Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

jar 2013

Kolo Dátum Čas Domáci Šatňa Hostia Šatňa Výsl. Rozhodca Poznámka
10. KOLO 13.1. 11:00 Put Warriors 3 Rebels 7 3:14 Kováč, ml. Šuker
11:45 Seleccao 2 Street Boys 4 6:2 Kováč, st. Šuker
12:30 Slovaktual Brasil 3 Breza Best Victory 7 7:8 Kováč, ml. Šuker
13:15 Collutions 2 FC Aneko 4 6:1 Kováč, st. Šuker
14:00 Jubilanti 3 Oaza United 7 2:10 Kováč, ml. Šuker
11. KOLO 20.1. 11:00 Breza Best Victory 3 Collutions 7 3:1 Kováč, ml. Šuker
11:45 FC Aneko 2 Jubilanti 4 7:7 Kováč, ml. Šuker
12:30 Put Warriors 3 Oaza United 7 0:7 Kováč, ml. Šuker
13:15 Street Boys 2 Slovaktual Brasil 4 4:11 Kováč, ml. Šuker
14:00 Rebels 3 Seleccao 7 1:3 Kováč, ml. Šuker
12. KOLO 27.1. 11:00 Put Warriors 3 Street Boys 7 8:0 Joniak Šuker
11:45 Collutions 2 Jubilanti 4 4:4 Kováč, ml. Šuker
12:30 Seleccao 3 FC Aneko 7 6:0 Kováč, ml. Šuker
13:15 Slovaktual Brasil 2 Oaza United 4 8:0 Kováč, ml. Šuker
14:00 Breza Best Victory 3 Rebels 7 5:6 Kováč, ml. Šuker
13. KOLO 3.2. 11:00 Jubilanti 3 Slovaktual Brasil 7 3:5 Joniak Šuker
11:45 FC Aneko 2 Rebels 4 1:9 Kováč, ml. Šuker
12:30 Collutions 3 Put Warriors 7 7:4 Joniak Šuker
13:15 Oaza United 2 Seleccao 4 6:2 Kováč, ml. Šuker
14:00 Breza Best Victory 3 Street Boys 7 10:5 Joniak Šuker
9.2. – Mestský ples - voľno
14. KOLO 17.2. 11:00 Seleccao 3 Jubilanti 7 4:3 Joniak Šuker
11:45 Street Boys 2 FC Aneko 4 0:5k Kováč, ml. Šuker
12:30 Rebels 3 Oaza United 7 4:4 Joniak Šuker
13:15 Put Warriors 2 Breza Best Victory 4 5:6 Kováč, ml. Šuker
14:00 Slovaktual Brasil 3 Collutions 7 9:5 Joniak Šuker
15. KOLO 24.2. 11:00 FC Aneko 3 Breza Best Victory 7 7:2 Kováč, ml. Šuker
11:45 Collutions 2 Seleccao 4 0:3 Joniak Šuker
12:30 Jubilanti 3 Rebels 7 4:8 Kováč, ml. Šuker
13:15 Slovaktual Brasil 2 Put Warriors 4 8:5 Joniak Šuker
14:00 Oaza United 3 Street Boys 7 17:1 Kováč, ml. Šuker
16. KOLO 3.3. 9:00 Seleccao 3 Slovaktual Brasil 7 2:3 Joniak Šuker
9:45 Breza Best Victory 2 Oaza United 4 3:6 Kováč, ml. Šuker
10:30 Street Boys 3 Jubilanti 7 1:14 Joniak Šuker
11:15 Rebels 2 Collutions 4 8:2 Kováč, ml. Šuker
12:00 Put Warriors 3 FC Aneko 7 15:1 Joniak Šuker
17. KOLO 10.3. 9:00 Oaza United 3 FC Aneko 7 5:2 Joniak Pecek
9:45 Slovaktual Brasil 2 Rebels 4 8:5 Kováč, ml. Pecek
10:30 Collutions 3 Street Boys 7 6:2 Joniak Pecek
11:15 Jubilanti 2 Breza Best Victory 4 8:3 Kováč, st. Pecek
12:00 Seleccao 3 Put Warriors 7 6:1 Kováč, st. Pecek
18. KOLO 17.3. 8:15 Jubilanti 3 Put Warriors 7      
9:00 Oaza United 2 Collutions 4      
9:45 Breza Best Victory 3 Seleccao 7      
10:30 FC Aneko 2 Slovaktual Brasil 4      
11:15 Street Boys 3 Rebels 7      

 

Oznamujeme mužstvám, že zápisy a štatistiky po poslednom odohratom kole zverejníme na týchto stránkach (zo zdravorných dôvodov správcu) neskôr.
Mužstvo Rebels odohrá barážový zápas s mužstvom The Rods o postup do 1.VL
(predpokladaný termín zápasu je 23.3. o 17:00).

 

hore


 

II. VRÁBEĽSKÁ LIGA 2012 / 2013
  Mužstvo Štatistika Skóre Body
1. Oaza United 17 13 3 1 120 : 46 42
2. Rebels 17 12 2 3 133 : 64 38
3. Jubilanti 17 9 4 4 114 : 72 31
4. Seleccao 17 10 1 6 71 : 56 31
5. Breza Best Victory 17 10 0 7 82 : 83 30
6. Collutions 17 7 1 9 62 : 68 22
7. Slovaktual Brasil 17 7 1 9 81 : 95 22
8. FC Aneko 17 5 1 11 53 : 94 16
9. Put Warriors 17 3 1 13 65 : 109 10
10. Street Boys 17 2 0 15 44 : 138 6

 

hore


 

Hráč Narodený Mužstvo ŽK ČK
Póda, Marcel 11.8.1986 Rebels 3 0
Mikle, Michal 18.9.1986 Seleccao 3 0
Červenka, Marek 31.7.1977 FC Aneko 2 0
Varga, Martin 7.10.1992 FC Aneko 2 0
Valkovič, Peter 5.8.1986 Rebels 2 0
Golha, Matej 17.1.1990 Seleccao 2 0
Hrvola, Tomáš 18.11.1992 Slovaktual-Brasil (SB) 2 0
Valach, Jozef 5.9.1976 Breza Best Victory 1 (1)
Valach, Ľubomír 23.9.1973 Breza Best Victory 1 (1)
Vojtek, Jakub 7.12.1991 FC Aneko 1 (1)
Fábry, Maroš 13.8.1971 Breza Best Victory 1 0
Kúth, Jozef 4.1.1980 Breza Best Victory 1 0
Vojtek, Miroslav 28.12.1968 Breza Best Victory 1 0
Máček, Marcel 13.10.1994 Collutions 1 0
Marhevzski, Roman 15.11.1996 Collutions 1 0
Molnár, Martin 31.7.1993 Collutions 1 0
Füle, Tomáš 28.2.1992 FC Aneko 1 0
Šulík, Marián 6.11.1991 FC Aneko 1 0
Bíňovský, Martin 14.6.1982 Jubilanti 1 0
Galambiovský, Richard 29.6.1984 Jubilanti 1 0
Patkolo, Lukáš 11.4.1989 Jubilanti 1 0
Bako, Tomáš 17.2.1988 Oaza United 1 0
Hamar, Dávid 12.5.1991 Oaza United 1 0
Kulmon, Juraj 1.11.1991 Oaza United 1 0
Mikle. Tadeáš 10.12.1992 Oaza United 1 0
Szalai, Patrik 15.10.1989 Oaza United 1 0
Čikel, Vladimír 24.5.1988 Seleccao 1 0
Franko, Jakub 15.6.1994 Seleccao 1 0
Macák, Matúš 7.11.1987 Seleccao 1 0
Struhár, Marek 23.7.1988 Seleccao 1 0
Šabík, Lukáš 10.6.1990 Seleccao 1 0
Buday, Peter 3.10.1988 Slovaktual Brasil 1 0
Šípoš, Martin 26.9.1981 Slovaktual Brasil 1 0
Valent, Miroslav 16.4.1982 Slovaktual Brasil 1 0
Maďar, Lukáš 28.12.1990 Street Boys 1 0
Galbaný, Jozef 28.12.1982 FC Aneko 0 1

 

hore


 

Hráč Narodený Mužstvo Góly
Špleha, Erik 28.2.1986 Rebels 34
Mikle. Tadeáš 10.12.1992 Oaza United 28
Bako, Tomáš 17.2.1988 Oaza United 25
Klas, Matúš 26.9.1992 Rebels 19
Hrvola, Tomáš 18.11.1992 Slovaktual-Brasil (SB) 18
Hamar, Dávid 12.5.1991 Oaza United 17
Mišík, Marek 28.11.1976 Breza Best Victory 16
Szűcs, Patrik 3.12.1993 Rebels 16
Valach, Ľubomír 23.9.1973 Breza Best Victory 15
Patkolo, Lukáš 11.4.1989 Jubilanti 15
Mikla, Martin 28.3.1986 Slovaktual Brasil 15
Valent, Miroslav 16.4.1982 Slovaktual Brasil 15
Mórocz, Andrej 27.6.1984 Jubilanti 14
Sádovský, Pavol 7.7.1980 Jubilanti 14
Novotný, Marián 24.4.1990 Oaza United 14
Mjuller, Peter 1.1.1992 Slovaktual Brasil (Rods) 14
Porubský, Marcel 3.7.1983 Jubilanti 13
Struhár, Marek 23.7.1988 Seleccao 13
Vojtek, Peter 5.6.1996 Collutions 12
Hudík, Ernest 4.8.1991 Put Warriors 12
Póda, Marcel 11.8.1986 Rebels 12
Podbehlý, Dominik 1.1.1988 Slovaktual Brasil 12
Kéry, Tomáš 23.12.1982 Street Boys 12
Galambiovský, Richard 29.6.1984 Jubilanti 11
Kajsík, Igor 27.7.1991 Put Warriors 11
Záhorský, Peter 30.5.1993 Rebels 11
Mikle, Michal 18.9.1986 Seleccao 11
Čerňanský, Kamil 19.2.1994 Collutions (Rods) 10
Molnár, Martin 31.7.1993 Collutions 10
Vojtek, Jakub 7.12.1991 FC Aneko 10
Levický, Marek 8.9.1983 Oaza United 10
Imre, Martin 1.9.1987 Put Warriors 10
Odráška, Michal 31.5.1986 Rebels 10
Franko, Jakub 15.6.1994 Seleccao 10
Lorinczi, Matej 21..6.1990 Seleccao 10
Mikulec, Patrik 27.1.1975 Breza Best Victory 9
Valach, Jozef 5.9.1976 Breza Best Victory 9
Valkovič, Peter 5.8.1986 Rebels 9
Červenka, Marek 31.7.1977 FC Aneko 8
Goda, Tomáš 23.12.1981 Jubilanti 8
Libiak, Michal 4.2.1984 Jubilanti 8
Sabo, Jozef 30.1.1983 Jubilanti 8
Marek, Patrik 19.9.1996 Collutions 7
Šabík, Dávid 25.9.1996 Collutions 7
Búš, Marek 13.6.1989 Oaza United 7
Szalai, Patrik 15.10.1989 Oaza United 7
Bujalko, Pavol 6.10.1983 Rebels 7
Goda, Peter 13.7.1980 Seleccao 7
Zima, Lukáš 13.4.1994 Collutions 6
Bystrický, Ján 26.1.1989 FC Aneko 6
Füle, Tomáš 28.2.1992 FC Aneko 6
Malý, Jozef 1.5.1979 Jubilanti 6
Novotný, Lukáš 16.12.1987 Oaza United 6
Svatík, Michal 25.6.1993 Put Warriors 6
Toman, Vladimír 27.11.1974 Put Warriors 6
Strieška, Michal 22.9.1984 Rebels 6
Meňhart, Martin 15.9.1986 Seleccao 6
Šípoš, Martin 26.9.1981 Slovaktual Brasil 6
Oslanec, Mário 18.6.1977 Breza Best Victory 5
Marhevzski, Roman 15.11.1996 Collutions 5
Galbaný, Jozef 28.12.1982 FC Aneko 5
Koprda, Matúš 8.1.1993 FC Aneko 5
Bíňovský, Martin 14.6.1982 Jubilanti 5
Fonody, Tomáš 21.2.1988 Put Warriors 5
Buday, Peter 3.10.1988 Slovaktual Brasil 5
Sénaši, Mário 16.9.1979 Slovaktual Brasil 5
Horváth, Matúš 15.5.1991 Street Boys 5
Fábry, Maroš 13.8.1971 Breza Best Victory 4
Husár, Miloš 23.11.1981 Breza Best Victory 4
Sasko, Štefan 26.12.1980 Breza Best Victory 4
Šlachta, Robo 13.3.1982 Breza Best Victory 4
Vojtek, Miroslav 28.12.1968 Breza Best Victory 4
Mentel, Róbert 11.11.1983 Jubilanti 4
Chren, Ondrej 12.2.1993 Put Warriors 4
Jakab, Rudolf 12.4.1989 Put Warriors 4
Kováč, Marek 3.3.1991 Put Warriors 4
Krčmár, Michal 29.10.1989 Rebels 4
Sobol, Ladislav 26.8.1985 Rebels 4
Palan, Michal 31.12.1981 Street Boys 4
Palán, Miloš 30.3.1984 Street Boys 4
Varga, Martin 7.10.1992 FC Aneko 3
Pichňa, Juraj 1.6.1987 Jubilanti 3
Šovčík, Peter 20.1.1985 Jubilanti 3
Šranko, Kristián 23.2.1991 Oaza United 3
Čikel, Vladimír 24.5.1988 Seleccao 3
Kišš, Tomáš 5.2.1985 Seleccao 3
Šabík, Lukáš 10.6.1990 Seleccao 3
Tóth, Radoslav 22.9.1993 Street Boys 3
Tóth, Tomáš 13.8.1989 Street Boys 3
Kúth, Jozef 4.1.1980 Breza Best Victory 2
Machata, Peter 10.8.1979 Breza Best Victory 2
Vrana, Mário 25.12.1973 Breza Best Victory 2
Máček, Marcel 13.10.1994 Collutions 2
Kúrňava, Ján 6.8.1984 FC Aneko 2
Šerfőző, Tomáš 1.11.1991 FC Aneko 2
Hamar, Juraj 20.6.1989 Oaza United 2
Ferenc, Ján 7.11.1989 Put Warriors 2
Macák, Matúš 7.11.1987 Seleccao 2
Boldiš, Peter 27.9.1981 Slovaktual Brasil 2
Vízi, Marián 20.9.1982 Slovaktual Brasil 2
Juhás, Michal 29.11.1986 Street Boys 2
Kúth, Peter 26.4.1988 Breza Best Victory 1
Stano, Peter 5.10.1981 Breza Best Victory 1
Čuchor, Samuel 15.12.1995 Collutions 1
Mikla, Marko 7.12.1996 Collutions 1
Strieška, Dominik 14.10.1995 Collutions 1
Šulík, Marián 6.11.1991 FC Aneko 1
Ďurčok, Ivan 6.11.1982 Jubilanti 1
Szombath, Ladislav 14.2.1962 Jubilanti 1
Gyepes, Robert 8.9.1989 Oaza United 1
Mráz, Michal 26.10.1988 Put Warriors 1
Sperka, Marek 11.5.1991 Rebels 1
Golha, Matej 17.1.1990 Seleccao 1
Herda, Marcel 13.2.1988 Seleccao 1
Vnad, Matej 6.12.1987 Seleccao 1
Zrubec, Matej 14.1.1990 Slovaktual Brasil 1
Maďar, Lukáš 28.12.1990 Street Boys 1

 

hore


 

dnes je: 23.7.2019

meniny má: Oľga

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka