Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Doprava

pridané: 28.6.2008 (07:09:10)

Jarmok
Zmeniť dopravné značenie počas jarmoku ? A na čo ? To je až tak hrozný problém otočiť sa pred Msú . Ja som takto včera fungoval bez problémov a nebol som jediný . Pritom bol piatok,teda pracovný deň,keď je tých aut podstatne viacej než cez víkend.

vodič z mesta

pridané: 27.6.2008 (22:01:47)

jarmok
Nebolo by mozne pocas jarmoku, kedze je zablokovany vyjazd zo sidliska zitava upravit dopravne znacenie pri lidli, ktore zakazuje prejazd a zabezpecit aj odbocenie vlavo z lidlu na nitru napr. riadenim krizovatky mestskou policiou ?

D.

pridané: 17.6.2008 (18:43:18)

Dakujem
Uz mozem kludnejsie spavat:) V mene vsetkych Ohajcanov, ktorym to prekazalo dakujem panovi prednostovi ze sa toho ujal a dik aj pracovnikom ktory ten dlzen odstranili.

Ahai

pridané: 17.6.2008 (10:48:56)

jana a ostatní
nuž, načapali ste nás na hruškách - ale to som priznal včera. ako som sľúbil, obrátil som sa v tejto veci na prednostu, aby posúdil, ako na to. odpovedal mi, že značenie ciest je záležitosťou správy ciest (čo sme všetci spoločne vydedukovali) - čo sme ale nevedeli, prednosta už pred viac ako mesiacom na základe vášho podnetu hovoril s riaditeľom predmetnej inštitúcie o oprave. keďže sa nič neudialo, dnes sa s ním znova kontaktoval a bola mu prisľúbená tentoraz okamžitá náprava. dúfame, že sa tak aj stane a ďakujeme všímavým občanom.
(som vám vravel, že všetko číta ...)

juro čokyna - vedúci oddelenia kultúry a športu msú

pridané: 16.6.2008 (18:47:10)

aha ich
Musela som sa mierne pousmiať nad úvahou,kto má názvy obci na starosti,teda ktoré oddelenie.Pokiaľ viem,stavbári majú na starosti o.i. výstavbu a čiastočne aj údržbu komunikácii.Podnikatelia okrem podnikania aj povoľovanie propagačných tabúľ pri cestách.No z toho mi vychádza jediné a síce,že názvoslovie je vecou kultúrnikov.A práve oni by mali dať vedieť správcovi danej cesty na vedomie,že je tam chyba.Možno sa mýlim,ale toť môj názor.

Jana

pridané: 16.6.2008 (16:15:04)

aha ich!
ide tu skôr o to, že nie je celkom jasné, ktoré oddelenie mestského úradu by sa predmetnou vecou malo zaoberať. na jednej strane sa domnievam, že totiž toto dopravné značenie spadá do kompetencie správy ciest, na ktorú by sa bolo treba obrátiť so žiadosťou o nápravu, na druhej strane, neviem, kto z úradníkov? výstavba - lebo pracuje s komunikáciami? právne oddelenie - ide o chybu v značení podľa zákona? oddelenie kultúry - ide o chybu v názve?
aby sa táto hlúpa chyba odstránila, pokúsim sa zajtra obrátiť na prednostu msú, ktorý vám zrejme poskytne odpoveď (číta všetky diskusné fóra - verte mi ...)

juro čokyna - vedúci oddelenia kultúry a športu msú

pridané: 16.6.2008 (15:07:28)

to XYZ
Tuto cast fora asi necita nikto z kompetentnych, sudiac podla toho ze sa tu len pisu pripomienky a otazky ktore su nezodpovedane cize nedostal som odpoved ale stale na nu cakam. A ked sa moj prispoevok dostane do archivu tak ju polozim zas. Uz som to skusal vo fore Vseobecne - ziadna odpoved a tu to iste.

Ahai

pridané: 15.6.2008 (12:26:05)

RE ahai
dostal si odpoved?

XYZ

pridané: 10.6.2008 (02:36:32)

vrak na sidlisku Zitava
Dobry den prajem. Taktiez by som chcel upozornit na ten sedy Citroen na sidlisku Zitava medzi vchodmi 8 a 9. Evidentne je to nepojazdne auto bez evidnecnych znaciek s nejakou lepenkovou SPZ...Uz aj tak tu nie je kde parkovat a je nemiestne aby si tu niekto robil autovrakovisko. Touto cestou by som chcel poziadat mesto ako spravcu komunikacie o napravenie. Vopred dakujem za skore riesenie skor ako sa samo rozpadne. Prijemny den prajem:)

Michal

pridané: 4.6.2008 (10:35:13)

archivácia
príspevky z marca a apríla nájdete odteraz v archíve

správca


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka