Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VrábleHľadať
 
 

2007

Skupiny
Rozpis zápasov
Výsledky
 

Skupiny

A B C D
mužstvo šatňa mužstvo šatňa mužstvo šatňa mužstvo šatňa
Rodis 7 Mosap 3 Grasshoppers 7 The Reds 3
Čeladice 3 MCC Pizza-Pub 7 Nerra Dzurri 3 Isola Bella 7
Slovan Kamea
2 Čechynce 2 Brasil 2 Best 2
Coral 4 AGF Invest 4 Mazorník 4 Masam Dyčka 4

 

Rozpis zápasov

č. čas zápas výsledok skupina
1 8.00 - 8.20 Rodis - Coral 6:0 A
2 8.20 - 8.40 Čeladice - Slovan Kamea 1:2
3 8.40 - 9.00 Coral - Slovan Kamea 1:3
4 9.10 - 9.30 Rodis - Čeladice 2:0
5 9.30 - 9.50 Čeladice - Coral 4:1
6 9.50 - 10.10 Slovan Kamea - Rodis 1:1
7 10.25 - 10.45 Mosap - AGF Invest 3:2 B
8 10.45 - 11.05 MCC Pizza-Pub - Čechynce 3:2
9 11.05 - 11.25 AGF Invest - Čechynce 3:2
10 11.25 - 11.45 Mosap - MCC Pizza-Pub 3:1
11 11.45 - 12.05 MCC Pizza-Pub - AGF Invest 1:2
12 12.05 - 12.25 Čechynce - Mosap 1:4
13 12.40 - 13.00 Grasshoppers - Mazorník 2:0 C
14 13.00 - 13.20 Nerra Dzurri - Brasil 1:4
15 13.20 - 13.40 Mazorník - Brasil 3:2
16 13.40 - 14.00 Grasshoppers - Nerra Dzurri 0:1
17 14.00 - 14.20 Nerra Dzurri - Mazorník 0:1
18 14.20 - 14.40 Brasil - Grasshoppers 1:3
19 14.55 - 15.15 The Reds - Masam Dyčka 0:0 D
20 15.15 - 15.35 Isola Bella - Best 1:1
21 15.35 - 15.55 Masam Dyčka - Best 0:4
22 15.55 - 16.15 The Reds - Isola Bella 1:2
23 16.15 - 16.35 Isola Bella - Masam Dyčka 0:1
24 16.35 - 16.55 Best - The Reds 1:0
25 17.10 - 17.30 1.B Mosap - 2.C Mazorník 3:0 štvrťfinále
26 17.30 - 17.50 1.C Grasshoppers - 2.B AGF Invest 2:2 (1:2 pk)
27 17.50 - 18.10 1.A Rodis - 2.D Masam Dyčka 3:2
28 18.10 - 18.30 1.D Best - 2.A Slovan Kamea 0:0 (3:1 pk)
29 18.40 - 19.00 Rodis - Mosap 2:1 semifinále
30 19.00 - 19.20 Best - AGF Invest 7:0
31 19.20 - 19.40 Mosap - AGF Invest 2:1 o 3. miesto
32 19.40 - 20.00 Rodis - Best 2:0 finále

 

Výsledky turnaja:

Záverečné umiestnenie - mužstvá

1. Rodis
2. Best
3. Mosap
4. AGF Invest

Záverečné umiestnenie - hráči

najlepší brankár

 Oskar Straka (Best)

najlepší strelec

 Peter Kokoška (Rodis)

Najlepší hráč

 Tomáš Feješ (Best)

Rozhodcovia

 Ladislav Prešinský
 Lukáč Pecek
 Ladislav Kováč

Usporiadateľ

Stanislav Husár
Hlavný organizátor
Milan Varga

 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka