Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2013

skupiny
mužstvo šat. mužstvo šat. mužstvo šat. mužstvo šat.
A1(N4)Lucky Dragons 2 B1(N3)Amsterdam 8 C1(N2)Mosap 2 D1(N1)New Slovan 8
A2 Rebels 3 B2 FC Masam 3 C2 Pizza Pub 3 D2 Best 3
A3 Katenačo Dúbravka 7 B3 N. Ves n. Žitavou 4 C3 Devils 9 D3 United 7
A4 Bistro Dyčka 4 B4 Tekovské Lužany 5 C4 The Rods 7 D4 Isola Bella 4


 

č. čas domáci hostia výsledok skupina
1 8.00 - 8.20 A1 Lucky Dragons A4 Bistro Dyčka 2:2 A
2 8.20 - 8.40 A2 Rebels A3 Katenačo Dúbravka 3:3
3 8.40 - 9.00 A4 Bistro Dyčka A3 Katenačo Dúbravka 3:4
4 9.00 - 9.20 A1 Lucky Dragons A2 Rebels 4:4
5 9.20 - 9.40 A2 Rebels A4 Bistro Dyčka 0:3
6 9.40 - 10.00 A3 Katenačo Dúbravka A1 Lucky Dragons 2:6
7 10.15 - 10.35 B1 Amsterdam B4 Tekovské Lužany 3:1,3:2 B
8 10.35 - 10.55 B2 FC Masam B3 Nová Ves n. Žitavou nezúčastnili sa
9 10.55 - 11.15 B4 Tekovské Lužany B3 Nová Ves n. Žitavou nezúčastnili sa
10 11.15 - 11.35 B1 Amsterdam B2 FC Masam 0:0, 3:2
11 11.35 - 11.55 B2 FC Masam B4 Tekovské Lužany 3:2, 4:2
12 11.55 - 12.15 B3 Nová Ves n. Žitavou B1 Amsterdam nezúčastnili sa
13 12.30 - 12.50 C1 Mosap C4 The Rods 1:0 C
14 12.50 - 13.10 C2 Pizza Pub C3 Devils 5:2
15 13.10 - 13.30 C4 The Rods C3 Devils 0:0
16 13.30 - 13.50 C1 Mosap C2 Pizza Pub 2:3
17 13.50 - 14.10 C2 Pizza Pub C4 The Rods 2:2
18 14.10 - 14.30 C3 Devils C1 Mosap 1:5
19 14.45 - 15.05 D1 New Slovan D4 Isola Bella 2:0 D
20 15.05 - 15.25 D2 Best D3 United 4:0
21 15.25 - 15.45 D4 Isola Bella D3 United 6:3
22 15.45 - 16.05 D1 New Slovan D2 Best 0:1
23 16.05 - 16.25 D2 Best D4 Isola Bella 2:3
24 16.25 - 16.45 D3 United D1 New Slovan 0:3
25 17.00 - 17.20 1.B Amsterdam 2.C Mosap 6:0 štvrťfinále
26 17.20 - 17.40 1.C Pizza Pub 2.B FC Masam 4:4, p.k. 1:2
27 17.40 - 18.00 1.A Lucky Dragons 2.D Best 1:4
28 18.00 - 18.20 1.D New Slovan 2.A Katenačo Dúbravka 5:2
29 18.35 - 18.55 víťaz 27 Best víťaz 25 Amsterdam 3:3, p.k. 1:2 semifinále
30 18.55 - 19.15 víťaz 28 New Slovan víťaz 26 FC Masam 1:2
31 19.20 - 19.40 porazený 29 Best porazený 30 New Slovan 3:1 o 3.miesto
32 19.40 - 20.00 víťaz 29 Amsterdam víťaz 30 FC Masam 3:5 finále

 


 
rozpis novoročný 2013.pdf(95.9 kB)rozpis na stiahnutie

Záverečné umiestnenie - mužstvá

1. FC Masam
2. Amsterdam
3. Best
4. New Slovam

Záverečné umiestnenie - hráči

Najlepší brankár

Patrik Trungel (FC Masam)

Najlepší strelec

Milan Fekiač (Amsterdam)

Najlepší hráč

Andrej Úškrt (Best)

Rozhodcovia

Peter Pucher
Eduard Šima
Martin Drobec

Usporiadatelia

Stanislav Husár, Ladislav Pecek, Imrich Pecek, Šuker
Hlavný organizátor
Milan Varga

 


 

zoznam sponzorov


 

dnes je: 21.7.2019

meniny má: Daniel

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka