Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Vráble

Akcie dnes

23.2.2017   18:00 hod. ASFK vstupné 3,- € MP 15

Mystery_Train.jpg

Kino Tatra

Tajomný vlak (Japonsko/USA 113 min../1989, primiéra na Slovensku 2017)

Mesto Vráble

V zapadnutom hoteli na periférii mesta Memphis v Tennessee sa pretnú osudy niekoľkých postáv. Mladý pár japonských turistov sa vydal po stopách rokenrolových legiend. Okrem vzájomnej lásky ich spája aj vášeň pre Ameriky 50.rokov a vedú diskusie o tom, čo je otcom rokenrolu Elvis Presley alebo Carl Perkins.


 

24.2.2017   18:00 hod. ASFK vstupné 3,- € MP 12

rodinne-stastie-film-poster.jpg

Kino Tatra

Rodinné šťastie (Dráma/Komédia Maďarsko 81min./2017)

Mesto Vráble

Keď vás okolnosti donútia ubytovať príbuzných u seba doma nie je to práve med lízať. Stačí chvíľka a jeden je podráždený, druhý ukrivdený a tretí vám závidí auto. S pribúdajúcim počtom dní strávených v jednom byte graduje táto výbušná situácia do sledu vtipných, dramatických aj absurdne banálnych historiek až sa nakoniec ukáže, že toho, kto vám najviac liezol na nervy, máte vlastne veľmi radi. Víťazný film MFF Karlovy Vary je príbehom o rodinnom stretnutí, ktoré so sebou prináša množstvo zábavných, ale aj dramatických momentov.


 

25.2. - 26.2.2017   16:00 hod. Barracuda movie vstupné 2,50,- € MP

675072.jpg

Kino Tatra

TUČNIAKY Z MADAGASCARU (Animovaný/Komédia/Rodinný USA 90min./ 2014)

Mesto Vráble

Objavte tajomstvo najlepších a najvtipnejších supertajných agentov sveta: Kapitána, Kowalského, Rica a Pešiaka. Sú to nie len veselí a podarení vtáčikovia, sú aj najvýkonnejšia úderná jednotka tajných agentov. A kto je ich hlavným protivníkom a najväčším zloduchom? Nebezpečenstvo sa objaví v podobe doktora Octavianusa Soľanku, výstredného génia a veľmi úspešného vedca. Boj statočných tučniakov s Octavianusom je neľútostný, krutý a bez pravidiel a vďaka tomu si ho všetci zúčastnení užívajú. A aby toho nebolo málo, naša špičková jednotka sa stretne s tajnou organizáciou Severák. Ďalšou elitnou medzidruhovou jednotkou, zameranou na pomoc všetkým tvorom, ktoré si sami nepomôžu. A tak naše tučniaky majú čo robiť nie len s Octavianusom, ale aj s konkurenčnou agentskou skupinou.


 

webygroup

dnes je: 23.2.2017

meniny má: Roman, Romana

Valid HTML 4.01 Transitional


16293167

Úvodná stránka