Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Doprava

pridané 14.7.2010 21:46:16

Sľuby

Zopakovaný príspevok z diskusného fóra "Všeobecne". Na tomto mieste porušenie pravidla č. 5.

rodený vrábelčan


 
pridané 13.7.2010 09:45:39

Nedostatok parkovacích miest

Mesto Vráble vlastní štúdiu rozširovania parkovacích miest aj na sídlisku Lúky.Realizáciu zahájime po pridelení finančných prostriedkov.

ŽPaV


 
pridané 12.7.2010 23:24:00

Nedostatok parkovacích miest

Dobrý deň. Všimol som si, že viacero občanov sa tu sťažuje na autá parkujúce na chodníkoch. Chcel by som požiadať kompetentných o riešenie situácie s parkovacími miestami, konkrétne moja žiadosť sa týka sídliska Lúky. Myslím si však, že rovnaká situácia je aj na ostatných sídliskách. Denno denne, ak niekto príde autom na parkovisko zhruba po desiatej hodine večer, nemá šancu zaparkovať na normálnom parkovacom mieste. Sme nútení stáť na chodníkoch, trávnikoch a podobne. Nie, že by ľudia boli leniví a chceli mať auto hneď pri svojej bytovke. Voľné miesta nie sú nikde na okolí. Chcel by som sa spýtať, či mesto plánuje vybudovanie nových miest na sídlisku Lúky, ak áno kedy, alebo budeme aj naďalej nútení otravovať život sebe, aj chodcom? Ďakujem.

občan z Lúk


 
pridané 7.7.2010 21:09:42

žlaby na Kaške

Tie žlaby na Kaške neplnia svoju funkciu a mali by sa vyhodiť. Pôvodne mali odvádzať vodu z parkovísk, ale na parkoviská sa dala zámková dlažba a cez tú voda vsakuje do zeme. Celkom zbytočne sa tam na konci robil aj lapač ropných látok, ktorý tam vraj musí byť, ale tie žlaby sú uložené v piesku a keby nejaké ropné látky aj unikli, tak medzerami medzi žlabmi rovnako vsiaknu do zeme. Cez tie žlaby sa veľmi zle parkuje, mali sa niečim zakryť.

Prečo sa takéto žlaby museli dať na Kašku, keď žiadne nové parkovisko na sídliskách to nemá?

Zrejme zbytočne sa tam robil aj odskok na strom, ktorý bol o pár mesiacov neskôr vyrúbaný a to v čase plnej vegetácie. Dodnes za neho nieje vysadená náhrada a odskok blokuje jedno parkovacie miesto.

peter m.


 
pridané 6.7.2010 10:36:19

chodník

Nielen autá parkujú na chodníkoch, ale na Podmájskej ulici si istý majiteľ urobil na chodníku pred svojim domom "parkovisko" na nepotrebnú zem z dvora.......moje deti musia chodiť preto po ceste, nakoľko chodník je neprejazdný, a to je tomu už presne rok!! Má to prenajaté od mesta, aby tam uskladňoval zem? Pokiaľ viem mal by si to zaplatiť....

SJ


 

 

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka