Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2009

Prihlásené mužstvá (podľa abecedy):
1. Amsterdam
2. Best
3. Devils
4. Grasshoppers
5. Isola Bella
6. Jelenec
7. Mosap
8. Rodis
9. Seleccao
10. Slovaktual (Brazil)
11. Slovan Kamea
12. Taxi Vlado
13. TJ Neodolateľní
14. VaO Albion
 
Nasadení:
D1 - Rodis (víťaz 2007)
C1 - Devils (2. 2007)
B1 - Best (3. 2007)
A1 - Slovan Kamea (4. 2007)

Losovanie:
skupiny
A B C D
mužstvo šatňa mužstvo šatňa mužstvo šatňa mužstvo šatňa
Slovan Kamea 7 Best 2 Devils 3 Rodis 7
Taxi Vlado 2 Mosap 3 TJ Neodolateľní 7 VaO Albion 2
Grasshoppers 3 Slovaktual (Brazil) 7 Seleccao 2 Amsterdam 3
Jelenec 4 Isola Bella4 Breza4 Pepsi Team4

Po termíne losovania sa do turnaja postupne dohlásili mužstvá Breza (C4) a Pepsi Team (D4)


 

Rozpis zápasov

č. čas domáci hostia výsledok skupina
1 8.00 - 8.20 Slovan Kamea Jelenec 1:0 A
2 8.20 - 8.40 Taxi Vlado Grasshoppers 2:1
3 8.40 - 9.00 Jelenec Grasshoppers 1:4
4 9.00 - 9.20 Slovan Kamea Taxi Vlado 1:1
5 9.20 - 9.40 Taxi Vlado Jelenec 3:1
6 9.40 - 10.00 Grasshoppers Slovan Kamea 1:3
7 10.20 - 10.40 Best Isola Bella 3:0 B
8 10.40 - 11.00 Mosap Slovaktual (Brazil) 1:0
9 11.00 - 11.20 Isola Bella Slovaktual (Brazil) 2:2
10 11.20 - 11.40 Best Mosap 3:0
11 11.40 - 12.00 Mosap Isola Bella 6:3
12 12.00 - 12.20 Slovaktual (Brazil) Best 1:6
13 12.40 - 13.00 Devils Breza 0:1 C
14 13.00 - 13.20 TJ Neodolateľní Seleccao 6:0
15 13.20 - 13.40 Breza Seleccao 3:2
16 13.40 - 14.00 Devils TJ Neodolateľní 1:0
17 14.00 - 14.20 TJ Neodolateľní Breza 0:1
18 14.20 - 14.40 Seleccao Devils 3:2
19 15.00 - 15.20 Rodis Pepsi Team 1:2 D
20 15.20 - 15.40 VaO Albion Amsterdam 0:3
21 15.40 - 16.00 Pepsi Team Amsterdam 0:3
22 16.00 - 16.20 Rodis VaO Albion 1:4
23 16.20 - 16.40 VaO Albion Pepsi Team 3:1
24 16.40 - 17.00 Amsterdam Rodis 1:4
25 17.20 - 17.40 1.B Best
2.C TJ Neodolateľní
2:0 štvrťfinále
26 17.40 - 18.00 1.C Breza
2.B Mosap
1:3
27 18.00 - 18.20 1.A Taxi Vlado
2.D Rodis
5:0 (k)
28 18.20 - 18.40 1.D Amsterdam
2.A Slovan Kamea
2:1 (pk)
29 19.00 - 19.20 Taxi Vlado
Best 0:2 semifinále
30 19.20 - 19.40 Amsterdam Mosap 3:2(pk)
31 19.40 - 20.00 Taxi Vlado
Mosap 1:2 (pk)
o 3. miesto
32 20.00 - 20.20 Best Amsterdam 2:3(pk) finále

Vyhlásenie výsledkov: 20:30

 

Výsledky

Záverečné umiestnenie - mužstvá

1. Amsterdam
2. Best
3. Mosap
4. Taxi Vlado

Záverečné umiestnenie - hráči

najlepší brankár

Oskar Straka (Best)

najlepší strelec

Tomáš Feješ (Best)

Najlepší hráč

Dušan Vangel (Amsterdam)

Rozhodcovia

Peter Pucher
Eduard Šima
Martin Jančok

Usporiadatelia

Stanislav Husár, Ladislav Pecek
Hlavný organizátor
Milan Varga

 


 

dnes je: 21.7.2019

meniny má: Daniel

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka