Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Doprava

Doprava

pridané 14.12.2009 13:23:43

Poďakovanie

Pred rokom som prispela do fóra poznámkou o postrádaní prechodu pre chodcov na Ohajskej ceste (kade denno-denne chodia deti do školy na sídlisko Lúky). Či už bola zebra v pláne alebo si niekto príspevok všimol, v každom prípade veľmi pekne ďakujem všetkým kompetentným....

Matka


 
pridané 9.12.2009 22:23:19

Parkovanie na travniku

Aj dnes na travniku z vychodnej strany 1131 stoja vozidla R LAguna, O AStra, a na druhej strane pri 1133 PAT volnych miest.
PAni z MsP dohliadnite! Tu uz ide o chr.....stvo

JH


 
pridané 9.12.2009 00:11:31

Moravska ulica

Dobrý den.
Chcem sa spytat preco sa nic nerobi s parkovaním na Moravskej ulici.
Ako je možné že tam podnikateľ parkuje zo siedmymi dodávkami,ktoré využíva na podnikateľské účely.Nemal by mat na to priestory kde by parkoval so svojimi dodávkami?Každý den chodí mestská polícia okolo a vobec nikoho to nezaujíma.To sa zacne riešiť tento problém až vtedy ked sa začne konečne niekto sťažovať?

obcan


 
pridané 8.12.2009 10:43:48

prechod pre chodcov - M.Z.

Pridavam sa k M.Z., ze uvedeny prechod pre chodcov je velmi casto nefunkcny z dovodu, ze si niektori vodici zamienaju chodnik s parkoviskom. Mozno nejaka zabrana by pomohla, lebo je fakt problematicke prechadzat tam okolo parkujuceho "jedinca", co nerozpozna chodnik od parkoviska. Ak je to mozne, prosim Mestsku policiu castejsie sa tam pozriet a poriesit "nevedomych" vodicov.
Dakujem.

Giselle


 
pridané 7.12.2009 20:47:30

zákaz parkovania

Chcela by som upozorniť na nesutále porušovanie zákazu parkovania pred panelákom č.1117/31 na sídl. Lúky. Na parkovisku bol dodatočne vyznačený zákaz parkovania v strede parkoviska na koci radu. Tento zákaz je neustále porušovaný vodičmi, ktorí ho nerešpektujú. Stačilo by keby sa páni policajti sem-tam prešli večer po meste a majú zarobené. Vodiči, ktorí parkujú na zákaze parkovania, sú prekážkou v ceste, veľakrát auto trčí do cesty a je ťažké tadiaľ prejsť ďalším autom na parkovisko.

Martina


 
pridané 6.12.2009 18:14:20

Staticka doprava na sidlisku Luky

Chcel by som poukazat na zvysujuce sa mnozstvo motorovych vozidiel ktore parkuju na verejnej zeleni, napriek tomu ze miesto na parkovanie je dostupne cca 50 m dalej, t.z. o tri vchody dalej je poloprazdne parkovisko, ale tam na svoj tatosik ujo majitel zo svojho okienka nevidi.
Viem uz som v minulosti pisal o potrebe rozsirenia parkovisk na ukor verejnej zelene, ale konkretne pri bytovych domoch kde bol REKONSTRUOVANY chodnik, neurobili pre parkovanie nic. Lobisti z tohto spolocenstva mali tlacit na vybudovanie parkoviska, nie zbytocne vynalzit mestske financie na opravu relativne dobreho chodnika.
Chodnik bol pritom v dobrom stave, v meste na hlavnej su horsie.
MsP by mohla v ramci svojej obchodzky upozornit majitelov vozidiel na zakaz parkovania na verejnej zeleni.
Miesta Luky: pred 1230, od 1131 od -smer k byvalej drogerii jedno miesto vyjazdene kolaje v travniku.

JH


 
pridané 6.12.2009 11:36:40

Prechod pre chodcov.

Chcem upozorniť na prechod pre chodcov (BitComp - VÚB). Pomerne často tam stojí auto (na pravej strane - pohľad na VÚB) a prejsť na druhú stranu je niekedy problém. Pre jednotlivca je to v pohode - ak medzera medzi autami je normálne, ale už som bol viac krát svedkom toho, ako chcela prejsť mamička s kočíkom. Bez šance. Ak je parkovisko plné, čo je počas dňa bežné, musí prejsť až k poliklinike a tam prejsť na druhú stranu. Chcem požiadať kompetentných, aby sa na to pozreli. Pritom riešenie je veľmi jednoduché.

M.Z.


 
pridané 2.12.2009 08:17:02

archvivácia

Príspevky z októbra nájdete odteraz v archíve

správca


 
pridané 1.12.2009 15:39:19

archvivácia

Príspevky zo septembra nájdete odteraz v archíve

správca


 

 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka