Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Doprava

pridané 31.8.2010 09:18:43

oprava priecestia a informovanost,Priecestie

"peter m.aMartin"
Tak že , anonym ovia. V prvom rade je slušné sa poďakovať pánovi primátorovi,že sa mu podarilo presadiť túto investíciu u kompetentných.Na Slovensku je veľa omnoho frekventovanejších železničných priecestí,ne to naše tu vo Vrábloch.Napriek uvedenému sa to podarilo.Za ďalšie ani dva dni pred zahájením samotných stavebných prác nebolo na 100% isté,že v ktorý deň budu stavebné práce zahájené a to z rôznych organizačných príčin zo strany investorov.Anonym peter m.Ak cestujete do Nitry alebo inde,do iného mesta či kraja a sú tam dopravné obmedzenia,tak to aj im ,Vaším cynickým spôsobom vytýkate,že Vám to neoznámili vopred až domov ? Vy fakt máte problém vydržať zopár dni v inom dopravnom režime ?A ďalej,čm ste Vy osobne prispel k tomu ,aby v meste neboli,podľa Vás,predpotopné amplióny ?
Ako si Vy môžete dovoliť nazvať spoločnosť Veolia Transport Nitra a.s. Splašenou spoločnosťou ?Vaše riadky odosielame na vedomie uvedenej spoločnosti.
"Martin"
Harmonogram postupu prác je nastavený tak,aby boli dodržané technologické postupy.Nechajte to na skutočných odborníkov a tešte sa na príjemné prejazdy zrekonštruovaným železničným priecestím,aké ma len málo miest na Slovensku.


 

ŽPaV


 
pridané 30.8.2010 19:32:23

Priecestie- obchádzka

Prečo namiesto vyznačenej obchádzky chodia všetky autá popod vinice a niečia trávniky a cestu na ktorú sme sa my viničiari skladali po 2000,-Sk. Keď sa priecestie uzavrelo mala tam byť umiestnená značka zákaz prejazdu. Veľmi by ma zaujímalo, kto tú cestu dá teraz do poriadku?

Jana


 
pridané 30.8.2010 11:55:16

Priecestie

Neviem prečo na Slovensku, nie je možné to, čo je považované za normálne v iných krajinách EU - najmä na západ od nás.
Keď sa raz uzavrie tak významná cesta, akou by cesta prvej triedy mala byť, malo by sa urobiť všetko preto, aby dočasná uzávierka trvala čo najkratišie.
Neviem ako sa na priecestí pracovalo v predchádzajúce dni, ale v nedeľu 29. augusta o cca 15:00 a ani o 17:00 h. keď som cez Vráble prechádzal sa na priecestí nič nedialo.
Prečo to nie je možné uzavirieťv piatok neskoro večer, a pri osvetlení pracovať 24 hodín tak, aby bola cesta do nasledujúceho pondelka opäť prejazdná. Robotníci budú mať aspoň príplatky a cestujúci ľudia sa budú cítiť ako v EU. Technológia opravy určite nie je taká náročná, že cesta musí byť uzaretá 1 týždeň!

Martin


 
pridané 27.8.2010 15:08:58

oprava priecestia a informovanost

Už 4. augusta rokoval primátor o oprave železničného priecestia, tak prečo sa termin opravy nedostal do novín? U nás tiež nerozumieť čo hlásajú v tých predpotopných ampliónoch a na webe som to ani 26.8, teda deň pred uzávierkou nenašiel.... Jediná informácia prišla mejlom od splašenej Veolie kde sa píše:

"...Uzávierka bude od zajtra 27.8.2010 od 7:00 do 1.9.2010 do 10:00 .
Ospravedlňujem sa o oznam na poslednú chvíľu , tiež sme sa to dozvedeli na poslednú chvíľu...."


Pýtam sa teda, čo pre informovanosť obyvateľov urobilo mesto v čase od 4.8 do 26.8.2010, keď ani Veolia o tom nevedela?

 

peter m.


 
pridané 26.8.2010 11:12:52

oprava priecestia

prosim vas, co to o 11:00 hlasili v rozhlase o oprave toho zeleznicneho priecestia? nikde to tu neviem najst na stranke. dakujem

katka


 
pridané 18.8.2010 12:27:35

archivácia

príspevky z mája nájdete odteraz v archíve

správca


 

 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka