Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2010

Prehľad prihlásených mužstiev

(podľa abecedy)

1. Amsterdam
2. Best
3. Devils
4. Dream Team
5. FC Alko Team
6. Grasshoppers
7. Isola Bella
8. Mosap
9. Red Devils
10. Slovaktual Brasil
11. Slovan
12. Taxi Vlado


 

Rozpis zápasov

skupiny

A

B

C

D

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

mužstvo

šatňa

Taxi Vlado

3

Mosap

7

Best

3

Amsterdam

7

Dream Team

4

Isola Bella

2

Devils

4

FC Alko Team

2

Grasshoppers

12

Slovan - Staves

5

Slovaktual Brasil

12

Red Devils

5


N1víťaz 2009 Amsterdam
N22. v r.2009 Best
N33. v r.2009 Mosap
N44. v r.2009 Taxi Vlado

č. čas domáci hostia výsledok skupina
1 8.00 - 8.20 Taxi Vlado Dream Team 5:0 A
2 8.25 - 8.45 Dream Team Grasshoppers 5:3
3 8.50 - 9.10 Taxi Vlado Grasshoppers 3:0
4 9.15 - 9.35 Dream Team Taxi Vlado 1:3
5 9.40 - 10.00 Grasshoppers Dream Team 4:5
6 10.05 - 10.25 Grasshoppers Taxi Vlado 0:4
7 10.25 - 10.45 Mosap Isola Bella 2:1 B
8 10.50 - 11.10 Isola Bella Slovan - Staves 4:1
9 11.15 - 11.35 Mosap Slovan - Staves 1:1
10 11.40 - 12.00 Isola Bella Mosap 1:3
11 12.05 - 12.25 Slovan - Staves Isola Bella 8:2
12 12.30 - 12.50 Slovan - Staves Mosap 2:3
13 12.50 - 13.10 Best Devils 3:4 C
14 13.15 - 13.35 Devils Slovaktual Brasil 5:3
15 13.40 - 14.00 Best Slovaktual Brasil 7:0
16 14.05 - 14.25 Devils Best 2:8
17 14.30 - 14.50 Slovaktual Brasil Devils 3:7
18 14.55 - 15.15 Slovaktual Brasil Best 0:3
19 15.15 - 15.35 Amsterdam FC Alko Team 7:0 D
20 15.40 - 16.00 FC Alko Team Red Devils 0:7
21 16.05 - 16.25 Amsterdam Red Devils 2:0
22 16.30 - 16.50 FC Alko Team Amsterdam 1:8
23 16.55 - 17.15 Red Devils FC Alko Team 5:2
24 17.20 - 17.40 Red Devils Amsterdam 0:4
25 17.40 - 18.00 1.B: Mosap 2.C: Devils 8:3 štvrťfinále
26 18.00 - 18.20 1.C: Best 2.B: Slovan - Staves 2:3 pk
27 18.20 - 18.40 1.A: Taxi Vlado 2.D: Red Devils 2:0
28 18.40 - 19.00 1.D: Amsterdam 2.A: Dream Team 5:1
29 19.10 - 19.30 víťaz 27: Taxi Vlado víťaz 25: Mosap 0:2 semifinále
30 19.30 - 19.50 víťaz 28: Amsterdam víťaz 26: Slovan - Staves 0:1 pk
31 19.50 - 20.10 porazení 29: Taxi Vlado porazení 30: Amsterdam 5:0 o 3. miesto
32 20.10 - 20.30 víťaz 29: Mosap víťaz 30: Slovan - Staves 1:2 pk finále
20.40

vyhlásenie výsledkov


 

Výsledky

Záverečné umiestnenie - mužstvá

1. Slovan - Staves
2. Mosap
3. Taxi Vlado
4. Amsterdam

Záverečné umiestnenie - hráči

najlepší brankár

Miloš Husár (Slovan - Staves)

najlepší strelec

Martin Prešinský (Taxi Vlado)

Najlepší hráč

Roman Zima (Slovan - Staves)

Rozhodcovia

Peter Pucher
Eduard Šima
Martin Jančok

Usporiadatelia

Stanislav Husár, Ladislav Pecek
Hlavný organizátor
Milan Varga

 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka