Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2011

Rozpis zápasov

 

skupiny

A

B

C

D

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

Amsterdam

2

Masam s.r.o.

8

Mosap

2

Slovan Staves

8

Color

3

Žitava Team

3

Eko

3

Voďas Team

3

Collutions

7

Devils

4

Slovaktual Brasil

9

Red Bulls

7

Best

4

Isola Bella

5

Toplast

7

Grasshoppers

4


 

N1

víťaz 2010 Slovan

N2

2. v r.2010 Mosap

N3

3. v r.2010 Taxi Vlado

N4

4. v r.2010 Amsterdam


 

č.

čas

domáci

hostia

výsledok

skupina

1

8.00 - 8.20

Amsterdam

Best

4:2

A

2

8.20 - 8.40

Color

Collutions

2:3

3

8.40 - 9.00

Best

Collutions

3:1

4

9.00 - 9.20

Amsterdam

Color

4:1

5

9.20 - 9.40

Color

Best

0:6

6

9.40 - 10.00

Collutions

Amsterdam

0:0

7

10.15 - 10.35

Masam s.r.o.

Isola Bella

3:1

B

8

10.35 - 10.55

Žitava Team

Devils

0:0

9

10.55 - 11.15

Isola Bella

Devils

2:1

10

11.15 - 11.35

Masam s.r.o.

Žitava Team

8:1

11

11.35 - 11.55

Žitava Team

Isola Bella

2:3

12

11.55 - 12.15

Devils

Masam s.r.o.

1:4

13

12.30 - 12.50

Mosap

Toplast

1:1

C

14

12.50 - 13.10

Eko

Slovaktual Brasil

4:0

15

13.10 - 13.30

Toplast

Slovaktual Brasil

6:0

16

13.30 - 13.50

Mosap

Eko

4:3

17

13.50 - 14.10

Eko

Toplast

2:1

18

14.10 - 14.30

Slovaktual Brasil

Mosap

1:2

19

14.45 - 15.05

Slovan

Grasshoppers

2:1

D

20

15.05 - 15.25

Voďas Team

Red Bulls

4:1

21

15.25 - 15.45

Grasshoppers

Red Bulls

5:1

22

15.45 - 16.05

Slovan

Voďas Team

2:2

23

16.05 - 16.25

Voďas Team

Grasshoppers

0:3

24

16.25 - 16.45

Red Bulls

Slovan

2:3

25

17.00 - 17.20

1.B Masam s.r.o.

2.C Eko

2:1

štvrťfinále

26

17.20 - 17.40

1.C Mosap

2.B Isola Bella

3:2

27

17.40 - 18.00

1.A Amsterdam

2.D Grasshoppers

9:0

28

18.00 - 18.20

1.D Slovan Staves

2.A Best

0:3

29

18.35 - 18.55

víťaz 27 Amsterdam

víťaz 25 Masam s.r.o.

4:2

semifinále

30

18.55 - 19.15

víťaz 28 Best

víťaz 26 Mosap

1:0

31

19.20 - 19.40

porazený 29 Masam s.r.o.

porazený 30 Mosap

2:4

o 3. miesto

32

19.40 - 20.00

víťaz 29 Amsterdam

víťaz 30 Best

4:3 pk

finále

20.15

vyhlásenie výsledkov


 

Výsledky

Záverečné umiestnenie - mužstvá

1. Amsterdam
2. Best
3. Mosap
4. Masam s.r.o.

Záverečné umiestnenie - hráči

najlepší brankár

 Juraj Pichňa (Amsterdam)

najlepší strelec

 Dušan Vangel (Amsterdam)

Najlepší hráč

 Tomáš Feješ (Mosap)

Rozhodcovia

Peter Pucher
Eduard Šima
Marek Galo

Usporiadatelia

Stanislav Husár, Ladislav Pecek, Šuker
Hlavný organizátor
Milan Varga


 

prehľad sponzorov


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka