Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Fotogaléria

Oznam o prebiehajúcej rekonštrukcii chodníka (zverejnené 13. 6. 2018)

logo

Mesto Vráble oznamuje občanom, že od 14. 6. 2018 bude prebiehať rekonštrukcia chodníka pozdĺž Levickej ulice na úseku medzi ulicami Partizánska a Školská, pred základnými školami. Žiadame občanov, aby vstupovali na chodník len v nevyhnutnom rozsahu a podľa pokynov pracovníkov dodávateľskej firmy.

viac...


 

Informácia o rekonštrukčných prácach v budove mestského úradu (zverejnené 21. 2. 2018)

ilustračnýV budove mestského úradu prebiehajú za plného chodu úradu rekonštrukčné práce veľkého rozsahu. Vzhľadom na túto skutočnosť vás žiadame o pochopenie, jednak čo sa týka udržiavania čistoty v budove, jednak s ohľadom na dočasné umiestnenie jednotlivých kancelárií na iných miestach, ako ste zvyknutí. Najjednoduchšie, ako zistiť, kde sídli kancelária, ktorú hodláte navštíviť, je, opýtať sa pri vstupe do budovy v informačnej kancelárii.

viac...


 

Vzdelávanie seniorov na PC - posledné voľné miesta

ilustračný obrázokOddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu Mesta Vráble organizuje bezplatné Vzdelávanie seniorov v oblasti počítačových zručností. Prihlasovanie prebieha osobne na MsÚ Vráble – odd. sociálnych vecí, č. dverí 216.

viac...


 

Západoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje generálny pardon (zverejnené 15. 5. 2018)

ZSVS LOGO 2.jpgZápadoslovenská vodárenská spoločnosť oznamuje generálny pardon pre neoprávnený odber vody z verejného vodovodu a neoprávnené vypúšťanie odpadových vôd do verejnej kanalizácie.

viac...


 

Vráble CUP 2018

Vráble cup 1.jpgMesto Vráble, referát kultúry a športu oznamuje, že organizuje 2. ročník turnaja v malom futbale, ktorý sa uskutoční 5. Júla 2018 od 9:00 hod. na futbalovom štadióne na Dyčke. 

viac...


 

Hudobný festival Rock Show Vráble

rock show 2Festival Rock Show Vráble sa bude konať 18. augusta 2018 na starom ihrisku.

Ako každý rok, aj tento ročník bude bohatý nielen žánrovo, ale aj svojim obsadením.

viac...


 

ŠPORTOVEC ROKA 2017

špotrovci

Mesto Vráble, referát kultúry a športu v spolupráci so športovou komisiou vyhlasuje anketu Športovec roka 2017, v kategórii jednotlivec, kolektív, tréner a funkcionár.

 

viac...


 

Revízia knižničného fondu – oznam knižnice

knihyMestská knižnica vo Vrábľoch  oznamuje čitateľom, že na základe zákona O knižniciach - číslo 126 z roku 2015, bude v knižnici prevádzaná pravidelná komplexná revízia knižničného fondu. Z tohto dôvodu bude v čase od 4. do 30. júna 2018 knižnica zatvorená.

viac...


 

Preprava na kúpalisko v Dunajskej Strede

ilustračný obrázokMestský úrad vo Vrábľoch , Oddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu oznamuje občanom mesta, že v letných mesiacoch organizuje prepravu na kúpalisko v Dunajskej Strede v dňoch 19. 7. 2018 a 16. 8. 2018

viac...


 

dnes je: 24.6.2018

meniny má: Ján

webygroup
ÚvodÚvodná stránka