Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2011

Rozpis zápasov

skupiny neregistrovaní 
A
mužstvo šatňa mužstvo šatňa
Breza Best Vistory (N2)  3 Jubilanti (N1)  8
Slovaktual Brasil N(3)  2 Bratislava Team  2
Hasiči Vráble  7 Pečienkári  5
Seleccao  4
N1 víťaz v r.2010 Jubilanti
N2 2. v r.2010 Breza Best Victory
N3 4. v r.2010 Slovaktual Brasil

 

skupiny nad 35 rokov
AA
mužstvo šatňa
Lapáš  8
Pizza Pub  9
Old Best Team  4
Breza Best Victory  2
Internacionáli  7
Color Centrum  3

 

č. čas domáci hostia výsledok skupina  
1 8.00 - 8.20 Breza Best Vistory Seleccao  5:1 A neregistrovaní
2 8.20 - 8.40 Slovaktual Brasil Hasiči Vráble  1:0
3 8.40 - 9.00 Seleccao Hasiči Vráble  6:1
4 9.10 - 9.30 Breza Best Vistory Slovaktual Brasil  3:1
5 9.30 - 9.50 Slovaktual Brasil Seleccao  2:0
6 9.50 - 10.10 Hasiči Vráble Breza Best Vistory  0:8
7 10.25 - 10.45 Jubilanti: Pečienkári:  3:0 B
8 10.45 - 11.05 Bratislava Team: Pečienkári:  5:1
9 11.05 - 11.25 Jubilanti: Bratislava Team:  2:3
10 11.35 - 11.55 Pečienkári: Jubilanti:  0:4
11 11.55 - 12.15 Pečienkári: Bratislava Team:  2:6
12 12.15 - 12.35 Bratislava Team: Jubilanti:  4:1
13 12:45 - 13:05 Color Centrum Old Best Team  1:4 AA nad 35 rokov
14 13:05 - 13:25 Internacionáli Pizza Pub  2:5
15 13:25 - 13:45 Breza Best Victory Lapáš  2:1
16 13:55 - 14:15 Color Centrum Internacionáli  3:4
17 14:15 - 14:35 Old Best Team Pizza Pub  0:5
18 14:35 - 14:55 Color Centrum Lapáš  3:2
19 15:05 - 15:25 Internacionáli Breza Best Victory  2:1
20 15:25 - 15:45 Old Best Team Lapáš  5:2
21 15:45 - 16:05 Color Centrum Pizza Pub  2:3
22 16:15 - 16:35 Internacionáli Old Best Team  0:2
23 16:35 - 16:55 Color Centrum Breza Best Victory  3:6
24 16:55 - 17:15 Pizza Pub Lapáš  7:1
25 17:25 - 17:45 Breza Best Victory Old Best Team  2:1
26 17:45 - 18:05 Internacionáli Lapáš  5:1
27 18:05 - 18:25 Breza Best Victory Pizza Pub  4:4
28 18:40 - 19:00 1.A 2.B  3:1 semifinále
29 19:00 - 19:20 1.B 2.A  2:2,1:0pk semifinále
30 19:30 - 19:50 poraz. 1.A - 2.B poraz 1.B - 2.A  1:0 o 3. miesto
31 19:50 - 20:10 víťaz 1.A - 2.B víťaz 1.B - 2.A  1:1,2:3pk finále
  20:10 - 20:30 vyhlásenie výsledkov      

 


 

Výsledky

NEREGISTROVANÍ

1. Bratislava Team
2. Best
3. Jubilanti
najlepší hráč Branislav Štefanovič(Bratislava Team)
najlepší brankár Lukáš Pecek (Jubilanti)
najlepší strelec Tomáš Bíňovský (Best)
NAD 35 ROKOV
1. Pizza Pub
2. Breza Best Victory
3. Old Best Team
najlepší hráč Marián Horváth (Pizza Pub)
najlepší brankár Juraj Semanko (Old Best Team)
najlepší strelec Roman Mihálik (Breza Best Victory)
rozhodcovia Stanislav Husár
Jozef Joniak
Miroslav Vajzer

 


 


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka