Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2007

Skupiny podľa vylosovania

Skupiny neregistrovaní

A

B

Amsterdam

Slovaktual (Brazil)

Semecs

Jubilanti

Lukáč - Transport

Corkers

Breza

HTP Slovakia

Skupiny nad 35 rokov

AA

BB

Tevy Nitra

Internacionáli

Taxi Vlado

Isola Bella Žitavce

Old Boys Báb

Masam Dyčka

Old Boys Rumanová

Old Boys Klasov


 

Rozpis zápasov

č.

čas

zápas

výsledok

skupina

1

8.00-8.20

Amsterdam

-

Breza

1:1

neregistrovaní

skupina A

2

8.20-8.40

Semecs

-

Lukáč - Transport

5:0

3

8.40-9.00

Breza

-

Lukáč - Transport

9:0

4

9.00-9.20

Amsterdam

-

Semecs

6:3

5

9.20-9.40

Semecs

-

Breza

2:6

6

9.40-10.00

Lukáč - Transport

-

Amsterdam

1:10

7

10.15-10.35

Slovaktual (Brazil)

-

HTP Slovakia

2:1

neregistrovaní

skupina B

8

10.35-10.55

Jubilanti

-

Corkers

6:4

9

10.55-11.15

HTP Slovakia

-

Corkers

3:3

10

11.15-11.35

Slovaktual (Brazil)

-

Jubilanti

1:0

11

11.35-11.55

Jubilanti

-

HTP Slovakia

6:1

12

11.55-12.15

Corkers

-

Slovaktual (Brazil)

4:0

13

12.30-12.50

Tevy Nitra

-

Old Boys Rumanová

2:0

nad 35 rokov

skupina AA

14

12.50-13.10

Taxi Vlado

-

Old Boys Báb

1:0

15

13.10-13.30

Old Boys Rumanová

-

Old Boys Báb

0:4

16

13.30-13.50

Tevy Nitra

-

Taxi Vlado

1:3

17

13.50-14.10

Taxi Vlado

-

Old Boys Rumanová

4:1

18

14.10-14.30

Old Boys Báb

-

Tevy Nitra

3:2

19

14.45-15.05

Internacionáli

-

Old Boys Klasov

3:2

nad 35 rokov

skupina BB

20

15.05-15.25

Isola Bella Žitavce

-

Masam Dyčka

9:2

21

15.25-15.45

Old Boys Klasov

-

Masam Dyčka

4:3

22

15.45-16.05

Internacionáli

-

Isola Bella Žitavce

1:3

23

16.05-16.25

Isola Bella Žitavce

-

Old Boys Klasov

8:1

24

16.25-16.45

Masam Dyčka

-

Internacionáli

1:6

25

17.00-17.20

Breza

-

Jubilanti

0:3

semifinále

26

17.20-17.40

Slovaktual (Brazil)

-

Amsterdam

2:1

semifinále

27

17.40-18.00

Taxi Vlado

-

Internacionáli

0:2

semifinále

28

18.00-18.20

Isola Bella Žitavce

-

Old Boys Báb

1:0

semifinále

29

18.35-18.55

Breza

-

Amsterdam

3:6

o 3. miesto

30

18.55-19.15

Taxi Vlado

-

Old Boys Báb

1:0

o 3. miesto

31

19.20-19.40

Internacionáli

-

Isola Bella Žitavce

0:0 (3:2 pk)

finále

32

19.40-20.00

Jubilanti

-

Slovaktual (Brazil)

4:0

finále


 

Výsledky

NEREGISTROVANÍ

1. Jubilanti
2. Slovaktual (Brazil)
3. Amsterdam
najlepší hráč Dušan Šrank (Amsterdam)
najlepší brankár Dávid Jókay (Slovaktual – Brazil)
najlepší strelec Richard Galambiovský (Jubilanti)
cena fair play
(udelená Pavlom Farkašom –
futbalovým reprezentantom SR)
Miroslav Vojtek (Breza)
NAD 35 ROKOV
1. Internacionáli
2. Isola Bella Žitavce
3. Taxi Vlado
najlepší hráč Jozef Ürge (Internacionáli)
najlepší brankár Jozef Sádovský (Isola Bella Žitavce)
najlepší strelec Jozef Kostoláni (Isola Bella Žitavce)
cena fair play
(udelená Pavlom Farkašom –
futbalovým reprezentantom SR)
Dušan Tóth (Taxi Vlado)

 

dnes je: 21.5.2019

meniny má: Zina

webygroup
ÚvodÚvodná stránka