Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Doprava

Doprava

pridané 21.4.2010 21:04:40

Vozidlo Veposu

Vozdilo Veposu NR 433.., dnes popoludní posýpalo kameňom frakcie cca 16mm trasu Lapáš-Vráble,tak že kamene sa sypaly z ložnej plochy vozidla na vozidlá idúce či už za ním, alebo odletovali na protiidúce vozidlá.
Prosím vedenie spoločnosti o pohovor s vodičom, pretože podľa zákona o CP je zodpovedný za prepravu materiálu, hlavne keď bol pri nakládke.

vodič profesionál


 
pridané 19.4.2010 11:02:21

Parkovisko sídlisko Žitava

Na výstavbu parkoviska pred bytovým domom č.1400 na sídlisku Žitava máme zhotovený investičný zámer.Jeho realizácia je podmienená chválením v MZ a zabezpečením investičných prostriedkov.

Ig.Vladimír Pavlovič,ved.odd.ŽPaV


 
pridané 16.4.2010 00:12:01

parkovisko?

neuvazujete o urobeni parkoviska na sidl. zitava?za panelakom c.1400

asked


 
pridané 15.4.2010 22:19:44

Fiat Punto z Pizerie

Pripájam sa k príspevku o odparkovanom aute z Pizérie. Ten vodič je neskutočným príkladom arogancie. Pri odparkovaní má pred autom 5 metrov a on si ho odstaví presne pred prechodom pre chodcov. To už skutočne nikto nemôže voči nemu nič robiť?

zhrozený občan


 
pridané 15.4.2010 22:08:21

P A R K O V I S K O (sídl. Žitava)

Dobrý deň,

chcel by som sa spýtať na parkovisko na sídlisku Žitava, konkrétne za panelákom s číslom 1400 (oranžový činžiak). Každý, kto tu býva, tak ustavične keď tu chce zaparkovať, tak len dúfa, že tam bude nejaké miesto na parkovanie. Najhoršie na tomto celom parkovisku je, že aj by sa dalo zaparkovať, keby väčšina ľudí parkovať vedela. Jeden zaparkuje zle a už to ide. Ustavične sa stáva, že medzi dvomi autami je taký plac, že by sa zaparkovať aj dalo, avšak ak aj zaparkujete, tak neotvoríte dvere. Tak chcel by som sa spýtať, či mesto neplánuje výstavbu nového parkoviska (dole na roli smerom od činžiaku pri žitavu), aspoň 2 rady parkovacích miest. Ďakujem za odpoveď

5o


 
pridané 13.4.2010 09:26:14

cyklisti,korčuliari...

Príspevkom bolo porušené pravidlo č. 4

cyklista


 
pridané 10.4.2010 15:39:04

ludia na korculiach a na ceste

Chcel by som vediet ako je to s tými občanmi ,ide to po ceste na kočuliach,alebo na tom skeiborde a Vy s autom ,aby ste davali pozor este aj na nich,niekedy nevedia kde sa maju uhnuť,atd,Poprosím kto by mi na tento problém vedel odpovedať.Podla mna i nemajú tam čo hľadať,ak by tak vyhláska hovori aj to,že majú mať aj spätne zrkadla ??alebo sa mýlim,kto mi prosím odpovie z odborného hladiska On si zmyslí,že ide tamdoprava alebo dolava a ako ma vodič vedieť kde ide ani sa neobtažuje vystrieť ruku.ak ho zrazíte ako dokažete že ukazoval smer.Vopred dakujem za odpoved,.

janko


 
pridané 6.4.2010 20:38:38

Môj názor...

Keď sme volili našich zástupcov za poslancov do Zastupiteľstva VÚC, kde sa dostal aj náš pán primátor, tak sme dúfali a verili, že bude zastupovať a presadzovať hlavne záujmy našich obyvateľov, čo okrem iného aj on v rámci volebnej kampane do VÚC deklaroval.(nemôžem tvrdiť,že to nerobí) Ale nechápem, prečo na tieto pertraktované problémy on sám nereaguje a už vôbec nemôžem pochopiť tých, ktorí napomínajú, či "múdro" upozorňujú na skutočnosť, že naše fórum je len mestké fórum a tieto problémy sú v kompetencii VÚC či inej správy.Podobne to bolo aj v prípade zimnej údržby rsp. neúdržby ciest napr. Vráble-Tajna. Okrem toho občan- volič predsa rád volí toho svojho poslanca do všetkých orgánov,aby pre neho vybavil čo najviac a vôbec ho nezaujíma či je to praktický možné a už vôbec, že či to nie je na úkor iného občana, ktorý má smolu,že tam nikoho nemá a pritom platí dane tak ako aj ten čo tam niekoho má.Tak ako to vlastne je??? Čo sa vlastne zmenilo od revolúcie v nás ľuďoch ???

občan znalý


 

 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka