Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Podporte svojím hlasom projekt ŠŤASTNÉ SLNIEČKA (zverejnené 14. 3. 2017)Vytlačiť
 

Podporte svojím hlasom v Tesco Vráble a v Tesco Zlaté Moravce projekt ŠŤASTNÉ SLNIEČKA! Deti z Materskej školy Lúky Vráble súťažia o šmykľavky na ich školský dvor.

ilustračnýilustračný

Viete, ako zlepšiť miesto, kde žijete? Zúčastníte sa programu "Vy rozhodujete, my pomáhame", vďaka ktorému Tesco rozdelí 100 000 € 77 organizáciam po celom Slovensku, aby podporilo projekty, ktoré pomáhajú miestnym komunitám.

Od 2. januára do 5. februára záujemcovia o grant podávali prihlášky s projektmi na zlepšenie života vo svojom okolí. Tie boli následne administratívne spracované, aby o ich úspešnosti mohli v termíne od 8. marca do 4. apríla hlasovať zákazníci v obchodoch Tesco po celom Slovensku - v našom konkrétnom prípade v obchodných domoch Tesco vo Vrábľoch a Zlatých Moravciach. Či sme boli v hlasovaní úspešní, sa dozvieme v polovici apríla.

Takže, milí čitatelia tohto oznamu, "friško" do Tesca hlasovať za projekt MŠ Lúky Vráble ŠŤASTNÉ SLNIEČKA! Aj váš hlas premení túžbu našich detí po pohybe na skutočnosť v podobe domčeka so šmykľavkou. Pamätajte: na každom hlase záleží!


 
 

dnes je: 27.5.2018

meniny má: Iveta

webygroup
ÚvodÚvodná stránka