Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Vráble

Akcie dnes

30.3. - 31.3.2017   18:00 hod. Filmtópia vstupné 4,- € MP 15

foto_cesky_allah-konvicka-a_svetlo_prave_viry.jpeg

Kino Tatra

ČESKÝ ALLÁH Dokumentárny Česká republika 91min./ 2017 Réžia:Zuzana Piussi

Mesto Vráble

Česká republika přijala nepatrný počet válečných uprchlíků, v sociologických výzkumech současně patří k nejméně tolerantním zemím Evropy. Časosběrný dokument slovenské režisérky Zuzany Piussi, natočený během dvou let, zkoumá dopady simulakra uprchlické krize na českou kolektivní imaginaci, společnost i politiku. Film zblízka sleduje vzestup českého antiislamitického hnutí. Ve své další linii je však také melodramatem lásky přední české dobrovolnice a muslima.


 

2.4.2017   17:00 hod. Magic Box 85 min. vstupné 2,-€ MP

asterix-2015.jpg

Kino Tatra

Asterix a Obelix sidlo bohov

Mesto Vráble

Píše sa rok 50 pred Kristom. Celá Galie trpí v obkľúčení Rimanov ... celá?!? Ale kdeže! Julius Caesar je bezpochyby vynikajúci stratég a vojvodca, ktorý doteraz nenašiel premožiteľa.
Len hŕstka nepoddajných Galov sa naďalej vysmieva priamo do zobáka slávneho rímskeho orla a odoláva jeho vojnovým výpadom. Teraz má Caesar geniálne ľstivý plán, ako sa drzých Galov zbaviť raz a navždy: zviesť prostoduché dedinčany kúzlom civilizácie v podobe monumentálnych rímskych stavieb. Teda, vlastne sa jedná o kompletné vyrúbanie lesov a výstavbu mramorákov (predchodca dnešných panelákov) ... Ale rozhodne s honosným názvom - Sídlisko Bohov. Lenže Asterix a Obelix svoju malú dedinu, ukrytú v hlbokom lese, oplývajúcim chutnými diviakmi, nadovšetko milujú. Predsa nedopustia, aby sa z ich milovaného domova stal obyčajný turistický skanzen. Musia nabrúsiť všetok svoj dôvtip a pokúsiť sa prefíkaného Caesara v tejto podlé bitke poraziť.


 

webygroup

pomôžme si navzájom nahlásením výtlkov pre opatrnejšiu jazdu i opravy ciest

dnes je: 31.3.2017

meniny má: Benjamín

Valid HTML 4.01 Transitional


16608638

Úvodná stránka