Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

jar 2015

2. liga - JAR 2015

 

kolo dátum čas domáci šatňa hostia šatňa výsledok rozhodca poznámka
10.kolo 4.1. 11.00 La Masia 3 Put Warriors 7 6:5 Kováč Husár S.
11.45 Spil strom 2 Gold´s Gym 4 3:5 Husár M.

Husár S.

12:30 AS Mozaika 3 Jubilanti 7 5:5 Kováč Husár S.
  Breza B. V.    VOĽNO   - - -
13:15 Seleccao 2 Brazil 4 5:7 Kováč Husár S.
11.kolo 11.1. 11:00 AS Mozaika 3 Breza B. V.  7 3:3 Kováč Husár S.
  VOĽNO   Brazil   - - -
11:45 Put Warriors 2 Seleccao 4 4:9 Kováč Husár S.
12:30 Spil Strom 3 Jubilanti 7 3:2 Husár M. Husár S.
13:15 La Masia 2 Gold´s Gym 4 3:3 Kováč Husár S.
12.kolo 18.1. 11:00 Put Warriors 3 Spil Strom 7 3:10 Husár M.

Husár S.

11.45 Breza B. V.  2 Brazil 4 7:5   Husár S.
  Gold´s Gym  

VOĽNO

  - - -
12:30 Jubilanti 3 Seleccao 7 5:4 Husár M. Husár S.
13.15 AS Mozaika 2 La Masia 4 1:14 Kováč Husár S.
13.kolo 25.1. 11:00 Brazil 3 Jubilanti 7 9:3 Husár M.

Husár S.

  VOĽNO   La Masia   - - -
11:45 Breza B. V.  2 Put Warriors 4 11:1 Kováč

Husár S

12:30 Seleccao 3 Gold´s Gym 7 8:7 HUSAR M Husár.S
13:15 AS Mozaika 2 Spil Strom 4 5:8 HUSAR M Husár.S
14.kolo 1.2. 11:00 Gold´s Gym 3

Brazil

7 7:7 Kováč Husár.S
  Spil Strom   VOĽNO   - - -
1145 La Masia 2 Seleccao 4 2:6 Husár M. Husár S.
12:30 Put Warrior 3 AS Mozaika 7 6:6 Kováč Husár S.
13.15 Jubilanti 2 Breza B. V. 4 2:2 Kováč Husár S.
15.kolo 8.2.   VOĽNO   AS Mozaika   - - -
11:00

Breza B. V.

3 Gold´s Dym 7 12:1 Kováč Husár S.
11:45 Brazil 2 La Masia 4 2:5 Kováč Husár S.
12:30 Jubilanti 3 Put Warriors 7 5:4 Joniak Husár S.
13:15 Seleccao 2 Spil Strom 4 1:3 Joniak Husár S.
16.kolo 15.2. 11:00 Gold´s Gym 3

Jubilanti

7 3:6 Husár M.

Husár S.

11:45 AS Mozaika 2 Seleccao 4 4:9 Husár M. Husár S.
12:30 Spil Strom 3 Brazil 7 10:3 Husár M. Husár S.
13:15

La Masia

2 Breza B. V.  4 5:5 Kováč Husár S.
 

Put Warriors

  VOĽNO   - - -
17.kolo 22.2.   Seleccao   VOĽNO   - - -
11:00 Jubilanti 3

La Masia

7 5:5 Husár M. Husár S.
11:45 Breza B. V.  2 Spil Strom 4 5:1 Husár M. Husár S.
12:30 Brazil 3 AS Mozaika 7 10:3 Husár M. Husár S.
13:15 Gold´s Gym 2

Put Warriors

4 5:0 K. Husár M. Husár S.
18.kolo 1.3. 11:00 Seleccao 3 Breza B. V. 7 6:3 Kováč Husár S.
11:45 AS Mozaika 2 Gold´s Gym 4 5:0K Husár M. Husár S.
  VOĽNO   Jubilanti        
12:30 Spil Strom 3 La Masia 7 4:8 Husár M. Husár S.
13:15 Brazil 2 Put Warriors 4 8:5 Kováč Husár S.

 

Tabuľku strelcov si môžete stiahnuť TU

Tabuľku kariet si môžete stiahnuť TU

Tabuľku umiestnenia si môžete stiahnuť TU

Tabuľku rozpis zápasov si môžete stiahnuť TU


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka