Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Fotogaléria

Informácia o rekonštrukčných prácach v budove mestského úradu (zverejnené 21. 2. 2018)

ilustračnýV budove mestského úradu prebiehajú za plného chodu úradu rekonštrukčné práce veľkého rozsahu. Vzhľadom na túto skutočnosť vás žiadame o pochopenie, jednak čo sa týka udržiavania čistoty v budove, jednak s ohľadom na dočasné umiestnenie jednotlivých kancelárií na iných miestach, ako ste zvyknutí. Najjednoduchšie, ako zistiť, kde sídli kancelária, ktorú hodláte navštíviť, je, opýtať sa pri vstupe do budovy v informačnej kancelárii.

viac...


 

Výstava „Dnes nevesta, zajtra žena ...“

náhlad

Mesto Vráble v spolupráci s MO Csemadok v Hornom Ohaji, OV Csemadok v Nitre, Krajským osvetovým strediskom v Nitre a Domom ľudových tradícií v Hornom Ohaji Vás pozýva na výstavu „Dnes nevesta, zajtra žena ...“ v Kultúrnom dome v Hornom Ohaji. Slávnostné otvorenie výstavy sa uskutoční 29. apríla 2018 o 15:00 hodine. Výstava bude otvorená od 29. apríla 2018 do 6. mája 2018 v čase od 16:00 do 20:00 hodiny.

 

viac...


 

Uzatvorenie chodníka do Parku Žitava v smere od Sídl. Žitava (zverejnené 9. 2. 2018)

ilustračnýMesto Vrále oznamuje svojim občanom, že od 13. 2. 2018 bude uzatvorený chodník do Parku Žitava v smere od Sídl. Žitava, z dôvodu výstavby inžinierských sietí a bytového domu na Sídlisku Žitava, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti staveniska, pričom môže dôjsť k ohrozeniu bezpečnosti a zdravia chodcov a cyklistov. Bližšie informácie nájdete v priloženom dokumente.

viac...


 

VÍNO VRÁBLE 2018

náhlad

Združenie vrábeľských vinohradníkov a Slovenský zväz záhradkárov vo Vrábľoch vás srdečne pozývajú na 27. ročník súťažnej výstavy vín VÍNO VRÁBLE 2018, ktorý sa uskutoční dňa 5. mája 2018 na Archíve vín vo Vrábľoch od 14:00 hod.

viac...


 

Stavanie mája

náhlad

Mesto Vráble – oddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu Vás srdečne pozýva na Stavanie mája, ktoré sa uskutoční dňa 30. apríla 2018 o 18:00 hod. na Čerešňovom námestí. O stavanie mája sa postarajú vrábeľskí „valibuci“ a do nálady nám zahrajú folklórny súbor Čaradčan a kapela Walk on. Tešíme sa na Vás.

viac...


 

Vzdelávanie seniorov na PC

ilustračný obrázok

 

 

 

 

 

Oddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu Mesta Vráble organizuje bezplatné Vzdelávanie seniorov v oblasti počítačových zručností. Prihlasovanie prebieha osobne na MsÚ Vráble – odd. sociálnych vecí, č. dverí 216.

viac...


 

Otvorenie fontán

náhlad

Mesto vráble vás srdečne pozýva na slávnostné otvorenie fontán, ktoré sa bude konať dňa 13. mája 2018 o 17:00 hod. na Čerešňovom námestí vo Vrábľoch. Pre deti budú nachystané sprievodné akcie ako bublinová show, alebo Crazy Chichi world.

viac...


 

dnes je: 20.4.2018

meniny má: Marcel

webygroup
ÚvodÚvodná stránka