Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Letný pobytový tábor 2019 s TikTakom Vytlačiť
 

Letný pobytový tábor 2019

Mesto Vráble, Oddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu aj v roku 2019 pripravuje pre deti z mesta Vráble v spolupráci s Detskou a mládežníckou organizáciou TIKTAK Letný pobytový tábor.

Mesto Vráble finančne prispeje každému dieťaťu s trvalým pobytom v meste Vráble na pobyt v letnom pobytovom tábore sumou 50,- EUR.

Prihlasovanie prebieha DO 05. 06. 2019

ilustračný obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceny a zameranie táborov na leto 2019

Zameranie pobytov:

Rozprávkovo - fantastické a dobrodružné tábory pre najmenších, už od 5 rokov.

Špecificky zamerané tábory pre všetky vekové kategórie: Super šport camp, Veľká tanečná

show, Celebrity camp, Jazdecký tábor, Umelecký tábor, PC tábor.

Dobrodružno – zábavné a náučné tábory pre všetky vekové kategórie: Cesta okolo sveta,

Záhada strateného ducha, Výprava do divočiny, Pirátske leto, Odkaz dračích jazdcov.

Tábory pre najstaršie deti – Teenegeri, Bláznivá letná jazda.

Novinka VIP Tatry Holiday- zameraný na spoznávanie tatranskej prírody.

LOKALITA Termíny 2019

CENA

pobytu

Vysoké Tatry - hotel AGRO 14. 7. - 23.7. 180,- €
Radava – penzión Iveta 28.7.- 3.8. 180,- €
Radava – penzión Lagáň 4.8. -10.8 165,- €
Orava - hotel Studnička

14.7.- 20.7.

21.7.- 27.7.

165,- €

Nová Baňa - Chata na Šajtiskách

30.6.- 6.7

7.7.- 13.7.

4.8. - 10.8.

11.8.- 17.8.

18.8. - 24.8.

25.8. - 30.8.

140,- €
 

Dostupnosť  jednotlivých termínov je vhodné vopred preveriť na webstránke www.tiktak.sk, prípadne telefonicky na t.č. 0902/532 948 , 0908/756 967

Cena zahŕňa:

Ubytovanie, strava 5 xdenne + pitný režim, poistenie, animačný program a jeho materiálne

zabezpečenie – táboroví vedúci, zdravotná starostlivosť - zdravotník, vybavenie lekárničky,

odmeny pre deti.

Doprava: individuálna

 

Popis lokalít

VYSOKÉ TATRY - hotel Agro, Veľká Lomnica – kapacita 55 lôžok

Poloha - iba 6 km od Tatranskej Lomnici. Je výborným východiskovým bodom pre výlety po Vysokých Tatrách. Na výlety je možné chodiť vlakom, v obci sa nachádza zastávka železnice Studený Potok, vzdialená iba 10 min chôdze od hotela.

Ubytovanie - 2, 3, 4 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, TV, wifi.

Vybavenie - súčasťou hotela je veľká spoločenská miestnosť, klubovňa, jedáleň a bufet. V areáli sa nachádza asfaltové ihrisko, trávnatý porast, pekne upravený parčík, 50m od hotela sa nachádza detské ihrisko. Areál je oplotený.

Výlety - Štrbské Pleso, Smokovce, Hrebienok, Tatranská Lomnica - múzeum TANAPU, botanická záhrada, Skalnaté pleso, Popradské pleso.

RADAVA - penzíón Lagáň a penzión Iveta- - kapacita 130 lôžok

Poloha- penzión sa nachádza na južnom Slovensku. Leží na okraji obce Radava.

Ubytovanie - v priestranných 2 - 5 lôžkových izbách. Každá izba je vkusne zariadená s TV a má vlastné sociálne zariadenie.

Vybavenie - súčasťou zariadenia sú spoločenské miestnosti, jedáleň, salóniky, veľká športová hala, veľké a malé futbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, plážové volejbalové ihrisko, vonkajší bazén, ohnisko s grilom, priestranná zastrešená terasa, bufet, detské ihrisko. Wifi pripojenie k internetu. V objekte je zdravotnícky blok s izolačkou.

Orava - hotel Studnička- kapacita 90 lôžok

Poloha -hotel sa nachádza uprostred krásnej prírody na brehu Oravskej priehrady. Do Námestova je to príjemná pešia prechádzka lesným pásmom, rozprestierajúcim sa okolo celého zariadenia.

Ubytovanie - v priestranných 2- až 4- lôžkových izbách. Každá izba je vkusne zariadená a má vlastné sociálne zariadenie. Kapacita 100 lôžok.

Vybavenie- Súčasťou zariadenia je spoločenská miestnosť a klubovne, herňa, soľná jaskyňa, jedáleň a bufet s terasou. V areáli sa nachádza detské ihrisko - preliezky, hojdačky, rozsiahle trávnaté plochy, ohnisko s posedením, letné kúpalisko - tri bazény z toho dva detské.

Výlety -Vyhliadkové plavby po Oravskej priehrade, Slanický ostrov genia, Oravská lesná železnica, Klin - najvyšia socha Krista na Slovensku, Oravský hrad, Jazda na koni

Nová Baňa – Chata na Šajtiskách - kapacita 75 lôžok

Poloha - zariadenia sa nachádza v blízkosti mesta Nová Baňa. Je situované priamo v lesoch Veľkého Inovca. K zariadenie je veľmi dobrá prístupová cesta.

Ubytovanie je v 4 lôžkových izbách. Sociálne zariadenia sú síce spoločné, ale pekne zrenovované.

Vybavenie - zariadenie disponuje upraveným areálom, bazénom, ihriskom na plážový volejbal, trávnatými plochami, ohniskom, lesným porastom. Súčasťou zariadenia je veľká jedáleň, spoločenská miestnosť a klubovňa. V objekte je zdravotnícky blok s izolačkou. Zariadenie je počas tábora uzatvorené pre verejnost. Je veľmi vhodné na táborové aktivity, nakoľko celý areál je oplotený, a je priamo v srdci krásnej a neporušenej prírody.

Výlety: jazdecká škola s možnosťou jazdy na koni, Starohutský vodopád, Živánska veža, zrúcanina hradu Hrušov, Zubria obora, Topoľčianky - zámok a Národný žrebčín , turistické výlety po okolí.

 

Dôležité informácie

Podmienkou účasti dieťaťa v tábore je vekový limit dieťaťa v závislosti od tematického zamerania konkrétneho tábora (prevažne 6 - 15r.) a trvalé bydlisko dieťaťa v meste Vráble.

Prihlášku vo formáte .pdf si môžete stiahnuť v spodnej časti tohto oznamu, prípadne vyzdvihnúť osobne na Referáte sociálnych vecí. Je potrebné v nej uviesť termín tábora a jeho tematické zameranie.

Vyplnenú a podpísanú prihlášku odovzdajú rodičia osobne na Referáte sociálnych vecí OSVŠKaŠ, 2. poschodie, č. dverí 216.  

Bližšie informácie o tábore sa dozviete osobne na Referáte sociálnych vecí, č. dverí 216, na t.č. 037/7777 067, prípadne mailom na adrese katarina.botkova@vrable.sk


Výber účastníkov tábora zrealizuje Sociálna, bytová a zdravotnícka komisia Mestského zastupiteľstva vo Vrábľoch. Záujemcovia budú s výsledkom výberu včas oboznámení organizátorom tábora a následne vyzvaní k platbe za tábor.


 
 

dnes je: 23.7.2019

meniny má: Oľga

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka