Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2008

Neregistrovaní

Prihlásené mužstvá (podľa abecedy):
1. Breza
2. Drivers
3. Jubilanti
4. Grasshoppers
5. HTP Slovakia
6. Semecs
7. Slovaktual (Brazil)
8. Smotánka
9. VK Vráble

Nasadení:
B1 - Jubilanti (víťaz 2007)
A1 - Slovkatual (Brazil) (2. 2007)
B2 - Grasshoppers (3. 2007)
A2 - Breza Best Victory (4. 2007)
 
Baráž:
Nakoľko počet prihlásených mužstiev prevyšoval možnosti súťaže, prihlásené mužstvá - s výnimkou nasadených - losovali účasť v baráži. Barážový los si vytiahli mužstvá Drivers a VK Vráble.
Na základe dohody mužstiev bude barážový zápas odohratý 26. decembra o 7:30 v športovej hale T18. Mužstvo, ktoré z baráže postúpi do turnaja bude zaradené do skupiny v poradí, ktoré ostatnými nebolo vylosované.

Losovanie
skupiny
A B
mužstvo šatňa mužstvo šatňa
Slovaktual - Brazil 7 Jubilanti 2
Breza Best Victory 2 Grasshoppers 3
Smotánka 3 B3 7
HTP Slovakia 4 Semecs 4
B3 - víťaz barážového zápasu: Drivers (3:1)



 

Nad 35 rokov

Prihlásené mužstvá (podľa abecedy):
1. Breza
2. Internacionáli
3. Old Boys Dyčka
4. Old Boys Klasov
5. Taxi Vlado
6. Tevy Nitra
7. Žitavce

Nasadení:
AA1 - Internacionáli (víťaz 2007)
BB1 - Žitavce (2. 2007)
BB2 - Taxi Vlado (4. 2007)

Losovanie:
skupiny
AA BB
mužstvo šatňa mužstvo šatňa
Internacionáli 3 Žitavce 7
Old Boys Klasov 7 Taxi Vlado 2
Tevy Nitra 2 Breza 3
Old Boys Dyčka 4 -  



 

Rozpis zápasov

č. čas domáci hostia výsledok skupina
1 8.00 - 8.20 Slovaktual - Brazil HTP Slovakia 4:1 A n
e
r
e
g
i
s
t
r
o
v
a
n
í
2 8.20 - 8.40 Breza Best Victory Smotánka 7:0
3 8.40 - 9.00 HTP Slovakia Smotánka 7:3
4 9.00 - 9.20 Slovaktual - Brazil Breza Best Victory 2:3
5 9.20 - 9.40 Breza Best Victory HTP Slovakia 1:0
6 9.40 - 10.00 Smotánka Slovaktual - Brazil 0:8
7 10.20 - 10.40 Jubilanti Semecs 3:2 B
8 10.40 - 11.00 Grasshoppers Drivers 4:0
9 11.00 - 11.20 Semecs Drivers 7:0
10 11.20 - 11.40 Jubilanti Grasshoppers 2:1
11 11.40 - 12.00 Grasshoppers Semecs 4:1
12 12.00 - 12.20 Drivers Jubilanti 0:3
13 12.40 - 13.00 Internacionáli Old Boys Dyčka 1:2 AA n
a
d
 
3
5
 
r
o
k
o
v
14 13.00 - 13.20 Old Boys Klasov Tevy Nitra 2:4
15 13.20 - 13.40 Old Boys Dyčka Tevy Nitra 1:1
16 13.40 - 14.00 Internacionáli Old Boys Klasov 6:2
17 14.00 - 14.20 Old Boys Klasov Old Boys Dyčka 1:3
18 14.20 - 14.40 Tevy Nitra Internacionáli 3:0
19 15.00 - 15.20 Žitavce Taxi Vlado 1:4 BB
20 15.20 - 15.40 Taxi Vlado Breza 0:1
21 15.40 - 16.00 Žitavce Breza 4:0
22 16.00 - 16.20 Taxi Vlado Žitavce 2:1
23 16.20 - 16.40 Breza Taxi Vlado 2:1
24 16.40 - 17.00 Breza Žitavce 1:3
25 17.20 - 17.40 1.AA Tevy
2.BB Taxi
1:2 semifinále
26 17.40 - 18.00 1.BB Žitavce
2.AA Old Boys Dyčka
4:1 semifinále
27 18.00 - 18.20 1.A Breza Best V.
2.B Grasshoppers
0:3 semifinále
28 18.20 - 18.40 1.B Jubilanti
2.A Slovaktual - Brazil
4:0 semifinále
29 19.00 - 19.20 Tevy
Old Boys Dyčka
2:1 o 3. miesto
30 19.20 - 19.40 Breza Best Victory
Slovaktual - Brazil
2:3 (pk)
o 3. miesto
31 19.40 - 20.00 Taxi Žitavce 0:2 finále
32 20.00 - 20.20 Grasshoppers Jubilanti 0:4 finále

Vyhlásenie výsledkov: 20:30

 

Výsledky

NEREGISTROVANÍ

1. Jubilanti
2. Grasshoppers
3. Slovaktual - Brazil
najlepší hráč Richard Galambiovský (Jubilanti)
najlepší brankár Lukáš Pecek (Slovaktual – Brazil)
najlepší strelec Peter Tóth (Grasshoppers)
NAD 35 ROKOV
1. Žitavce
2. Taxi Vlado
3. Tevy Nitra
najlepší hráč Henrich Benko (Žitavce)
najlepší brankár Jozef Líška (Taxi Vlado)
najlepší strelec Peter Bednár (Taxi Vlado)
rozhodcoviaJozef Joniak
Stanislav Husár

 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka