08:00Flamengo 2Abas 4 0:9Vajzer Pecek
08:45Mikra 3Breza 7 7:3Husár Pecek
09:30Street Boys 2AS Mozaika 4 3:3Vajzer Pecek
30.10.Mosap II 3ŠK Josi 7 3:4Husár Pecek
11:00Grasshoppers 2Slovaktual-Brazil 4 0:3Husár Pecek
2. KOLO 31.10. 08:00ŠK Josi 2Street Boys 4 7:2Husár Pecek
08:45Slovaktual-Brazil 3Mosap II 7 4:6Vajzer Pecek
09:30Grasshoppers 2Abas 4 5:9Husár Pecek
12.11.AS Mozaika 3Mikra 7 2:11Vajzer Pecek
10:15Breza 2Flamengo 4 9:2Vajzer Pecek
3. KOLO 7.11. 08:00Mikra 2Abas 4 5:3Husár Pecek
08:45Slovaktual-Brazil 3ŠK Josi 7 10:3Vajzer Pecek
09:30Mosap II 2Breza 4 5:4Husár Pecek
8.11.Grasshoppers 3AS Mozaika 7 5:5Husár Pecek
10:15Flamengo 2Street Boys 4 1:4Vajzer Pecek
4. KOLO 14.11. 08:00AS Mozaika 2Slovaktual-Brazil 4 5:6Husár Pecek
08:45Flamengo 3Mosap II 7 4:4Vajzer Pecek
09:30Abas 2ŠK Josi 4 5:7Husár Pecek
10:15Breza 3Grasshoppers 7 4:7Vajzer Pecek
11:00Mikra 2Street Boys 4 5:3Husár Pecek
5. KOLO 21.11. 08:00Slovaktual-Brazil 2Breza 4 4:2Husár Pecek
08:45Mosap II 3Mikra 7 3:11Vajzer Pecek
09:30Grasshoppers 2Flamengo 4 6:2Husár Pecek
10:15Street Boys 3Abas 7 1:5Vajzer Pecek
11:00ŠK Josi 2AS Mozaika 4 2:5Husár Pecek
6. KOLO 28.11. 08:00Street Boys 2Mosap II 4 3:3Husár Pecek
08:45Breza 3ŠK Josi 7 7:4Vajzer Pecek
09:30Flamengo 2Slovaktual-Brazil 4 3:9Husár Pecek
10:15Abas 3AS Mozaika 7 6:4Vajzer Pecek
29.11.Mikra 2Grasshoppers 4 3:4Vajzer Varga
7. KOLO 5.12. 08:00AS Mozaika 2Breza 4 5:7Husár Pecek
08:45Grasshoppers 3Street Boys 7 10:1Vajzer Pecek
09:30Slovaktual-Brazil 2Mikra 4 3:7Husár Pecek
10:15ŠK Josi 3Flamengo 7 8:3Vajzer Pecek
11:00Mosap II 2Abas 4 0:10Husár Pecek
8. KOLO 12.12. 08:00Mosap II 2Grasshoppers 4 2:6Vajzer Pecek
08:45Flamengo 3AS Mozaika 7 1:4Husár Pecek
09:30Mikra 2ŠK Josi 4 5:12Vajzer Pecek
10:15Street Boys 3Slovaktual-Brazil 7 3:5Husár Pecek
11:00Abas 2Breza 4 6:5Vajzer Pecek
9. KOLO 19.12. 08:00ŠK Josi 2Grasshoppers 4 6:3Vajzer Šuker
08:45Breza 3Street Boys 7 8:6Husár Pecek
09:30AS Mozaika 2Mosap II 4 9:3Vajzer Pecek
10:15Flamengo 3Mikra 7 4:9Husár Pecek
11:00Abas 2Slovaktual-Brazil 4 2:4Vajzer Pecek

1. kolo jarnej časti 2. ligy: 9. január 2011 od 11:00

hore

Preložené zápasy

Prekladanie zápasov
Mužstvotermín
ŠK Josi1. kolo
Mikra2. kolo
Mozaika AS3. kolo
Grasshoppers6. kolo


hore

Umiestnenie mužstiev

Mužstvo Štatistika Skóre Body
1. Mikra 9 7   2 63 : 37 21
2. Slovaktual - Brazil 9 7   2 48 : 31 21
3. Abas 9 6   3 55 : 31 18
4. ŠK Josi 9 6   3 53 : 43 18
5. Grasshoppers 9 5 1 3 46 : 35 16
6. Breza 9 4   5 49 : 46 12
7. AS Mozaika 9 3 2 4 42 : 44 11
8. Mosap II 9 2 2 5 29 : 55 8
9. Street Boys 9 1 2 6 26 : 47 5
10. Flamengo 9   1 8 20 : 62 1


hore

Prehľad kariet

Hráč Narodený Mužstvo ŽK ČK
Lörinczi, Matej 21.6.1990 Flamengo 2  
Nagy, Ladislav 5.1.1986 Abas 2  
Černák, Mário 9.8.1993 ŠK Josi 1  
Doležaj, Michal 11.2.1993 ŠK Josi 1  
Drahoš, Peter 18.4.1990 Street Boys 1  
Fekiač, Michal 5.3.1982 Slovaktual Brasil 1  
Füle, Tomáš 28.2.1992 AS Mozaika 1  
Horváth, Matúš 15.5.1991 Mosap II 1  
Kajaba, Mário 6.8.1994 ŠK Josi 1  
Kráľ, Luboš 5.9.1967 Breza Best Victory 1  
Maďar, Lukáš 28.12.1990 Street Boys 1  
Mihalík, Lukáš 12.2.1994 ŠK Josi 1  
Mikulec, Patrik 27.1.1975 Breza Best Victory 1  
Mikulec, Radovan 24.1.1976 Breza Best Victory 1  
Nagy, Miroslav 1.7.1982 Abas 1  
Podbehlý, Dominik 1.1.1988 Slovaktual Brasil 1  
Szombat, Martin 12.9.1987 Abas 1  
Šranko, Kristián 23.2.1991 Mosap II 1  
Šulík, Marián 6.11.1991 AS Mozaika 1  
Tadial, Norbert 23.7.1992 AS Mozaika 1  
Tóth, Peter 6.4.1978 Grasshoppers 1  
Valach, Ľubomír 23.9.1973 Breza Best Victory 1  
Valent, Miroslav 16.4.1982 Slovaktual Brasil 1  
Vall, Tomáš 11.9.1990 Flamengo 1  
Vašíček, Filip 5.9.1992 ŠK Josi 1  
Vnad, Matej 6.12.1990 Flamengo 1  
Závarský, Jakub 30.1.1992 AS Mozaika 1  
Zeman, Štefan 14.6.1988 Abas 1  
Zrubec, Jozef 15.7.1993 ŠK Josi 1  

Aktualizované 20.12.2010

hore

Tabuľka strelcov

Hráč Narodený Mužstvo Góly
Mihalík, Lukáš 12.2.1994 ŠK Josi 22
Špleha, Erik 28.2.1986 Mikra 16
Odráška, Michal 31.5.1986 Mikra 14
Zeman, Štefan 14.6.1988 Abas 13
Mikle, Martin 28.3.1986 Slovaktual Brasil 12
Mladý, Marcel 20.7.1991 Mikra 12
Nagy, Miroslav 1.7.1982 Abas 12
Búš, Marek 13.6.1989 Mosap II 10
Mišík, Marek 28.11.1976 Breza Best Victory 10
Sobol, Ladislav 26.8.1985 Mikra 10
Szombat, Martin 12.9.1987 Abas 10
Černák, Mário 9.8.1993 ŠK Josi 9
Šerfőző, Tomáš 1.11.1991 AS Mozaika 9
Mikulec, Radovan 24.1.1976 Breza Best Victory 8
Nagy, Ladislav 5.1.1986 Abas 8
Podbehlý, Dominik 1.1.1988 Slovaktual Brasil 8
Tóth, Peter 6.4.1978 Grasshoppers 8
Ürge, Jozef 29.1.1970 ŠK Josi 8
Vall, Tomáš 11.9.1990 Flamengo 8
Hrvola, Tomáš 18.11.1992 Mosap II 7
Marták, Ján 19.1.1988 Street Boys 7
Strhák, Michal 17.1.1978 Grasshoppers 7
Valach, Ľubomír 23.9.1973 Breza Best Victory 7
Vízi, Marián 20.9.1982 Slovaktual Brasil 7
Záhorský, Peter 30.5.1993 AS Mozaika 7
Horváth, Matúš 15.5.1991 Mosap II 6
Klas, Matúš 26.9.1992 AS Mozaika 6
Melichárek, Tomáš 22.6.1988 Abas 6
Meszároš, Michal 6.2.1992 AS Mozaika 6
Reischl, Miroslav 25.10.1980 Grasshoppers 6
Vojtek, Jakub 7.12.1991 AS Mozaika 6
Hanták, Martin 1.11.1975 Mikra 5
Kráľ, Luboš 5.9.1967 Breza Best Victory 5
Póda, Marcel 11.8.1986 Grasshoppers 5
Strieška, Michal 22.9.1984 Mikra 5
Šabík, Lukáš 10.6.1990 Flamengo 5
Ürge, Jozef 17.4.1994 ŠK Josi 5
Boldiš, Peter 27.9.1981 Slovaktual Brasil 4
Dzurek, Lukáš 14.5.1989 Street Boys 4
Kováč, Michal 7.8.1981 Grasshoppers 4
Kulčár, Juraj 7.5.1979 Grasshoppers 4
Kúth, Jozef 4.1.1980 Breza Best Victory 4
Kúth, Peter 26.4.1988 Breza Best Victory 4
Sénaši, Mário 16.9.1979 Slovaktual Brasil 4
Zrubec, Matej 11.10.1987 Slovaktual Brazil 4
Harča, Henrich 21.1.1992 Street Boys 3
Jančo, Peter 29.10.1985 Abas 3
Kováč, Martin 14.12.1978 Grasshoppers 3
Lörinczi, Matej 21.6.1990 Flamengo 3
Mikulec, Patrik 27.1.1975 Breza Best Victory 3
Nagy, Martin 26.9.1982 Slovaktual Brasil 3
Solotruk, Juraj 20.2.1981 Grasshoppers 3
Tóth, Tomáš 13.8.1989 Street Boys 3
Valach, Jozef 5.9.1976 Breza Best Victory 3
Zima, Lukáš 13.4.1994 Street Boys 3
Bronič, Martin 29.5.1981 Grasshoppers 2
Buday, Peter 3.10.1988 Slovaktual Brasil 2
Fekiač, Adam 12.5.1994 ŠK Josi 2
Golha, Matej 17.1.1990 Flamengo 2
Holka, Michal 9.1.1979 AS Mozaika 2
Kišš, Martin 14.2.1983 Grasshoppers 2
Lipták, Erik 22.1.1987 Abas 2
Molnár, Martin 31.7.1993 AS Mozaika 2
Novotný, Marián 24.4.1990 Mosap II 2
Oslanec, Mário 18.6.1977 Breza Best Victory 2
Šrank, Dušan 1.6.1976 Grasshoppers 2
Šranko, Kristián 23.2.1991 Mosap II 2
Šulík, Marián 6.11.1991 AS Mozaika 2
Valent, Miroslav 16.4.1982 Slovaktual Brasil 2
Zima, Michal 15.4.1994 ŠK Josi 2
Zrubec, Jozef 15.7.1993 ŠK Josi 2
Balázs, Marek 12.10.1989 Mosap II 1
Brezovský, Boris 29.11.1989 Street Boys 1
Fábry, Maroš 13.8.1971 Breza Best Victory 1
Fruni, Jakub 1.3.1988 Mikra 1
Gajdoš, Matej 9.1.1990 Flamengo 1
Jókay, Dávid 20.9.1982 Slovaktual Brasil 1
Kajaba, Mário 6.8.1994 ŠK Josi 1
Maďar, Lukáš 28.12.1990 Street Boys 1
Mikulec, Lukáš 28.11.1993 Street Boys 1
Prešinský, Róbert 7.6.1982 Slovaktual Brasil 1
Slamka, Roman 15.5.1992 AS Mozaika 1
Supek, Tomáš 9.1.1979 Street Boys 1
Szalai, Patrik 15.10.1989 Mosap II 1
Szegény, Karol 5.1.1970 Abas 1
Szücz, Patrik 2.12.1993 ŠK Josi 1
Tóth, Radoslav 22.9.1993 Street Boys 1
Varga, Martin 7.10.1992 AS Mozaika 1
Vašíček, Filip 5.9.1992 ŠK Josi 1
Vojtek, Miroslav 28.12.1968 Breza Best Victory 1
Vrabec, Michal 13.8.1990 Flamengo 1
Vrana, Mário 25.12.1973 Breza Best Victory 1
Záhorský, Vladimír 26.9.1989 Street Boys 1

Aktualizované 20.12.2010

hore


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka