Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Letný pobytový táborVytlačiť
 

Leto sa pomaly blíži a Mesto Vráble, Oddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu aj v roku 2018 pripravuje pre deti z mesta Vráble Letný pobytový tábor v spolupráci s Organizáciou pre deti a mládež Primon.

Prihlasovanie prebieha DO 31. 5. 2018

ilustračný obrázok

 

Letný pobytový tábor sa uskutoční v termínoch:

7. - 14. 7. - Kremnica

14. - 21. 7. - Kremnica

21. - 28. 7. - Kremnica

28. 7. - 4. 8. - Kremnica

Programové zameranie:

CRAZZY SUMMERLAND

TAJNÝ AGENT

MISIA MINIONS

 

Cena 155,-

Na tábore sa finančne spolupodieľa Mesto Vráble, ktoré na tento účel vyčlenilo finančný príspevok vo výške 50,- EUR/dieťa, spolu pre 50 detí.

 

Podmienkou účasti dieťaťa v tábore je vekový limit dieťaťa (6 - 15r.) a trvalé bydlisko dieťaťa v meste Vráble.

Prihlášku vo formáte .pdf si môžete stiahnuť v spodnej časti tohto oznamu, prípadne vyzdvihnúť osobne na Referáte sociálnych vecí. Je potrebné v nej uviesť termín tábora a jeho tematické zameranie.

Vyplnenú a podpísanú prihlášku odovzdajú rodičia osobne na Referáte sociálnych vecí OSVŠKaŠ, 2. poschodie, č. dverí 216.  

 

Bližšie informácie o tábore sa dozviete osobne na Referáte sociálnych vecí, č. dverí 216 , prípadne mailom na adrese katarina.botkova@vrable.sk

Cena pobytu na jedno dieťa zahŕňa: ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, táboroví vedúci, zdravotník, lekárnička, materiál na športovú a záujmovú činnosť, sladkosti a odmeny na súťaže, zákonné poistenie, vstupy na kúpalisko, do bane a mincovne.

Doprava: individuálna


Výber účastníkov tábora zrealizuje Sociálna, bytová a zdravotnícka komisia Mestského zastupiteľstva vo Vrábľoch. Záujemcovia budú s výsledkom výberu včas oboznámení organizátorom tábora a následne vyzvaní k platbe zálohy za tábor.

 

Prihláška na stiahnutie Prihlaska primon.pdf Prihlaska primon.pdf (590.8 kB)

 
 

dnes je: 17.1.2019

meniny má: Nataša

webygroup
ÚvodÚvodná stránka