Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

Permanentky na futbal

Permanentky na futbalVytlačiť
 

Mestský úrad vo Vrábľoch – oddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu oznamuje všetkým fanúšikom futbalu z  radov dôchodcov, s trvalým pobytom v meste Vráble, u ktorých jediným zdrojom príjmu je dôchodok, že permanentky na futbalové zápasy FK SPARTAK Vráble na súťažný ročník 2019/2020, si môžu vyzdvihnúť na Mestskom úrade vo Vrábľoch, na II. poschodí č. dverí 216 , po predložení občianskeho preukazu.

Počet permanentiek je limitovaný.

            Cena permanentky je 2,50 €.


 
 

Koncert Martina Geišberga a Daniela Špinera

náhlad

Oz Vráble v Európe Vás pozýva na koncert Martina Geišberga a Daniela Špinera, ktorí prídu predstavit svoj spoločný projekt ,,Sandonoriko" a to všetko vo Vrábľoch dňa 13. 4. 2018 o 20:00 hod. v bistro Art bare Imagine vo Vrábľoch.

viac...


 

Koncert kapely BackSpace

náhľadMesto Vráble vás pozýva na koncert kapely BackSpace, ktorý sa uskutoční v nedeľu 18. augusta o 19:00 hod. na Čerešňovom námestí. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 

Preprava na kúpalisko 2019

plagátOddelenie sociálnych vecí, školstva, kultúry a športu oznamuje občanom mesta, že v letných mesiacoch organizuje prepravu na kúpalisko v Dunajskej Strede. Preprava na kúpalisko sa uskutoční v dňoch 18. 7. a 15. 8. 2019.

viac...


 

Rockshow 2019

náhľadMesto Vráble vás pozýva na Rockshow, ktorá sa bude konať 10. augusta od 13:00 na Starom ihrisku vo Vrábľoch. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 

Koncert kapely Playground

náhladMesto Vráble vás pozýva na koncert kapely Playground, ktorý sa uskutoční v nedeľu 11. augusta o 19:00 hod. na Čerešňovom námestí. Všetci ste srdečne pozvaní.

viac...


 
Položky 1-5 z 685

dnes je: 26.8.2019

meniny má: Samuel

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka