Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2009

Turnaj neregistrovaných futbalistov

Prihlásené mužstvá (podľa abecedy)

1. Breza Best Victory
2. Grasshoppers
3. HTP Slovakia
4. Jubilanti
5. MCC Tornádo
6. Red Sharks
7. Slovaktual Brasil


 

Turnaj hráčov starších ako 35 rokov

Prihlásené mužstvá (podľa abecedy):

1. Breza Best Victory (Old boys)
2. Internacionáli
3. Old Boys Klasov
4. Old Best Team
5. Tevy Nitra
6. Žitava Team


 

Rozpis zápasov

skupiny neregistrovaní skupiny nad 35 rokov
ABAABB
mužstvošatňamužstvošatňamužstvošatňamužstvošatňa
Grasshoppers7Jubilanti8Tevy Nitra3Žitava Team2
Slovaktual Brasil2Breza4Old Boys Klasov7Breza Best Victory8
HTP Slovakia3MCC Tornádo2Internacionáli4Old Best Team7
Red Sharks5- - - 

 

N1víťaz 2008 Jubilanti N1víťaz 2008 Žitavce
N22. v r.2008 GrasshoppersN22. v r.2008 Taxi Vlado
N33. v r.2008 Slovaktual - BrazilN33. v r.2008 Tevy Nitra
N44. v r.2008 BrezaN44. v r.2008 Old Boys Dyčka

 

č.časdomácihostiavýsledokskupina
18.00 - 8.20GrasshoppersRed Sharks2:0Aneregistrovaní
28.20 - 8.40Slovaktual BrasilHTP Slovakia4:1
38.45 - 9.05Red SharksHTP Slovakia1:9
49.05 - 9.25GrasshoppersSlovaktual Brasil1:3
59.30 - 9.50Slovaktual BrasilRed Sharks2:0
69.50 - 10.10HTP SlovakiaGrasshoppers4:3
710.15 - 10.35JubilantiBreza0:1B
810.40 - 11.00BrezaMCC Tornádo6:1
911.05 - 11.25JubilantiMCC Tornádo8:2
1011.30 - 11.50BrezaJubilanti2:5
1111.55 - 12.15MCC TornádoBreza1:12
1212.20 - 12.40MCC TornádoJubilanti1:6
1312.40 - 13.00Tevy NitraOld Boys Klasov1:0AAnad 35 rokov
1413.05 - 13.25Old Boys KlasovInternacionáli1:4
1513.30 - 13.50Tevy NitraInternacionáli1:2
1614.00 - 14.20Žitava TeamBreza Best Victory2:1BB
1714.20 - 14.40Breza Best VictoryOld Best Team3:6
1814.40 - 15.00Žitava TeamOld Best Team2:2
1915.10 - 15.30Breza Best VictoryŽitava Team0:2
2015.30 - 15.50Old Best TeamBreza Best Victory4:2
2115.50 - 16.10Old Best TeamŽitava Team2:2
2216.20 - 16.401.AA:
Internacionáli
2.BB:
Žitava Team
2:4semifinále
2316.40 - 17.001.BB:
Old Best Team
2.AA:
Tevy Nitra
4:1semifinále
2417.00 - 17.201.A:
Slovaktual Brasil
2.B:
Breza Best Victory
1:3semifinále
2517.20 - 17.401.B:
Jubilanti
2.A:
HTP Slovakia
2:1 pksemifinále
2617.40 - 18.00porazený z 22:
Internacionáli
porazený z 23:
Tevy Nitra
0:1 pko 3. miesto
2718.00 - 18:20porazený z 24:
Slovaktual Brasil
porazený z 25:
HTP Slovakia
1:0o 3. miesto
2818:30 - 18:50víťaz z 22:
Žitava Team
víťaz z 23:
Old Best Team
1:5finále
2918.50 - 19.10víťaz z 24:
Breza Best Victory
víťaz z 25:
Jubilanti
3:0finále
19.15vyhlásenie výsledkov

 

Výsledky

NEREGISTROVANÍ

1. Breza Best Victory
2. Jubilanti
3. Slovaktual - Brazil
najlepší hráč Ľubomír Valach (Breza Best Victory)
najlepší brankár Matej Levák (Jubilanti)
najlepší strelec Imrich Füle (Breza Best Victory)
NAD 35 ROKOV
1. Old Best Team
2. Žitava Team
3. Tevy Nitra
najlepší hráč Henrich Benko (Žitava Team)
najlepší brankár Jozef Líška (Internacionáli)
najlepší strelec Milan Šandor (Old Best Team)
rozhodcoviaJozef Joniak
Ladislav Kováč

 


 

dnes je: 23.5.2019

meniny má: Želmíra

webygroup
ÚvodÚvodná stránka