Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2010

Rozpis zápasov

 

skupiny neregistrovaní

 

skupiny nad 35 rokov

A

B

AA

BB

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

Jubilanti

7

Breza Best Victory

8

Žitava Team

3

Old Best Team

2

HTP Slovakia

2

Slovaktual Brasil

4

Internacionáli Taxi

7

Tevy Nitra

8

The Gunners

3

Grasshoppers

2

Fafo s.r.o.

4

Old Boys Klasov

7

       

Breza Best Victory

5

   

N1

 víťaz 2009 Breza Best Victory

                    

N1

 víťaz 2009 Old Best Team

N2

 2. v r.2009 Jubilanti

N2

 2. v r.2009 Žitava Team

N3

 3. v r.2009 Slovaktual - Brazil

N3

 3. v r.2009 Tevy Nitra

N4

 4. v r.2009 HTP Slovakia

N4

 4. v r.2009 Internacionáli


č.

čas

domáci

hostia

výsledok

skupina

1

8.00 - 8.20

Jubilanti

The Gunners

6:0

A

neregistrovaní

2

8.25 - 8.45

HTP Slovakia

The Gunners

3:1

3

8.50 - 9.10

Jubilanti

HTP Slovakia

3:0

4

9.15 - 9.35

The Gunners

Jubilanti

1:11

5

9.40 -10.00

The Gunners

HTP Slovakia

3:8

6

10.05 - 10.25

HTP Slovakia

Jubilanti

1:1

7

10.25 - 10.45

Breza Best Victory

Grasshoppers

3:0

B

8

10.50 - 11.10

Slovaktual Brasil

Grasshoppers

3:0

9

11.15 - 11.35

Breza Best Victory

Slovaktual Brasil

2:1

10

11.40 - 12.00

Grasshoppers

Breza Best Victory

2:5

11

12.05 - 12.25

Grasshoppers

Slovaktual Brasil

1:4

12

12.30 - 12.50

Slovaktual Brasil

Breza Best Victory

1:2

13

12.50 - 13.10

Žitava Team

Breza Best Victory

3:2

AA

nad 35 rokov

14

13.10 - 13.30

Internacionáli Taxi

Fafo s.r.o.

8:0

15

13.35 - 13.55

Breza Best Victory

Fafo s.r.o.

8:0

16

13.55 - 14.15

Žitava Team

Internacionáli Taxi

2:2

17

14.20 - 14.40

Internacionáli Taxi

Breza Best Victory

1:3

18

14.40 - 15.00

Fafo s.r.o.

Žitava Team

0:8

19

15.00 - 15.20

Old Best Team

Old Boys Klasov

6:1

BB

20

15.25 - 15.45

Tevy Nitra

Old Boys Klasov

1:0

21

15.50 - 16.10

Old Best Team

Tevy Nitra

2:3

22

16.15 - 16.35

Old Boys Klasov

Old Best Team

5:5

23

16.40 - 17.00

Old Boys Klasov

Tevy Nitra

1:1

24

17.05 - 17.25

Tevy Nitra

Old Best Team

1:3

25

17.35 - 17.55

1.AA Žitava Team

2.BB Tevy Nitra

3:1

semifinále

26

17.55 - 18.15

1.BB Old Best Team

2.AA Breza Best Victory

4:1

semifinále

27

18.15 - 18:35

1.A Jubilanti

2.B Slovaktual Brasil

1:0

semifinále

28

18:35 - 18:55

1.B Breza Best Victory

2.A HTP Slovakia

3:0

semifinále

29

18.55 - 19.15

poraz. 25 Tevy Nitra

poraz. 26 Breza Best Victory

2:3

o 3. miesto

30

19:15 - 19:35

poraz. 27 Slovaktual Brasil

poraz. 28 HTP Slovakia

0:4

o 3. miesto

31

19:45 - 20:05

víťaz 25 Žitava Team

víťaz 26 Old Best Team

2:5

finále

32

20:05 - 20:25

víťaz 27 Jubilanti

víťaz 28 Breza Best Victory

3:1

finále

20:30

vyhlásenie výsledkov


 

Výsledky

NEREGISTROVANÍ

1. Jubilanti
2. Breza Best Victory
3. HTP Slovakia
najlepší hráč Imrich Füle (Breza Best Victory)
najlepší brankár Matej Levák (Jubilanti)
najlepší strelec Richard Galambiovský (Jubilanti)
NAD 35 ROKOV
1. Old Best Team
2. Žitava Team
3. Breza Best Victory
najlepší hráč Jozef Ürge (Old Best Team)
najlepší brankár Kamil Uhrin (Breza Best Victory)
najlepší strelec Jozef Ürge (Old Best Team)
rozhodcovia Stanislav Husár
Jozef Joniak
Miroslav Vajzer

 


 

prehľad sponzorov


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka