Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Doprava

pridané 30.6.2009 15:36:12

Parkovanie dodávok na sídliskách

Oznamujem všetkým, ktorí mate problém s parkovaním na sídliskách a zároveň vidíte, že podnikateľ tam má zaparkované niekedy aj dve dodávkové autá a možno má dokonca prázdnu garáž, ktorú vy nemáte vôbec,že naše mesto rsp. jeho poslanci prijali ešte v roku 1992 Všeobecne záväzné nariadenie 07/1992,ktoré platí do dnes,nariaďuje majiteľom úžitkových vozidiel zabezpečiť státie a parkovanie vo vlastných objektoch a priestoroch. Len predstavitelia mesta to tiež radšej po tichu prehliadujú zrejme preto,lebo pokuty vyberať a mať nepríjemnosti to nie je nič populárné.

občan - znalý


 
pridané 25.6.2009 22:36:48

Cesta na Dyciansky majer

Aby bolo uvedene na spravnu mieru! Vrabelski vinohradnici sa na elektricku sustavu a cesty skladali SAMI!!!!!! Mesto prispelo az po dosiahnuti urcitej vysky zbierky, takze hoho pozor na informacie!
Takisto lokalita Dyciansky majer ma svojho vacsinoveho majitela, nastupcu byvalej spolocnosti AGROKOMPLEX-vystavnictvo Nitra alebo nie? Takze panstvo o financovani vinohradov prosim oddelte hrusky od jablk.

Vrabelcan, vinar, vinohradni


 
pridané 24.6.2009 15:00:51

doprava-vrábeľský jarmok

Chcem sa spýtať či bude doprava počas jarmoku nejako usmerňovaná a značená, aby to nedopadlo tak ako pri kruháči, keď bol v meste a na sídlisku poriadny chaos. Verím že usporiadatelia sa postarajú o informovanie a zabezpečia značenie už pri vstupe do mesta pre cudzích. Verím vo vaše schopnosti alebo sa na to vykašlete a necháte to na vodičoch.

domáci


 
pridané 23.6.2009 17:13:46

autá

Dobrý deň. Chcela by som vedieť ako je to s parkovaním na parkoviskách, čo vybudovalo mesto na Kaške. Večer chcem zaparkovať auto a nemám kde, pretože je celé zapratané dodávkami. Okrem týchto áut tam majú svoje súkromné.Takže ako to je. Dá sa to nejak riešiť?????Od svojho bytu parkujem o tri činžiaky ďalej.


 
pridané 21.6.2009 11:45:44

RE:Autobus do Bratislavy

Niektore spoje (mozno len jedna spolocnost) takto chodia pravidelne. Nechce sa im otacat na autobuske a zastavia pred chovmarketom. Uz takto vela ludi ostalo stat na zastavke, pretoze zboku nevidno kam ten bus smeruje a vodic ani okienko nestiahne aby na to upozornil. Cez spicku to tak velmi nevadi, busov chodi vela. Treba sa stazovat konkretnemu prepravcovi. Vodic prisiel o 5 listkov, cize bude aj patricne odmeneny.

xx


 
pridané 20.6.2009 10:07:59

Autobus do Bratislavy

Sťažnosť adresujte na adresu :
Návrhy a pripomienky
Tu nám môžete napísať Vaše návrhy, námety či pripomienky: sekretariat@veolia-transport.sk
* Ak chcete aby sme Vám odpovedali , uveďte Vaše kontaktné údaje.

Jaro


 
pridané 19.6.2009 21:46:18

Autobus do Bratislavy

Nie som si istý, či toto je to správne miesto kam zverejniť takýto príspevok, ale je to predsa stránka mesta Vráble a tak aj miesto pre jeho obcanov. Dnes v piatok 19. júna o 18.35, som čakal na posledný autobus smerujúci do Bratislavy. Čakal som na zastávke dialkových autobusov, kde je tento spoj aj uvedený. Keď som o 18.36 zbadal autobus, povedal som si aky je presny. Smeroval od ulice 1.Mája, konštantnou rýchlosťou asi 50km/h. Pred obchodom Chov Market, ktorý je presne naproti spomýnanej zastávky, spomalil asi na 40km/h a v zápätí pridal a pokračoval smerom na Hlavnú, zrejme bez zastavenia až do Bratislavy. Podotýkam, že sme na zastávke stáli asi piati. Neni sa ani komu sťažovať, lebo na našej autobuske v tom čase nikto nieje. No proste, môže vás aj roztrhnúť.
Neskôr som sa dozvedel, že kto chce ísť do Bratislavy takýmto autobusom, musí čakať na opačnej strane cesty, kde vôbec nieje vyznačená autobusová zastávka !!!! Preto vyzývam kompetentných, aby tam buď tu zastávku namontovali, alebo spravili poriadok s lenivými autobusármi. Berte tento príspevok hlavne ako upozornenie pre tých čo nechodia často do BA, aby sa vyhli podobným problémom.

obcan


 
pridané 16.6.2009 12:32:11

vraky

Dňa 16.6.2009 bola vykonaná kontrola pri vchode č. 92 na s. Lúky.Na mieste boli zistené dve z uvedených vozidiel (Lada, Renault 9). Tretie uvádzané vozidlo ( Honda Civic ) sa tam nenachádzalo. Uvedené dve vozidlá majú EČV takže nie sú vyradené z evidencie a na pohľad nevypadajú ako vraky. MsP aj napriek tomu osloví ich majiteľov. Ak sa preukáže že s vozidlami sa nejazdí, budeme pokračovať v súlade s platnou legislatívou.


 

náč. MsP


 
pridané 12.6.2009 23:29:24

sused čo už nemá kde parkovať

Správny postreh.

dee zosruro De ala offreyure


 
pridané 6.6.2009 23:53:10

vraky

Na sídlisku Lúky pri vchode 92 parkujú tri vraky stará Lada,Renult 9,Honda Civic.Stoja nejazdia zaberaju vzácne miesta na parkovanie. Nemajú platné TK, sú vhodné odviezť na šrotovisko.

sused čo už nemá kde parkovať


 
pridané 5.6.2009 12:47:41

Vrakovisko

"Vraj sa maju do Vrabel zacat zvazat z okolia stare auta a vytvarat vrakovisko. Zlepseniu uz aj tak dost zatazenej dopravy i zivotnemu prostrediu to urcite neprospeje. Do akej miery je tento zamer realny?

obcan

"Občan"S vašou otázkou sa obráťte na e-mailovú adresu výstavba@vrable.sk.Radi Vám odpovedia.

ŽPaV


 
pridané 4.6.2009 14:37:19

Vrakovisko

Vraj sa maju do Vrabel zacat zvazat z okolia stare auta a vytvarat vrakovisko. Zlepseniu uz aj tak dost zatazenej dopravy i zivotnemu prostrediu to urcite neprospeje. Do akej miery je tento zamer realny?

obcan


 
pridané 4.6.2009 12:12:32

pápež sk

týmto príspevkom bolo porušené pravidlo č. 3


 
pridané 3.6.2009 18:24:32

Kruhac

o čom tu hovorite? nechapem.....chcete podchody?
ten kruhac je klasicky ako vsade a budte radi ze je aj taky velky... pri kazdom kruhaci sa bude vzdy pri zhustenej premavke tvorit mala kolona...ale aspon to ide plynule....nie ako na semafore ked cakam aj 5 min.

papes.sk


 
pridané 1.6.2009 15:26:37

Roman

Premávku vozidiel majú určite väčšiu ale prechádzky chodcov nie
ako u nás. Podľa mňa je u nás kruháč a celá širšia časť okolo neho najmä pešia zóna pre chodcov

Maroš


 
pridané 1.6.2009 06:41:07

Maroš

Napriklad V Senci je kruhovy pred Lidlom. V Galante pred krajskym uradom. Vsade maju rovnake prechody a daleko vacsiu premavku.

roman


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka