Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Rock Show Vráble 2011

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE
programdiskusiapódiový aparát

 

plagát podujatia

 

História Rock Show

Za propagáciu ďakujeme portálu Leviceonline.sk

Plagát Rock Show 

 


 

Aktuálne

15.8.2011

Priatelia..ĎAKUJEM! Ako prvé musím povedať, že toto bola moja najkrajšia Rock Show (a nie preto, že by Juro Čokyna robil predošlé zle).
A keď už ďakujem, tak by som rád poďakoval niekoľkým ľuďom, ktorí mi naozaj veľmi pomohli..Mal by som asi začať od najvyšších miest a preto ďakujem pánovi primátorovi už len za to, že mi dal príležitosť, pani prednostke za podporu, Jurovi Čokynovi za veľa veľa (naozaj veľa:)) užitočných rád, tiež svojim kolegom a všetkým, ktorí akokoľvek pomohli mne a pomohli s touto parádou..Je ich veľa, preto nebudem všetkých menovať (dúfam, že sa neurazia)..A špeciálne ďakujem ide Vám ľudia všetkým, ktorí ste prišli a bavili sa a dodávali mi pozitívnu energiu..ĎAKUJEM!
 

9.8.2011

Dámi a páni, nesiem príjemné správy..v sobotu po Rock Show bude nočný stage tiež..konkrétne vo WOOD PUBE, kde bude hrať DJ Muso zo zoskupenia Respect Vibration..niektorí z Vás už vedia o koho ide a tí, ktorí nevedia a chcú, tí zistia..každopádne sa môžete tešiť na fajin reggae:)

 

3.8.2011

A je to isté..Na piatkový nočný stage zavíta kapelka Tahsatunga zo Žiaru nad Hronom...

 

2.8.2011

Dobré ránko! po pár dňoch máme pre Vás zopár noviniek..začnime teda piatkovým nočákom: jedna kapela vypadla, ale už sa rysuje iná, čoskoro prezradím ktorá..no a bufetík zabezpečí naša Vaša obľúbená krčmička Pod orechom...No a na sobotu sa rysuje nočný stage plný rytmov reggae a jungle..

 

27.7.2011

A stalo sa to, čo som najviac nechcel, aby sa stalo...Vypadla nám jedna kapela..takže silno hľadáme náhradu na nočný stage namiesto Kabát Revival...návrhy?
Puškár

 

22.7.2011

A plagáty sú vytlačené, predpokladám, že v najbližších dňoch ich zazriete nie len v našom meste...
Puškár

 

20.7.2011

Takže...od včera prešlo veľa času a trošku sa nám pomenil line-up..Všetko je v programe, ale stalo sa asi toto: Dewon sa presunul z ihriska na nočný stage v kine..A to je asi tak všetko:) Ešte pár detailov na plagáte a bude tu aj ten.. Puškár

 

19.7.2011

Priatelia, ako už Juro Čokyna napísal, on organizáciu Rock Show na starosti nemá. Prebral som to ja (Marek Puškár) a Peťo Vereš, takže informácie budeme dopĺňať my a na nás môžete smerovať Vaše otázky aj prosby, pochvaly aj kritiku. Tak poďme na to...Program je už zverejnený, dolaďujeme detaily, ale žiadne radikálne zmeny už nebudú a na plagáte sa tiež pracuje, do zajtra by to malo byť hotové...

Latka je vysoko...spravím všetko pre to, aby som ju preskočil ;) Puškár

 

19.7.2011

Ok, takže konečne otvárame stránky Rock Show Vráble 2011. Na úvod jedna podstatná zmena: Rock Show Vráble 2011 ako vôbec prvú v histórii už nerobím ja, Juro Čokyna. Skončil som na mieste, kde som predtým pracoval a "premiestnil" som sa inam. Organizáciu RS majú na starosti Peter Vereš a ... Marek Puškár - nová to tvár na poli samosprávnej kultúry vo Vrábľoch. A títo dvaja ľudia budú s vami komunikovať (nielen) prostredníctvom týchto podstránok. Ja len ďakujem všetkým, že sme tu spolu boli a opakujem, čo som často vravieval aj na pódiu: Bolo mi cťou robiť pre vás ... Držím všetkým palce a teším sa na ROCK SHOW Vráble 2011 (2012, 2013 ...). Čokyna


 

dnes je: 15.9.2019

meniny má: Jolana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka